Illustration for article titled Fox News Tries to Make Seattle Protests Seem Scarier With Crappy Photoshopping

عکس: کوین هاگن (گتی ایماژ)

پس از ناکامی در پیدا کردن عکس ها به اندازه کافی وحشتناک به اندازه کافی برای حمایت از آن fearmongering روایت در مورد ادامه تظاهرات فاکس نیوز ظاهرا ساخته شده خود را.

تبلیغات

روز جمعه خروجی تصاویر منتشر شده از تظاهرات در سیاتل در صفحه اصلی آن بود که دیجیتالی را تغییر فعالان در اعتراض به خشونت پلیس در پی جورج فلوید مرگ تر ظاهر شوم و خشونت. پس از سیاتل تایمز به نام آنها برای این تخلف آشکار اخلاقی, اخبار, استانداردهای, فاکس نیوز بی سر و صدا در زمان تصاویر پایین.

تبلیغات

این دستکاری تصاویر به همراه فاکس نیوز’ پوشش به اصطلاح کاپیتول هیل خودمختار منطقهیک پلیس-رایگان شش بلوک کشش سیاتل بود که ادعا شده توسط معترضان در این هفته. سیاتل شهردار جنی Durkan دستور پلیس به ترک این حوزه روز دوشنبه مکرر پس از درگیری با فعالان و آن را پس از تبدیل شدن به یک غیر متعارف آزمایش در خود دولت است. اشغال را باقی مانده تا حد زیادی مسالمت آمیز تا کنون با فعالان جمع آوری به طور منظم برای فیلم شب های سیاسی, سخنرانی ها و کنسرت ها وجود دارد.

اما شما نمی توانید حدس بزنید که از چه جناح راست, رسانه, مذاکرات در مورد آن. منتقدان شده اند در حال چرخش بی اساس داستان در مورد توافق مورد علاقه boogeyman, antifa, منجر هماهنگ و حملات خشونت آمیز به تصرف این شهر توسط نیروی.

وجود دارد یک مشکل با این توضیح ، در علاوه بر این به خودنمایی موضوع که antifa نیست یک متحد سازمان بلکه یک ایدئولوژی ضد فاشیسم و بنابراین به احتمال زیاد نمی تواند سازماندهی چنین گسترده تلاش مسئولان شهرستان باید گفت که آنها تا به حال صفر تعامل با antifa در طول تمام این.

“این یک مسلح تصاحب,” Durkan گفت: در سی ان ان جمعه شب. “این یک کودتای نظامی.”

تبلیغات

اما زمانی که چیزی به عنوان بی اهمیت به عنوان حقیقت همیشه متوقف جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن? این هفته رئیس جمهور به ظاهر تصرف در گمراه کننده این پوشش از محافظه کار رسانه های خبری و در توئیتر خود نوشت: “داخلی تروریست ها گرفته اند بیش از سیاتل اجرا شده توسط رادیکال چپ دموکرات ، LAW & ORDER!”

در میان doctored تصاویر قبلا در فاکس نیوز’ صفحه خانگی یکی است مرکب از دو گتی ایماژ عکس که در آن یک مرد مسلح با تفنگ حمله شده است فتوشاپیه به نظر می رسد به عنوان اگر او را ایستاده در مقابل نشانه در منطقه خودمختار است که بار خوانده شده “شما در حال حاضر ورود رایگان کلاه تپه.” که همان مرد نیز متصل به یک ترکیب کردن چندین گتی ایماژ عکس های گرفته شده در مارس 30, قبل از اشغال آغاز شد, از متلاشی مغازه و دیگر تظاهرات در این شهر است.

تبلیغات

علاوه بر این, فاکس سایت زد یک تصویر از یک شهر بلوک در آتش در بالای تیتر “شهر دیوانه” و یک بسته از داستان در مورد سیاتل شد. در عکس گرفته شده در سنت پل ایالت مینه سوتا در ماه گذشته. همانطور که شما ممکن است در حال حاضر حدس زده فاکس نیوز نمایش داده می شود صفر تکذیبنامهها نشان می دهد که این تصاویر تا به حال دستکاری شده و یا به تصویر کشیده حوادث دیگر از تظاهرات در سیاتل این هفته است.

پس از به دست گرفتن این عکس ویرایش فاکس نیوز گفت سیاتل تایمز در بیانیه ای اعلام کرد: “ما باید بجای ما تصویر عکس با وضوح مشخص تصاویری از یک فرد مسلح و یک در هم شکسته نمای هر دو از آن گرفته شد در این هفته در سیاتل خودمختار منطقه.”

تبلیغات

که هنوز هم یک بار از تلخه البته با توجه به این که در هم شکسته نمای عکس بود نه گرفته شده در این هفته و نه در منطقه خودمختار. و تنها دلیل آنها نیست “به وضوح مشخص” قبل از طراحی آن را به عنوان اگر عکس ها به طور تصادفی می تواند اتصال خود را با هم.

تبلیغات

هر واشنگتن پستفاکس نیوز همچنین اضافه شده یک یادداشت سردبیر به سه آنلاین مقالات در مرجع فریبنده مواد:

“یک FoxNews.com صفحه اصلی کولاژ عکس که در اصل همراه این داستان شامل صحنه های متعدد از سیاتل ‘کاپیتول هیل خودمختار منطقه’ و از خرابه های زیر شورش های اخیر. کولاژ نیست به وضوح ترسیم بین این تصاویر و ریزآب. علاوه بر این اخیر اسلاید نشان می دهد به تصویر می کشد صحنه های از سیاتل به اشتباه شامل یک عکس از سنت پل ، رادیو فردا حسرت این خطا است.”

تبلیغات

که شما می توانید به عنوان خوانده شده: فاکس نیوز تاسف است که این اشتباهات خیلی دردناکی آشکار خواهد شد و استخدام کسی با فتوشاپ مهارت دفعه بعد آنها را می خواهید به شلاق حمایت خود را از پایه به یک لیبرال نفرت از دیوانگی.

این نبود خروجی تنها شرم آور حادثه این هفته یا. روز جمعه یک فاکس نیوز گزارش ذکر شده یک ق post on-air توصیف اختلافات میان سیاتل معترضان که در واقع یک شوخی بود برداشته تقریبا کلمه به کلمه از مونتی پایتون و جام مقدس. در اخبار مربوط به فعالین مستقل منطقه شنیده می شد فریاد “کمک! کمک! من که سرکوب!”

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de