Illustration for article titled Gilead to Charge $3,120 Per Patient for Typical Covid-19 Treatment

عکس: اولریش Perrey (گتی)

شرکت داروسازی پشت به مواد مخدر شده است که مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا برای استفاده برای covid-19 بيمار امروز اعلام کرد این دارو هزینه خواهد شد $3,120 هر نوعی درمان برای افراد با طرح های بیمه خصوصی.

تبلیغات

Gilead Sciences’ تجربی ضد ویروسی remdesivir شد مجاز برای استفاده توسط آژانس های بهداشتی در ماه گذشته پس از تحقیقات نشان داد این دارو می تواند در کاهش زمان بهبودی برای بستری covid-19 بيمار توسط چندین روز است که در مقایسه با گروه دارونما در کنترل ، در یک نامه سرگشاده در مورد دارو قیمت گذاری—که دو ردیف در ایالات متحده آمریکا — Gilead مدیر عامل و رئیس دانیل o’day گفت: بسیاری از بیماران دریافت پنج روز دوره درمان با استفاده از شش ویال از این دارو.

جلعاد را تعیین کرده است یک قیمت از $390 هر ویال برای دولت از “کشورهای توسعه یافته” قیمت این شرکت می گوید کمک خواهد کرد که جلوگیری از کشور به کشور مذاکرات قیمت است که می تواند دسترسی. شرکت های بیمه خصوصی در ایالات متحده در ضمن شارژ خواهد شد 520 $در هر ویال. قرار می دهد که در مجموع در هر بیمار درمان هزینه $2,340 و $3,120 بود. این قیمت o’day استدلال شد “و زیر” شرکت-برآورد مقدار مواد مخدر که شامل پس انداز برای بیمارستان ها در حدود 12000 دلار در هر بیمار است.

تبلیغات

“در ساخت تصمیم گیری ما در مورد نحوه قیمت remdesivir ما در نظر گرفته دامنه کامل از ما مسئولیت” o’day گفت. “ما در آغاز با ما فوری مسئولیت برای اطمینان از قیمت است که به هیچ وجه مانعی برای حصول اطمینان از سریع و گسترده ای در درمان است. ما نیز متعادل است که با ما در دراز مدت مسئولیت: ادامه با ما کار مداوم در remdesivir به حفظ دراز مدت ما پژوهشی در داروهای ضدویروس و به سرمایه گذاری در نوآوری علمی است که ممکن است کمک به نسل های آینده است.”

با توجه به CNBCهای وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: در یک کنفرانس تلفنی در این هفته که از جیب هزینه به افراد با بیمه خصوصی خواهد بستگی به خود برنامه های خاص. بیمه مردم, در ضمن می توان تحت پوشش مراقبت عمل می کنند. این گروه همچنین اعلام کرد که روز شنبه آن را امن بیش از 500,000 درمان دوره از remdesivir از طریق سپتامبر که در آن گفت: توزیع خواهد شد به بیمارستان بر اساس نیاز خود دولت و ارضی سلامت بخش است.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im