Illustration for article titled Google Maps Makes Wheelchair-Accessible Locations Easier to Spot

گرافیک: گوگل

به افتخار جهانی, دسترسی, روز آگاهی گوگل با اضافه کردن طولانی سر رسیده ویژگی به نقشه های آن در برنامه قرار می دهد که جزئیات بیشتر در مورد یک محل دسترسی به امکانات جلو و مرکز.

تبلیغات

با “در دسترس مکان” ویژگی را فعال کنید بusiness و نقاط مورد علاقه با صندلی چرخدار در دسترس ورودی های مشخص شده با یک صندلی چرخدار آیکون همراه با اطلاعات در مورد آیا در دسترس صندلی دستشویی و پارکینگ در دسترس هستند. قبلا که همه اطلاعات شد tucked دور در یک مکان “در مورد” menu که کاربران را مجبور به حرکت به برای هر قسمت به صورت جداگانه.

تبلیغات

“با این ویژگی ‘اجرای’ آن را آسان تر برای پیدا کردن و کمک صندلی چرخدار دسترسی به اطلاعات به نقشه گوگل” نقشه های گوگل نرم افزار مهندس ساشا بلر-Goldensohn گفت: در یک وبلاگ شرکت پست پنج شنبه. “که مزایای هر کس از کسانی که از ما با استفاده از صندلی چرخدار و پدر و مادر و هل دادن کالسکه به افراد مسن با پاهای خسته و مردم تخلیه سنگین. و در این زمان از COVID-19 آن را به ویژه مهم است که بدانید قبل از اینکه شما بروید به طوری که شما نمی خواهد رشته است که در خارج از داروخانه, مواد غذایی یا رستوران.”

به نوبه خود از ویژگی های در کاربران می توانند سر به برنامه “تنظیمات” منو و سپس حرکت به “دسترسی به تنظیمات” و ضامن “در دسترس مکان.” هر پنجشنبه وبلاگ منt اولین نورد به کاربران منn, استرالیا, ژاپن بریتانیا و آمریکا با پشتیبانی اضافی برای کشور “در راه است.” 

در حال حاضر نقشه های گوگل شامل دسترسی اطلاعات برای بیش از 15 میلیون مکان در سراسر جهان. به عنوان چگونه آن را انباشته این خلاصهشما می توانید با تشکر از خوب قدیمی از مد افتاده legwork برای آن. پس از یک تماس برای همکاران در سال 2017به 120 میلیون کاربران ارسال شده به روز رسانی نقشه های گوگل بر روی regarدینگ حضور روی صندلی چرخدار در دسترس امکانات. Fیا مرجعنیویورک ثبت نام واحد می تواند ورود به سیستم به روز رسانی—فقط برو به صفحه “درباره” در یک محل را شرح و روی آن ضربه بزنید “توصیف این محل است.” به عنوان بخشی از این آخرین بروز رسانی این روند باید تبدیل شدن به یک بسیار آسان تر برای کاربران iOS نیزBlair-Goldensohn گفت.

تخمین زده می شود 130 میلیون نفر در سراسر جهان در حال کاربران صندلی چرخدار و roughly 30 میلیون آمریکایی گفت: آنها به سختی بالا رفتن از پله و یا با استفاده از یک ویلچر عصا, عصا یا واکر با توجه به آخرین سرشماری در سراسر کشور.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de