Illustration for article titled Free iDoom/i for Chromebooks Is a Better Google Gaming Deal Than Stadia

به عنوان کشف شده توسط پلیس آندرویداگر شما تصمیم به نجات یک کمی از پول خود را در آخرین ارتقاء لپ تاپ توسط امید بستن برای یک Chromebook شما هم اکنون می توانید صرفه جویی در چند دلار بیشتر در مورد یک زن و شوهر از دهه یاد اول-فرد-بورس به عنوان عذاب و عذاب دوم در حال حاضر در دسترس به عنوان رایگان Chromebook قدرت پردازش.

تبلیغات

مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد, آن را در حال گزارش شده است که همه Chromebook کاربران در حال دیدن این تبلیغ در گوگل Chromebook قدرت پردازش صفحه:اما ما آن را آزمایش با گوگل $650 Pixelbook رفتن و قادر به دانلود هر دو بازی به صورت رایگان و همچنین به عنوان Stardew دره.

Illustration for article titled Free iDoom/i for Chromebooks Is a Better Google Gaming Deal Than Stadia

تصویر: الکس Cranz (Gizmodo)

تبلیغات

فقط به خاطر داشته باشید که این نسخه های جدید تر از عذاب در دسترس برای کنسول مثل PS4 و Xbox One و نه آن است که نسخه اصلی از ID خود را. آنها 25th anniversary نسخه های آندروید از عذاب و عذاب II منتشر شده توسط Bethesda چند سال پیش. آنها بازی شما احتمالا از طریق تعداد بی شماری از دوران قبل از, اما اگر شما می خواهید را به یکی دیگر از اجرا از طریق قمر مریخ Chromebook صاحبان نمی خواهد که به سرفه پنج دلار دوباره. اگر هر چیزی, آن یکی کمتر دلیلی برای صرف 10 دلار در ماه در استادیوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de