خرید رپورتاژ

RCS in Google Messages

گوگل

RCS قرار است به عنوان جانشین معنوی به کلاسیک SMS و MMS پیام کوتاه, اما عدم ساخته شده است در رمزگذاری قرار می دهد یک دمپر در که — کسی که می تواند به لحاظ نظری جاسوس بر روی پیام های خود را که در آن آنها می توانند با خدمات مانند iMessage. شما ممکن است به حریم خصوصی شما را پس از همه ، این 9to5Google خدمه پیدا کرده است شواهدی از برنامه ای برای اضافه کردن پایان به پایان رمزگذاری به RCS مکالمات در پیام های گوگل. در حالی که اطلاعات کامل از چگونگی این کار را ندارد, روشن, شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا برنامه های شخص ثالث دیدن پیام های رمزگذاری شده. آن را نیز امن فرض کنیم که هر دو شرکت کنندگان خواهد نیاز به یک برنامه سازگار با داده های قابل اعتماد اتصالات.

کد فقط در یک “آزمایشی” آزمون نسخه از پیام های که برای کارمندان گوگل. این می تواند در حالی که قبل از این را نشان می دهد تا در انتشار شما می توانید خودتان. هنوز این خبر خوبی است. تا زمانی که شما ضربه زننده در مورد انتخاب خود را از نرم افزار پیام شما می تواند با استفاده از تمام رسانه های غنی از ویژگی های RCS بدون هیچ گونه نگرانی که شما در حال به خطر انداختن حریم خصوصی شما را در این فرآیند است.

در این مقاله: گوگل, پیام, گوگل, پیام, رمزنگاری, موبایل, اندروید چت, Rcs حفظ حریم خصوصی, امنیت, پیام, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de