خرید رپورتاژ

A Facebook logo is displayed on a screen at Facebook's new Frank Gehry-designed headquarters at Rathbone Place in London. (Photo by Dominic Lipinski/PA Images via Getty Images)
PA تصاویر از طریق گتی ایماژ

Facebook موافقت کرده است به پرداخت فعلی و سابق محتوای مدیران در ایالات متحده حداقل 1000 $در هر کدام به عنوان بخشی از یک $52 میلیون دلار حل و فصل آستانه گزارش. این 11,250 مدیران که در ایالات متحده بر اساس دریافت پرداخت به عنوان جبران خسارت برای مسائل مربوط به سلامت روان آنها ممکن است توسعه یافته در حالی که ارزیابی مضر مواد بر روی پلت فرم.

اگر مدیران هستند مبتلا به اختلال استرس پس از سانحه و یا مربوط به سلامت روان آنها را واجد شرایط دریافت غرامت تحت شرایط توافق اولیه. بسته به تشخیص توانایی برای نشان دادن شواهدی از آسیب آنها پایدار به عنوان یک نتیجه از کار خود را و تعداد متقاضیان یک مدیر ممکن است تعلق می گیرد تا 50.000 دلار خسارت.

به عنوان بخشی از حل و فصل Facebook تغییرات را به محتوای آن اعتدال نرم افزار. صدا خاموش خواهد بود به طور پیش فرض و فیلم ها (که اغلب شامل خشونت آمیز و یا در غیر این صورت دلخراش فیلم) نمایش داده خواهد شد در سیاه و سفید. این تغییرات خواهد شد در محل برای تمام مدیران 2021. مدیران خواهد شد همچنین دسترسی به مجوز های روانی, بهداشت حرفه ای, مشاوران و ماهانه جلسات گروه درمانی.

Facebook نیز نیاز به شرکت هایی که استخدام محتوای مدیران به ارائه جزئیات بیشتر در مورد حمایت روانی در هر یک از ایستگاه های کاری و به صفحه نمایش برای “عاطفی تابآوری” در طول فرآیند استخدام. آنها همچنین نیاز به مدیران چگونه است که می تواند گزارش نقض Facebook سیاست های خود را در محل کار.

حل و فصل را پوشش می دهد محتوای مدیران در کالیفرنیا و آریزونا و تگزاس و فلوریدا که کار را برای Facebook از 2015 تا به حال. کسانی که در این کلاس اقدام کت و شلوار می توانید بررسی حل و فصل و درخواست تغییرات قبل از یک قاضی نشانه کردن بر روی آن.

این کت و شلوار کلاس اقدام ناشی از یک ثبت سابق, محتوا, مدیر سلنا اسکولا در سال 2018 است. او ادعا کرد که او توسعه PTSD پس از نه ماه ، با توجه به ادعایی که شرکت “نادیده گرفته و آن وظیفه” برای محافظت از مدیران که تجربه ضربه روحی پس از مشاهده افراطی مواد به عنوان بخشی از کار خود را. محتوای مدیران در اروپا را به ارمغان آورد دعاوی مشابه در برابر Facebook. سال گذشته این شرکت اعلام کرد پرداخت افزایش محتوای مدیران گزارش زیر که آنها به خوبی جبران بیهوده کار دشوار است.

“ما سپاسگزار به افرادی که به انجام این کار مهم به Facebook یک محیط امن برای همه” Facebook گفت: Engadget, در بیانیه ای. “ما متعهد به ارائه پشتیبانی های اضافی از این طریق حل و فصل و در آینده است.”

“ما خیلی خوشحالیم که در Facebook کار کرده با ما را به ایجاد یک برنامه بی سابقه ای برای کمک به مردم انجام کار است که غیر قابل تصور بود و حتی چند سال پیش” استیو ویلیامز یک وکیل به نمایندگی از شاکیان گفت: در آستانه. “آسیب است که می تواند رنج می برد از این کار واقعی است و شدید است.”

در این مقاله: facebook, کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام طرح دعوی در دادگاه حل و فصل محتوا, اعتدال, اعتدال, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im