Illustration for article titled Genius Bees Force Plants to Bloom by Biting Them

عکس: گتی

Bumblebees در مورد نیاز به گرده از گل ها برای زنده ماندن. اما به طور فزاینده موجودات در حال بیدار شدن از خواب در اوایل سال زمانی که گل ها هنوز نمایاندن با توجه به بحران آب و هوا. طبیعت به نظر می رسد پیدا کردن یک راه ،

تبلیغات

با توجه به research در علوم منتشر شده در پنج شنبه, زنبورها را توسعه داده اند یک راه برای وادار کردن گیاهان به گل سریع تر ارائه و در عین حال بیشتر اثبات است که زنبورها در حال هوشمند و انعطاف پذیر به عنوان جهنم است. دانشمندان دریافتند که bumblebees در مورد طعمه برگ گیاهان که هنوز نمایاندن که منجر به سوراخ که منجر گیاهان به گل 30 روز زودتر به طور متوسط.

تیم سوئیس محققان برای اولین بار متوجه این رفتار در آزمایشگاه خود را. در حالی که آنها انجام نامربوط و آزمایش آنها را دیدم زنبور گزنده کردن بیت از گیاهان بدون دلیل روشن که چرا. علاقه خود را piqued است آنها بیشتر به بررسی این پدیده در ادبیات علمی اما تحقیقات کمی انجام شده بود.

تبلیغات

“ما دریافتیم که دیگران تا به حال نیز مشاهده چنین رفتارهای اما هیچ کس تا به حال به بررسی آنچه که زنبور عسل انجام شد به گیاهان و یا گزارش یک اثر در تولید گل” مارک Mescher یک استاد در دانشگاه ETH زوریخ و مطالعه نویسنده در بیانیه ای گفت:.

برای کسب اطلاعات بیشتر دانشمندان قرار گرسنه bumblebees به مش قفس پر از unflowered گوجه فرنگی و خردل گیاهان. قبل از اینکه طولانی, آنها دریافتند که زنبورها با استفاده از آرواره به سوراخ کردن گیاهان. این تیم همچنین سعی به تکثیر زنبورها حرکت می کند با در نظر گرفتن تیغ به گیاهان برگ.

این آزمایش نشان داد که تمام سوراخ گیاهان نمایاندن بیشتر به سرعت اما آنهایی که زنبورها آسیب دیده و تولید گل های هفته زودتر از آنهایی که دانشمندان را کاهش دهد. برای گیاهان گوجه فرنگی آن را 30 روز در حالی که خردل گیاهان آسیب دیده توسط زنبورها را دیدم گل شکوفه 14 روز قبل.

این نشان می دهد که هر دو از یک ماده شیمیایی در زنبور عسل بزاق سرعت فرایند گلدهی “یا کتابچه راهنمای ما تقلید از آسیب نیست دقیق به اندازه کافی” Consuelo De Moraes یک مطالعه همکاری نویسنده از یک استاد در دانشگاه ETH زوریخ و مطالعه نویسنده در بیانیه ای گفت:.

تبلیغات

برای بررسی اینکه آیا یا نه این یافته ها برگزار می شود درست در جایی که گیاهان بیشتر از هم جدا گسترش و کمیاب این تیم همچنین انجام یک آزمایش در کلنی های زنبورعسل. مطمئن شوید به اندازه کافی زنبورها به نمایش گذاشته همان رفتار به خصوص زمانی که کمتر گل در شکوفه در اطراف آنها. و آن را فقط اسیر-پرورش زنبور عسل از آزمایشگاه که سوراخ گیاه برگ. دانشمندان مشاهده دو گونه وحشی bumblebees در مورد انجام آن بیش از حد.

این مطالعه نشان می دهد که زنبورها توسعه رفتار به هوای جدید خو گرفتن به شرایط زمانی که گرده در دسترس نیست. که خبر خوب و نه فقط برای موجودات خود را. چون زنبور عسل در گرده افشانی گیاهان و کمک به آنها را رشد گونه های بسیاری بر روی آنها بستگی دارد برای مواد غذایی است. که شامل ما. در مورد یک سوم از مواد غذایی انسان خوردن هر روز متکی در گرده افشانی به طور عمده توسط زنبور عسل.

تبلیغات

“تشویق تفسیر یافته های جدید است که رفتاری اقتباسی از گل-بازدید کنندگان ارائه می گرده افشانی سیستم با بیشتر شکل پذیری و انعطاف پذیری برای مقابله با تغییر آب و هوا از تا کنون مشکوک” لارس Chittka یک مطالعه همکاری نویسنده و استاد دانشگاه کوئین مری دانشگاه لندن نوشت: در نامه ای در علم که به همراه مطالعه جدید.

چقدر این مکانیسم مقابله خواهد شد کمک به زنبور عسل برای زنده ماندن آب و هوا هرج و مرج است و یک سوال باز است. یک ماه فوریه گزارش نشان داد که با توجه به تغییرات در آب و هوا زنبورعسل جمعیت’ شانس زنده ماندن در هر مکان داده شده کاهش یافته است به طور متوسط بیش از 30 درصد در طول دوره فقط یک نسل.

تبلیغات

Mسنگ پژوهش باید انجام شود برای تعیین چقدر تاثیر رفتار است بنابراین ما نمی توانیم با تکیه بر زنبور عسل’ هوش و ذکاوت به اطمینان حاصل شود آنها برای زنده ماندن. ما همچنین باید به منظور جلب کردن انتشار کربن برای اطمینان از آنها نیست به حتی بیشتر به چالش کشیدن شرایط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im