Illustration for article titled Google Facing $5 Billion Lawsuit for Tracking People Using Chromes Incognito Mode

عکس: گتی

در حالی که اکثر مردم می دانند که با استفاده از “خصوصی” و یا “ناشناس” حالت متوقف می شود مرورگر خود را از صرفه جویی در همه چیز مثل سابقه یا کوکی ها این دو حالت را به طور کامل نمی شما جلوگیری از ردیابی آنلاین. و در پیشنهادی جدید کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام ظ روز سهشنبه شاکیان به دنبال بیش از 5 میلیارد دلار خسارت از گوگل به صورت مداوم ردیابی کاربران و بد نمایش دادن Chrome گزینه های حریم خصوصی.

تبلیغات

برای کسانی که آگاه نیست در حالی که کروم را در حالت ناشناس متوقف می شود این مرورگر از صرفه جویی در تاریخچه وب خود را به صورت محلی بر روی تلفن خود و یا کامپیوتر آن را نمی طور کامل مسدود کردن گوگل و یا برخی از شرکت های شخص ثالث از پیگیری شما آنلاین است که به دعوی اصلی نقطه از مشاجره. حتی در حالت ناشناس خود را مرور داده ها هنوز هم ممکن است جمع آوری شده توسط گوگل و به اشتراک گذاشته شده به صورت ناشناس با ناشران و تبلیغ کنندگان.

طرح دعوی در دادگاه (Brown et al v گوگل LLC et al) ادعا می کند گوگل “آهنگ و جمع آوری مصرف کننده, تاریخچه مرور, و وب سایت های دیگر فعالیت داده بدون توجه به آنچه [تاکید ایشان] پادمان مصرف کنندگان متعهد به حفاظت از اطلاعات حریم خصوصی” و با وجود گوگل ادعا کرده است که کاربران می توانید تنظیم تنظیمات حریم خصوصی خود را به کنترل آنچه که اطلاعات به اشتراک گذاشته می شود و یا جمع آوری شده: “هیچ چیز می تواند بیشتر از حقیقت است.”

تبلیغات

بعلاوه طرح دعوی در دادگاه می گوید که گوگل در رفتار نشان دهنده نقض فدرال Wiretap عمل می کنند که به کاربران توانایی به شکایت شرکت در مواردی که آنها فکر می کنم ارتباطات خود را (در این مورد خود و فعالیت های اینترنتی) دستگیر شده و بدون نیاز به تایید مناسب مانند یک حکم.

This is the warning you see in Chrome anytime you open a blank tab in Incognito Mode.

این هشدار شما را در کروم هر زمان که شما باز کردن یک تب خالی در حالت ناشناس.
تصویر: سام رادرفورد (Gizmodo)

در پاسخ گوگل سخنگوی خوزه Castenda گفت: نیویورک تایمز که گوگل “به شدت اختلافات این ادعا و ما برای دفاع از خودمان به شدت در برابر آنها است.” Castenda اضافه شده است که “حالت ناشناس در گوگل کروم به شما می دهد انتخاب برای مرور اینترنت بدون فعالیت بودن ذخیره شده در مرورگر خود و یا دستگاه. به عنوان ما به وضوح دولت در هر زمان شما برای باز کردن یک برگه ناشناس جدید, وب سایت ممکن است قادر به جمع آوری اطلاعات در مورد فعالیت های مرور خود را در طول جلسه خود را.”

به عنوان مجازات برای “نقض حقوق خود را برای حفظ حریم خصوصی و از دست دادن ارزش خود شخصا-شناسایی اطلاعات” شاکیان به دنبال حداقل 5000 $در هر کاربر یا سه برابر میزان واقعی خسارت علاوه بر تاکیدی امداد. پس از شما عامل در کالیفرنیا با جمعیت نزدیک به 40 میلیون نفر از ساکنان آن را آسان برای دیدن چگونه مجموع خسارت می تواند بالون به خوبی گذشته 5 میلیارد دلار.

تبلیغات

در حالی که کسانی که بالقوه خسارت نشان دهنده یک مقدار جدی از پول برای گوگل به سرفه کردن اگر یک قاضی که قوانین گوگل مسئول است بزرگتر خرید اینترنتی می تواند هر گونه تغییرات گوگل مجبور است به منظور تطابق با مقررات به عنوان بخش عظیمی از درآمد گوگل از تبلیغات پر شده با اطلاعات جمع آوری شده از کاربران کروم و دیگر سرویس های گوگل.

که گفت: اگر یک قاضی تصمیم می گیرد به حرکت به جلو با یک دادگاه با توجه به مقدار زیادی که در پی خسارت و پیچیدگی باعث آن خواهید بود سال قبل از هر چیزی می شود تصمیم گرفت.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de