The Winklevii, 2017.

این Winklevii, 2017.
عکس: کریس دلمس (AFP)

این Winklevoss دوقلو—برادران مارک زوکربرگ گفته سرقت ایده برای Facebook از—در حال ساخت یک فیلم در مورد خود مهلت گزارش این هفته است. در صورتی که به نظر نمی رسد masturbatory به اندازه کافی شادی: گفت: فیلم در مورد چگونه آنها انباشته ثروت خالص بیش از 1 میلیارد دلار با گرفتن واقعا به بیت کوین ،

تبلیغات

کامرون و تایلر Winklevoss شده توسط مهلت ارسال آثار به عنوان شرکت تولید فیلم با گرگ سیلورمن و جان در برگ بر اساس Ben Mezrich را 2019 کتاب Bitcoin میلیاردرهای و قرار بود سیلورمن را لگد کوب سرمایه گذاری. به عنوان مهلت ارسال آثار اشاره کرد این است که به عنوان عجیب و غریب آن را به عنوان ممکن است به نظر می رسد در نگاه اول—Mezrich نوشت: اتفاقی میلیاردرهایبود که پایه ای برای انتقادی خوبی در نظر گرفته و از نظر مالی موفق 2010 فیلم شبکه اجتماعی.

کمتر تاسیس این است که آیا مخاطبان را نیش برای چه مهلت نوشت خواهد بود یک فیلم در مورد Winklevoss دوقلوها’ کشف “اغوا کننده و خطرناک دنیای بیت کوین در ایبیزا” پس خود را در جنگ حقوقی با Facebook. (این cryptocurrency جهان است قطعا نمی سکسی, هر چند آن را منطقی می تواند به عنوان خطرناک در حس که آن را مملو از کلاهبرداری, کلاهبرداری, سرقت, جرم و جنایت سازمان یافتهو جان مک آفی.) سیلورمن گفت: سایت برنامه ریزی شده فیلم “قابل توجه رستگاری فیلم” در امتداد خطوط از “Rocky II در دیدار وال استریت” که شاید overstates رستگاری ارزش ذاتی در دو غنی از سفید شدن بسیار غنی است. اصلی بیت کوین میلیاردرهای کتاب نیز با انتقاد با برخی از داوران به عنوان بیش از حد چاپلوس به آن Winklevii افراد چیزی که احتمالا نمی توان کمک کرد در یک فیلم ترجمه همکاری تولید شده توسط آنها.

تبلیغات

“این که آیا شما در حال دیرین HODLer یا فقط ما فکر می کنم شما لذت بردن از رنگارنگ, روز های مرزی از cryptocurrency انقلاب که Ben Mezrich است ماهرانه گرفته شده در بیت کوین میلیاردرهای” این Winklevoss دوقلوها گفت: مهلت, در بیانیه ای. “ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاشتن این داستان و آوردن روزهای اولیه این انقلاب به تئاتر در همکاری با رم سرمایه گذاری.”

آنلاین برآورد Winklevoss دوقلوها’ ثروت متفاوت است به طور گسترده ای با توجه به این که بیت کوین به ارزش نوسان شدید در سال های اخیر است. یک 2018 crypto سقوط و محو آنها از میلیاردر وضعیت. همانطور که از ژوئن 2019, عصر ایران برآورد ارزش خالص خود را در حدود 1.45 میلیارد زمانی که بیت کوین بیش از $13,000; آن را در حال حاضر ارزش کمتر از $9,800. دوقلوها در حال حاضر لازم نیست که یک نشان در رادیو فردا را از لیست در حال اجرا از 500 نفر از ثروتمندترین افراد در جهان; آنها ممکن است حتی از لحاظ فنی بود میلیاردرهای به صورت جداگانهبا توجه به اینکه اکثر برگه از ثروت خود را نادیده گرفته اند به تقسیم دو. (به بهترین دانش ما از Winklevoss دوقلو هستند به هر یک از دیگر.)

در هر صورت خودتان را کنترل کنید برای طولانی صحنه که در آن Winklevoss دوقلوها توضیح بیت کوین کلاهبرداری نیست اما یک انقلابی جدید در سیستم مالی مبتنی بر برش لبه فناوری blockchain.

[مهلت]

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im