خودروهای برقی از سود فوری گشتاور اما این لزوما به این معنا نیست آنها سریع است.

مقرون به صرفه تر اتومبیل های الکتریکی مانند Chevrolet Bolt EV و هیوندای Kona برقی هستند پر از وزوز در اطراف شهر اما هیچ چیز به لاف زدن در مورد بر روی نوار بکشید. اما مدل بالاتر پایان مانند آنهایی که ما به دنبال در اینجا می توانید نگه دارید تا با برخی از قدرتمند ترین بنزین سوز اتومبیل های ورزشی در جهان — و در برخی موارد آنها را ضرب و شتم.

ما در حال تمرکز بر بزرگتر مارک های شرکت های کوچکتر مانند Rimac و Pininfarina با توجه به محدود بودن و عدم تست های شخص ثالث. و عدم تمایل به تکیه بر تولید کننده-صادر شده و اعداد و ما نیز از جمله صفر به 60 مایل در ساعت و یک چهارم مایل بار منتشر شده توسط موتور ترند. در نهایت ما تقسیم کردن این قطعه به دو قسمت: اول خلاصه بازی EVs در حال حاضر در بازار دوم به نظر می رسد در آینده مدل های.

تسلا مدل S عملکرد (2.4 ثانیه)

Tesla Model S

مدل S سریعتر از پورشه Taycan توربو S در سرعت پایین تر و آن را از صفر به 60 تاج با تسلا ادعا کرد زمان 2.4 ثانیه برای عملکرد فعلی ، هنگامی که موتور ترند تست P100D (مضحک+) مدل در سال 2017, EV آمار 60 مایل در ساعت در 2.3 ثانیه است. تنها دوج چلنجر شیطان مسابقات است.

مدل S با استفاده از یک 100kWh باتری اما تسلا مرموزی نیست تبلیغ اسب بخار و گشتاور آمار و ارقام. موتور ترند برآورد P100D آن مورد آزمایش قرار گرفته بود 680hp و 791 پوند-فوت گشتاور است. اما قدرت و ارقام در زمان عملکرد مدل می تواند بالاتر با توجه به به روز رسانی نرم افزار. شخص ثالث برآورد مقدار زیادی متفاوت است اما برخی از قرار دادن اسب بخار حدود 800.

مدل S می توانست برنده روشن اگر آن را به حال نوشته شده از یک بهتر چهارم مایل در سرعت بالاتر; به جای آن یک کراوات. پورشه Taycan توربو S است چند کنه پشت مدل S به 60 مایل در ساعت اما سریعتر در سه رقمی سرعت.

پورشه Taycan توربو S (2.6 ثانیه)

پورشه ادعا می کند Taycan توربو S می تواند اجرای یک چهارم مایل در 10.8 ثانیه, هر چند آن را نمی کند دولت در امور دام با سرعت. و پس از تسلا ارائه نمی شود چهارم مایل اعداد ما را مجبور به تکیه بر موتور ترند تست. آن را نزدیک یک: Taycan ضربه چهارم مایل در 10.47 ثانیه در حالی که مدل S P100D آن را در 10.51 ثانیه است.

تفاوت بزرگ در اینجا این است که دام سرعت. مدل S قرار بود 125.0 mph زمانی که از آن عبور کرده اما Taycan موفق 130.7 mph معنی آن را به طور قابل توجهی سریع تر است. این تا حدودی نسبت به Taycan دو-سرعت انتقال برای عقب موتور. در صفر-به-60 تست Taycan بود smidge کندتر 2.4 ثانیه است.

این Taycan کمی کوچکتر باتری نسبت به مدل S (94kWh) اما آن انتقال قدرت الکتریکی هنوز هم تولید چشمگیر 750hp و 774 lb.-ft. با راه اندازی کنترل فعال می شود. آن را می سازد 616hp در حالت عادی شرایط رانندگی.

تسلا مدل X عملکرد (2.7 ثانیه)

تسلا بزرگترین ماشین های مدل X بسیار سنگین اما هنوز هم بسیار سریع است. آن را مجهز به یک 100kWh lithium-ion battery pack مانند مدل S اما در اینجا دوباره تسلا نخواهد انتشار اسب بخار و گشتاور آمار و ارقام به مردم است. موتور ترند تست P90D مدل در سال 2016 و ثابت متقاطع خروجی در مجاورت 532hp و 713 lb.-ft. گشتاور. شخص ثالث برآورد متفاوت است اما برخی حدس و گمان فعلی عملکرد مدل قرار می دهد بیش از 600hp تحت راننده پای راست یک رقم که مکان آن مورد در رقابت با نسل فعلی BMW M5.

سوال باقی می ماند اما آنچه مسلم است این است که مدل X است که فوق العاده سریع است. تسلا ادعا مذکور عملکرد مدل بازدید 60 مایل در ساعت در 2.7 ثانیه, هر چند از آن نشده خود را منتشر چهارم مایل را در زمان. موتور ترند سنجش مسن P90D مدل در 3.2 ثانیه به 60 مایل در ساعت در راه خود را به یک 11.7 ثانیه یک چهارم مایل را در 116mph. قدرت افزایش یافته است بنابراین انتظار می رود حتی بهتر از یک چهارم مایل را در زمان.

 تسلا مدل 3 عملکرد (3.2 ثانیه)

Tesla Model 3 Nissan Leaf

تسلا ادعا می کند که عملکرد نوع از این مدل 3 3.2 ثانیه طول می کشد برای رسیدن به 60 مایل در ساعت از توقف زمان Motor Trend همسان. این شرکت ارائه نمی شود چهارم مایل بار اما موتور ترند تست عملکرد مدل در سال 2018 و ضربه چهارم مایل در 11.8 ثانیه در 115.2 مایل در ساعت.

