اجتماعی فاصله است یکی از ثابت های دفاعی شما می توانید تجهیز برای ایمن ماندن در این بیماری همه گیر. گوگل می خواهد به قرض دادن یک دست کمک به شما چوب توصیه می شود 2 متر (کمی بیش از 6 فوت) فاصله است. آن تجربی جدید واقعیت افزوده ابزار Sodar شما اجازه می دهد به تجسم چگونه کنون دقیقا شما نیاز به ایستادن از شخص دیگری.

گوگل Sodar یک برنامه وب است که طول می کشد استفاده از واقعیت افزوده را به چیزی قرار گرفتن یک 2 متری مرز در مقابل از شما. برای جلوگیری از گسترش coronavirus شما نیاز به اطمینان حاصل شود که شخص شما در حال صحبت کردن به خارج از منحنی. اجتماعی فاصله حلقه نیز قرار داده باقی می ماند زمانی که شما حرکت در اطراف گوشی خود را که بدان معنی است که شما نمی خواهد که مجددا آن را هر زمان که شما تغییر جهت هنگامی که به عنوان مثال در نظر گرفتن یک پیاده روی.

شبیه به دیگر AR نرم افزار هنگامی که شما راه اندازی Sodar آن برای اولین بار سهام خود را از محیط اطراف و اسکن محیط زیست در درجه اول به دنبال یک سطح صاف که در آن می توانید پروژه مرز. این روند نمی تواند بیش از چند ثانیه و شما حتی نمی نیاز به نصب برنامه.

Sodar با این نسخهها کار از طریق مرورگر گوگل کروم و متکی بر یک تکنولوژی به نام WebXR که گوگل نورد برای گوشی های آندروید در اواخر سال گذشته. بنابراین Sodar نمی تواند اجرا بر روی گوشی های iOS یا گوشی های اندروید با یک نسخه قدیمی Google Chrome نشده است.

برای استفاده از Sodar همه شما باید انجام دهید این است که سر را به وب سایت خود را. ضربه بزنید راه اندازی دکمه اعطای مجوزهای لازم از قبیل دسترسی به دوربین و به شما امکان بالا و در حال اجرا به زودی. برای اضافه کردن برنامه به صفحه اصلی خود را اگر شما قصد راه اندازی آن را هر زمان که شما بیرون بروید شما می توانید ضربه بزنید سه نقطه منو در گوشه بالا سمت راست بر روی گوگل کروم و را انتخاب کنید اضافه کردن به صفحه اصلی گزینه.

Sodar محصول یکی از Google تجربی بخش است که به طور فعال در انتشار برنامه های که هنوز نخست به صورت گسترده انتشار عمومی. در اوایل سال جاری آن را معرفی نزدیک به نیم دوجین دیجیتال تندرستی آزمایش برای کمک به شما در جلوگیری از گوشی های هوشمند خود اعتیاد است. شما می توانید فهرست همه از این و بیشتر در این آزمایش با وب سایت گوگل.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net