خرید رپورتاژ

The flooded Fortnite map after the Device event
حماسه بازی ها (از طریق Slayy در Twitch)

به عنوان نشت پیشنهاد, آب بازی در یک نقش بزرگتر از همیشه در Fortnite پس امروز دستگاه رویداد. زمانی که بازیکنان پریدند بازگشت به بازی پس از این رویداد بیش از وجود دارد یک غول تجاوز دیوار H2O در اطراف فعال منطقه بازی. آن را جایگزین سنتی طوفان با یکی از شما می توانید شنا در, اما شما آسیب را هنگامی که شما در دریا.

این مراسم که در محل آژانس در وسط نقشه دیگری بود پایان فصل عینک. برج های پدید آمده از آب به عنوان رعد و برق و رعد و برق در. بازیکنان آغاز شد و به هوا و انرژی پرتوهای شات از برج های عقب هل دادن لبه از طوفان است.

پس از آن همه چیز واقعا وحشی است. بازیکنان teleported به عقب و جلو بین نقشه و یک محل که در آن نمایش روشن به اول شخص است. وجود دارد چندین پوشه های روی میز با یک “راز” برچسب بر روی آنها. هنگامی که بازیکنان در نهایت بازگشت به جزیره آنها احاطه شده است که آب سد. لحظاتی بعد آنها در جنگ و رها شده می تواند به یک منطقه کوچک به دوک آن را با دیگران است.

حماسه اشاره کرد که از قبل این رویداد را یک ظرفیت محدود است که البته این آمار. برخی از بازیکنان گزارش مشکلات زمانی که آنها تلاش برای راه اندازی هر بازی از بازی حماسی فروشگاه شده اند که ممکن است در نتیجه این رویداد محبوبیت است. کسانی که نمی توانستم آن را به بازی برای این دستگاه تا به حال به تماشای livestreams به جای, و مقدار زیادی از مردمی را که فقط.

The flooded Fortnite map after the Device event

حماسه بازی ها (از طریق Slayy در Twitch)

در یک نقطه بیش از 2.3 میلیون نفر از مردم چک کردن آن را در Twitch به تنهایی. که می خواهم به شکستن رکورد به صورت همزمان بینندگان برای هر بازی در حرکت یا کشش ناگهانی. در آن بتا راه اندازی روز Valorant کردم به ضرب و شتم و سپس رکورد دارنده 2019, لیگ از افسانه های مسابقات قهرمانی جهان (1.74 میلیون نفر). به عنوان برای یوتیوب ؟ همزمان بینندگان رقم بیشتر شبیه به 6.1 میلیون.

این رویداد در سمت چپ برخی از چیزهایی که در هوا مانند دیگر چه تغییراتی در فروشگاه بازی و نقشه-آژانس نابود شد در طول این رویداد برای یک چیز. ما پیدا کردن اطلاعات بیشتر در چند روز آینده فصل تنظیم شده است برای شروع در روز چهارشنبه. فراموش نکنید که خود را به لوله تنفس.

در این مقاله: fortnite, حماسه بازی ها, بازی نبرد رویال, بازی, بازی های ویدئویی, بازیهای رایانهای, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de