Respawn Entertainment تایید کرد که تاسیسات تنها طبقه بندی شده healer در راس افسانهرا دریافت و به اصطلاح “sidegrade” پس از نبرد رویال تیرانداز رویداد بعدی در ضربات.

در EA بازی زندگی می کنند 2020 در میان Electronic Arts’ اطلاعیه مهم بود عبور-قابلیت بازی به صورت Apex افسانه هاو همچنین آینده آن نینتندو سوئیچ پورت. این ناشر همچنین نشان داد که گنجینه های از دست رفته مجموعه رویداد که ویژگی های مسلح و خطرناک است: تکامل محدود به زمان حالت اولین تلفن همراه Respawn چراغ و مجموعه ای از لوازم آرایشی جدید.

اما eagle-eyed بازیکنان کشف چیزی جدید در 1:00 علامت گذاری گنجینه های از دست رفته تریلر. تاسیسات خود استفاده تاکتیکی توانایی D. O. C. درمان هواپیماهای بدون سرنشین برای حفاظت و احیای افتاده بنگلور در حالی که او قادر به آتش پشت در ورودی حریف. هواپیماهای بدون سرنشین تا کنون تنها قادر به درمان هم تیمی نیست که آنها را زنده کند.

در توییتر Respawn مدیر طراحی Jason McCord پرسیده شد که آیا توانایی های جدید اجازه می دهد تاسیسات برای احیای دو متحدان افتاده — یکی از طریق هواپیماهای بدون سرنشین و دیگر با دست خود او. McCord پاسخ نه تنها تایید آینده تغییر به هواپیماهای بدون سرنشین بلکه یک حرکت جدید برای تاسیسات بازیکنان که در دستی در بسیاری از موارد.

بازیکنان در راس افسانه subreddit باید بیشتر واکنش های مثبت به تغییر به تاسیسات هواپیماهای بدون سرنشین را به عنوان استراتژی جدید را با ارائه یک بعد جدید به شفا دهنده قابلیت. او قادر خواهد بود برای دریافت متحدان او به پای خود به سرعت نسبت به استفاده از وقت با ارزش برای احیای تیمی یکی پس از دیگری.

در حالی که بازیکنان را خواستار شده است آن را از چرم گاومیش Apex افسانه’ منجر طراح بازی کارلوس Pineda قبلا پرچم که تاسیسات نیاز به یک “sidegrade” به جای یک تغییر که لزوما قدرت اضافه خواهد شد اما افتراق او از شخصیت های دیگر در نبرد رویال تیرانداز. جدید هواپیماهای بدون سرنشین توانایی مطمئنا می کند که آن را به عنوان به بازیکنان یک دلیل خوب برای انتخاب راه نجات بیش از دیگر افسانه ها.

روندهای دیجیتال رسیده به Electronic Arts برای تایید اگر وجود دارد از دیگر تغییرات برنامه ریزی شده برای تاسیسات در آینده نزدیک. ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله ما به محض شنیدن.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de