خرید رپورتاژ

Google Photos will no longer back up messaging app images by default
استیو دندانه/Engadget

عکس های گوگل دیگر نمی خواهد به عقب تا عکس از WhatsApp, Facebook, Instagram و دیگر پیام های رسانه های اجتماعی و خدمات این سرویس اعلام کرد (از طریق اندروید پلیس). با توجه به جامعه پیام, گوگل در حال انجام آن به صرفه جویی در منابع به دلیل “مردم های بیشتر عکس ها و فیلم ها” در طول COVID-19 بیماری همه گیر. این تغییر به نظر می رسد به طور موقت و شما می توانید به صورت دستی دوباره فعال کردن پشتیبان گیری برای هر یک از سرویس ها را انتخاب کنید.

بسیاری از مردمی حتی ممکن است آگاه باشید که گوگل در حال انجام است و این البته تصاویر معمولا نگه داشته و توسط خود نرم افزار پیام تا زمانی که شما آنها را حذف کنید. با بسیاری از مردمی هنوز در مستند تبادل تصاویر و ویدیو های گوگل, عکس ممکن است مصرف مقدار زیادی از پهنای باند خود را در پشت صحنه. خدمات دیگر از جمله یوتیوب و Netflix ساخته شده حرکت می کند به کاهش پهنای باند فشار ناشی از این بیماری همه گیر چند ماه پیش.

در خود من تلفن پوشه ها برای, توییتر, دانلود Instagram, تصاویر شل و واتساپ همه باید “پشتیبان و همگام سازی” غیر فعال است. سایر خدمات تحت تاثیر عبارتند از خط Helo, اسنپ چت, وایبر و مسنجر, یک توسعه دهنده XDA گفته پلیس آندروید. اگر شما بر روی عکس برای پشتیبان گیری از تصاویر از این سایت ها و دیگران در اینجا این است که چگونه به نوبه خود آن را به عقب.

در این مقاله: Google, گوگل, عکس, پیام, برنامه, تصاویر, پشتیبان گیری, COVID-19, منابع اینترنت, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im