خرید رپورتاژ

Google

گوگل

گوگل نشان داده است برخی از ویژگی های این برنامه ریزی به رول از برای مربیان بعد از این سال به مدارس در نظر گرفتن حفظ کلاس های آنلاین حتی اگر آنها بازگشایی شده است. برای شروع با این غول تکنولوژی را به کاربران آموزش توانایی برای محو و یا تغییر پس زمینه با ایستگاه از پیش تنظیم و یا آپلود تصاویر. شما در حال حاضر می توانید انجام دهید که با استفاده از یک برنامه افزودنی Chrome اما ساخت مجازی زمینه های پخته-در ارائه حس دیدن آن را به عنوان یکی از زوم محبوب ترین ویژگی های.

غول فن آوری همچنین قصد دارد به G مجموعه برای آموزش و پرورش و G Suite Enterprise برای آموزش کاربران بیشتر ناظر ویژگی های, از جمله توانایی برای پایان دادن به جلسه برای همه شرکت کنندگان به اطمینان حاصل شود که هیچ دانشجویان معطل بعد از کلاس انجام می شود. مدیران همچنین قادر خواهد بود به قطع تمام شرکت کنندگان در همان زمان غیر فعال کردن در جلسه چت برای شرکت کنندگان و محدود که در حال حاضر می تواند. گوگل قصد دارد به رول کردن گزینه ای است که باعث می شود مطمئن شوید که جلسات نمی تواند شروع تا زمانی که یک مدیر می رسد به عنوان به خوبی.

علاوه بر این کاربران لگد از یک جلسه نمی قادر خواهد بود به “کشیدن” دوباره دیدار دیگر را نشان می دهد “می زند” از کسی که پس از یک مدیر رد آنها را دو بار. به جلسات بیشتر امن گوگل را مسدود ناشناس شرکت کنندگان از پیوستن به هر گونه آموزش و پرورش جلسات به طور پیش فرض. مدارس می تواند اجازه می دهد ناشناس کنندگان برای پیوستن به کلاس اگر آنها می خواهند به, اما از آن خواهد شد به طور کامل انتخاب کردن در.

گذشته از کسانی که ناظر امکانات گوگل نیز رول بزرگتر كاشي مشاهده است که می توانید صفحه نمایش تا 49 شرکت کنندگان در یک بار. آموزش و پرورش جلسات را با یک دست بالا بردن دکمه و یکپارچه مشارکتی تخته سفید نیز خواهد شد و دسترسی به بسته نوشتن شرح تصاویر و به زبان های اضافی. در حالی که تمام ویژگی های مذکور در دسترس خواهد بود به تمام مشتریان آموزش و پرورش, گوگل قصد دارد به انتشار چند ویژگی های حق بیمه برای کاربران سازمانی از جمله یک دانشجو حضور ردیاب و برک آوت اتاق بنابراین مربیان می توانند تقسیم کلاس به گروه های کوچکتر.

در این مقاله: Google, گوگل, دیدار, آموزش, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im