مدل 3 با استفاده از یک کوچکتر 75kWh باتری اما آن انتقال قدرت الکتریکی هنوز هم موفق به 450hp و 471 lb.-ft. در عملکرد ، که مقدار زیادی برای یک ماشین است که کوچک و اعداد آن را اثبات کند.

 تسلا مدل Y عملکرد (3.5 ثانیه)

Tesla Model Y front

تسلا مدل Y فقط ضربه زدن به بازار و تست های شخص ثالث هنوز باید انجام شود همانطور که از نوشتن این پس ما را مجبور به رفتن با تسلا ادعا از صفر به 60 زمان 3.5 ثانیه است. بدیهی است که بسیار سریع و آن را نگه دارید به احتمال زیاد تا یک بار تست شده است. تسلا نشده و نخواهد انتشار اسب بخار و گشتاور اما آمار و ارقام آن را امن فرض کنیم آنها در منطقه از مدل 3 عملکرد را (450hp, 471 lb.-ft.) چرا که هر دو با استفاده از شبیه powertrains. آن سuarter مایل زمان خواهد شد به احتمال زیاد تا حدودی کندتر از مدل 3 عملکرد را به این دلیل که Y بزرگتر و سنگین تر و کمتر مبحی حرکت گازا و وا.

جگوار I-سرعت (4.5 ثانیه)

2019 Jaguar I-Pace

جگوار اولین و تنها EV است متقاطع اما این هیچ دولا دولا راه رفتن. با 314hp و 512 lb.-ft., I-سرعت موشک به 60 مایل در ساعت در یک جگوار-ادعا 4.5 ثانیه (هیچ یک چهارم مایل را در زمان داده شده). زمانی که تست شده توسط موتور ترند لوکس EV آمار 60 در 4.0 ثانیه در راه خود را به یک چهارم مایل از 12.6 ثانیه در 110.5 مایل در ساعت. I-سرعت با استفاده از 90کیلو وات ساعت باتری. ما به شنیدن بیشتر قدرتمند من-سرعت SVR خواهد رسید که بازار به زودی و شرکت خود را اعلام کرد نسل بعدی XJ راه اندازی خواهد شد با یک انتقال قدرت الکتریکی. آن زمان شتاب ممکن است گرفتگی I-سرعت است.

آئودی E-Tron (5.5 ثانیه)

آئودی E-Tron است که کمترین EV در لیست اما آن را هنوز هم بسیار سریع است. آئودی می گوید: اولین سری تولید برق مدل می توانید آمار 60 در 5.5 ثانیه اما زمانی که موتور ترند تست شده آن را سریعتر در 5.1 ثانیه است. این خودرو همچنین انتشار سنجش زمان از یک چهارم مایل از 13.7 ثانیه در 102.4 مایل در ساعت.

E-Tron با بهره گیری از 95kWh باتری و قدرت در تاریخ است 355hp و 414 lb.-ft. اما در حالی که در حالت تقویت آئودی قدرت را افزایش می دهد به 402hp و 490 lb.-ft. این اسپرت-به دنبال Sportback مدل به زودی منتشر خواهد شد اما با همان قدرت است. اگر شما می خواهید بیشتر قدرت وجود دارد S-badged مدل با سه موتور در اطراف گوشه.

قابل توجه آینده EVs

آئودی E-Tron GT

آئودی می گوید آینده آن E-Tron GT را تولید 590hp و آمار 60 مایل در ساعت در 3.5 ثانیه است. در صورتی که صفر به 60 مایل در ساعت است, محافظه کار, آئودی می تواند به عنوان سریع به عنوان مدل 3 عملکرد در یک خط مستقیم.

فورد موستانگ Mach-E GT

Ford Mustang Mach E front view

قدرتمند ترین پیکربندی فورد آینده موستانگ Mach-E GT را تولید 459hp و 612 lb.-ft. و رسیدن به 60 مایل در ساعت در 3.5 ثانیه است. از آن خواهد شد سریعتر از جگوار I-سرعت اما نه مدل X عملکرد.

Rivian R1T و R1S

Rivian R1T on a beach

Rivian را R1T کامیون و R1S SUV ساخته شده در همان اسکیت پلت فرم و رتبه در 750hp در تنظیمات بالا. آمازون-حمایت تجاری ادعا 3.0-دوم صفر به 60 بار.

تسلا Cybertruck

Tesla

قدرتمند ترین Cybertruck خواهد بود که سه موتور شطرنجی مدل. تسلا ادعا می کند که کامیون را در رسیدن به 60 مایل در ساعت در کمتر از 2.9 ثانیه است. وقتی که می آید به قدرت اعداد دوباره تسلا نشده و به احتمال زیاد نمی خواهد آنها را آزاد کند. همراهی با قوام موتور ترند برآورد محدوده-شکوه کامیون تولید خواهد شد در مورد 800hp و 1000 lb.-ft. گشتاور.

تسلا روداستر

Tesla Roadster

اگر تسلا آینده اسب سواری سوپراسپرت ادعا دقیق این سریع ترین EV در لیست. آن 1.9-دوم صفر به 60 زمان و 8.8 ثانیه یک چهارم مایل را در زمان حال ذهن ترا درهم میشکنند. این تا حدودی به لطف بزرگ 200kWh بسته باتری. ما نمی دانیم که چقدر قدرت EV باعث می شود در عین حال اما برخی تخمین می زنند که می تواند در محدوده 1000 اسب بخار. که حس می کند. ما باید به صبر طولانی تر از انتظار می رود برای دیدن اگر این اعداد و ارقام دقیق هستند چون تسلا به تازگی با تاخیر $200 ، 000 اسب سواری تا حدود 2022.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de