اگر شما تا کنون نصب شده, حیاط خلوت, فیدر پرنده امید مسالمت آمیز خود را با رعایت و اقسام شما احتمالا آگاه است که آن را به سرعت تبدیل به یک هدف برای خود محلی سنجاب جمعیت. در حال حاضر منf هر کسی می تواند به توقف یک سنجاب از نقض فیدر پرنده شما می خواهم فرض سابق ناسا آزمایشگاه پیشرانش جت مهندس می تواند اما به عنوان خوانده شده را علامت Rober کشف سنجاب ها توقف نینجاها از قلمرو حیوانات.

تبلیغات

پس از خروج از ناسا Rober صرف وقت خود را ایجاد YouTube فیلم ها که کشف علم و مهندسی مفاهیم از طریق آزمایش شما احتمالا هرگز سعی در مدرسه است. برای مثال چند سال پیش او صرف برخی از زمان در یک کارناوال محلی و استفاده از فیزیک به تعیین که بازی بازیکنان در واقع شانس در برنده شدن درو که از لحاظ فیزیکی غیر ممکن است به ضرب و شتم.

تبلیغات

او آخرین آزمایش بود که با الهام از یک تلاش را به تماشای پرنده به عنوان یک راه برای کمک به عبور زمان در طول مستندکه خنثی توسط یک گروه محلی سنجاب است که به راحتی “مسلط تمام قفسه ‘سنجاب اثبات’ فیدر پرنده” او در بر داشت در آمازون است. فیدر’ طرح های باهوش بود اما گفته دقیق. به عنوان کسی که در حال حاضر به خوبی شناخته شده در سراسر اینترنت برای بیش مهندسی پنهان زرق و برق بمب به مجازات بسته دزد, Rober تصمیم به تمرکز تلاش خود را در غارتگر سنجاب بعدی.

به جای فقط مهندسی فیدر پرنده است که می تواند به طور موثر جلوگیری از سنجاب Rober ساخته شده کل American Ninja Warrior-الهام البته مانع در حیاط خلوت خود را برای آنها از جمله همه چیز را از دام درب و مارپیچهای حتی یک منجنیق—و با شروع این غیر ممکن است نردبان پل چالش برجسته خود را در معرض از بازی های کارناوال. اما Rober به طور کامل دست کم گرفت مخالفان خود را.

سنجاب ها ساخته شده چند قابل تحسین تلاش برای عبور از نردبان پل, اما آن را نمیگیرد طولانی برای آنها برای انطباق با استراتژی های خود را و به سادگی با استفاده از خود دلاوری های ورزشی فقط به جست و خیز آن همه با هم. به عنوان Rober امتیاز “مگر در مواردی که شما صرف مقدار زیادی از زمان و تلاش به عمل است که یکی را در خود به هیچ وجه حتی ورزشی ترین فرد فقط می تواند گام تا پیروزی که یکی از. من فکر می کنم گفتن که پارکور کارشناسی ارشد از قلمرو حیوانات حتی نمی تواند آن را انجام دهد و فقط شروع به پریدن کرد و همه چیز.”

Rober در ابتدا نگران است که البته مانع طراحی خیلی غیر مستقیم و سنجاب ها نمی توانست موفقیت های زیادی را با رسیدن به هدف نهایی: یک غول کش گردو. اما تنها پس از چند روز از سنجاب تماشای روشن بود که حتی یک مهندس ناسا بود هیچ بازی برای آنها.

وجود دارد چند عملی takeaways از استادانه درست شده آزمایش برای کسانی که مبارزه با birdfeed-سرقت سنجاب. Rober به طور خلاصه لمس بر روی آن در این ویدئو, اما او متوجه شد که چه “کار خوبی بود ساخت قطب بیش از حد لغزنده برای صعود به بالا. این که چگونه من نگه داشته و آنها را از بالا رفتن از هر قطب دیگر در این دوره به جز شروع یک.”

تبلیغات

اگر شما می توانید زندگی با زندگی روزمره جرسنج تا قطب احتمال وجود دارد, شما می توانید برنده شدن در این جنگ سنجاب. اما شاید بزرگترین غذای آماده از این آزمایش این است که این نتیجه همان است که WOPR ابر رایانه ها در فیلم WarGames آمد تا در رابطه به جنگ گرما: Wمرغ آن را می آید به مبارزه سنجاب تنها راه برای پیروزی است نه بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im