این روز پدر لذت بردن از فیلم شب با پدر و هرگز مانند قبل با تشکر از این چهار فوق العاده جریان دستگاه در بهترین خرید — Google Chromecast (فوق العاده), Roku برتر و Roku فوق العاده مباهات با تخفیف قیمت با شروع از تنها $30.

گوگل Chromecast — 30 دلار بود $35

Chromecast 3rd Gen
دن بیکر/Digital Trends

یکی از مقرون به صرفه ترین گزینه های موجود در لیست ما است که گوگل از Chromecast یک جیب پسند جریان دستگاه که بسته پانچ قدرتمند اگر اتاق نشیمن خود را در فضا است. تنها با اتصال آن به تلویزیون خود را (و یا کامپیوتر) پورت HDMI و شما فورا دسترسی به یک فروشگاه از جریان خدمات مانند Netflix و Hulu و HBO در حال حاضر. متاسفانه, آن را نشانی از پشتیبانی از رزولوشن 4K محتوا بنابراین شما نمی خواهد بود قادر به دریافت بهترین کیفیت تصویر در دسترس است. اگر شما یک تلویزیون 4K و یا هر چند ساخته شده است در Ultra HD upscaler پس این یک مسئله غیر. یکی دیگر از چیزی که شما باید توجه داشته باشید این است که Chromecast ندارد کنترل از راه دور. هنگامی که شما آن را کردم شما باید به استفاده از دستگاه تلفن همراه خود را به عنوان یک کنترل کننده اما شما هنوز هم می توانید از آن استفاده کنید به طور معمول با وجود این. تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, Chromecast سازگار با گوگل دستیار بنابراین اگر شما در حال حاضر صفحه اصلی گوگل آماده رفتن به, شما می توانید لذت بردن از امتیاز از صدای خودکار راحتی. اگر شما و پدر شما فقط می خواهید جریان دستگاه essentials شما می توانید پیدا کردن Google Chromecast در بهترین خرید که آن را در فروش برای $30.

خرید در حال حاضر

Roku برتر 4K — 30 دلار بود 40 دلار

یکی دیگر از $30 گزینه اگر شما یک تلویزیون 4K است Roku برتر یک فن با نام تجاری مورد علاقه در میان سینمایی و telephiles به طور یکسان. آن را به عنوان آسان به راه اندازی به عنوان Chromecast — تنها با اتصال آن به تلویزیون خود را به پورت HDMI و آن را آماده رفتن است. بر خلاف Chromecast, برتر, خود را از راه دور با کنترل ساده و فوری دسترسی به Netflix, دیزنی+ Hulu و زنجیر با یک فشار یک دکمه. یکی دیگر از تفاوت این است که Roku برتر قادر است جریان 4K و HDR محتوای بنابراین شما می توانید بیشتر از خود تلویزیون 4K بدون فیلم و تلویزیون را نشان می دهد و رنج از ارتقاء آثار و پایین تصویر با کیفیت. اگر شما تا کنون در نهایت از دست دادن از راه دور, شما همیشه می توانید با استفاده از گوشی خود به عنوان یک جایگزین با رایگان Roku برنامه اجازه می دهد تا شما را به پلاگین در گوشی خود را و گوش دادن به تلویزیون صوتی مستقیم از دستگاه خود را بدون نیاز به بلندگو. در نهایت آن را سازگار با گوگل دستیار بنابراین شما می توانید کنترل Roku برتر با صدای خود را به تنهایی. اگر شما می خواهید یک تلویزیون 4K مقرون به صرفه جریان دستگاه شما می توانید پیدا کردن Roku برتر در فروش در بهترین خرید برای تنها $30.

خرید در حال حاضر

گوگل Chromecast فوق العاده — $60 بود $70

این که آیا آن را بر روی کامپیوتر شخصی شما و یا خود را به مرکز سرگرمی های گوگل Chromecast Ultra گزینه خوبی است وقتی که می آید به تطبیق پذیری و سرعت. مانند آن را به طور منظم نسخه Google Chromecast فوق العاده است و دسترسی به همه مورد علاقه خود را در جریان خدمات مانند Netflix, HBO در حال حاضر Hulu و دیزنی+, به نام چند. آن را می توانید از محتوای قطعنامه تا 2160ص یا 4K با HDR, بنابراین شما می توانید لذت بردن از وجود هر گونه فیلم و یا تلویزیون نشان می دهد در بهترین کیفیت ممکن بر روی هر صفحه نمایش. آن را هنوز هم خود را ندارد کنترل از راه دور, متاسفانه, بنابراین شما هنوز هم نیاز به استفاده از تلفن خود را به کنترل پخش ویدئو انتخاب و حجم اما در سمت روشن این یکی کمتر از راه دور به نگرانی در مورد. شما همچنین می توانید آن را برای اتصال به یک کابل اترنت به صورت کمی به هیچ بافر بین 4K viewings برای nonstop فیلم شب تجربه می کنند. اگر شما از صفحه اصلی گوگل آماده رفتن به, شما همچنین می توانید با استفاده از گوگل دستیار صوتی-خودکار راحتی. اگر شما می خواهید عالی جریان دستگاه با سرعت بالا و, HDR, 4K, پشتیبانی, در میان چیزهای دیگر شما می توانید پیدا کردن Google Chromecast فوق العاده در فروش در بهترین خرید برای تنها $60.

خرید در حال حاضر

Roku Ultra 4K — $80, 100 $بود

آخرین به بالا در لیست ما است Roku فوق العاده مناسب نشاندار شده توسط ما به عنوان بهترین premium جریان دستگاه برای سال 2020 است. به عنوان با دیگر ارائه شده در لیست ما فوق العاده می آید با یک کتابخانه بسیار زیاد از مطالب ارائه شده توسط امثال Netflix, HBO در حال حاضر دیزنی+ و Hulu جریان از طریق Wi-Fi و یا اترنت برای کوتاه تر زمان بارگذاری. آن را نیز پشتیبانی از 4K قطعنامه فرمت های HDR و حتی صدای فراگیر صوتی مانند Dolby Atmos و DTS Digital Surround برای کامل صوتی و تصویری بسته است. این اتحاد از راه دور ساده برای کنترل همه چیز شما نیاز دارید مانند پخش ویدئو و محتوا/خدمات انتخاب, اما شما همچنین می توانید انتخاب کردن به استفاده از تلفن خود را به جای. اگر شما محتوای آنلاین شما می توانید اتصال و فوق العاده از طریق USB و microSD و پورت بنابراین شما نمی وابسته به اینترنت برای سرگرمی شما. و به عنوان گیلاس در بالا, شما باید این گزینه با استفاده از یا الکسا یا گوگل دستیار خود را به عنوان دستیار مجازی. اگر شما و پدر شما می خواهید یک فیلم شب به یاد داشته باشید که Roku فوق العاده است که باید داشته باشند. شما می توانید آن را در خرید بهترین جایی که آن را در فروش برای $80 از 100 دلار است.

خرید در حال حاضر

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im