Clockwise from top left: Y. Beletsky, Tom McKay, Getty and Adult Swim.

در جهت عقربه های ساعت از سمت چپ بالا: Y. Beletsky تام مک کی, گتی و شنا بزرگسالان.
تصویر: نگاه کنید به بالا.

بله خوانندگان عزیز یک هفته دیگر رفته است. من فقط به عنوان شگفت زده به عنوان شما هستند. اگر چه زمان است و فقط در مورد پرتاب من برای یک حلقه من شده است با در نظر گرفتن راحتی در چک کردن آنچه که من مورد علاقه گربه ها در Instagram تا هستند. آن را تسکین دهنده برای دیدن آنها در خواب روز دور و بازی با اسباب بازی های خود را به عنوان اگر چیزی اتفاق می افتد. من شرط می بندم که آنها حتی نمی دانند چه “کوروناویروس” به معنی.

تبلیغات

البته این همچنین بدان معنی است که Instagram است نشان من بسیاری از فیلم گربه در من کشف برگه که چیز بدی نیست.

گربه ها در Instagram کنار بیایید پایین به کسب و کار. وجود دارد بنابراین بسیاری از داستان های خوب در Gizmodo این هفته! در مورد شما نمی گرفتن همه آنها را ما جمع آوری کرده ایم و آنها را برای شما در اینجا.

تبلیغات

اول ما مرد تام مک کی جرأت به انجام آنچه که من هرگز فراموش. او برش مو خود را در طول coronavirus مستند (من در حال حاضر در حال انتظار برای سالن مو برای باز کردن دوباره). با اینحال تام تصمیم گرفت برای رفتن به یک قدم بیشتر و استفاده از کلاسیک تکنولوژی سعی کنید خود را به کوتاه کردن مو. این تجربه با Flowbee.

همچنین چگونه بسیاری از شما به فکر گرفتن یک سفر دریایی در آینده ای نزدیک ؟ من شخصا هرگز در یک سفر دریایی و هولناک شیوع کروناویروس در کشتی به من داده اند قابل تامل است. اما کروز صنعت نه تنها باید در کانون توجه خواهد بود چرا که از coronavirus اما از آنجا که دیگر ناپسند چیز آن را ندارد.

و در آخر توجه داشته باشید, اجازه دهید بحث در مورد پول است. هنگامی که ما روز های بد برخی از ما می خواهم به خرید بروید با دوستان به خودمان احساس بهتر است. این نوع از عجیب و غریب نیست ؟ چرا صرف پول ما را احساس بزرگ حداقل در حال حاضر ؟ خواسته ما یک دسته از کارشناسان بنابراین شما نمی خواهد که به.

شما می توانید پیدا کردن همه از این وبلاگ ها و بیشتر زیر!

تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im