Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل گفت که این شبکه اجتماعی خواهد شد تغییر چند محتوای اعتدال سیاست های پس از تعدادی از عمده تبلیغ متعهد به تحریم این شرکت است. در عمده برگشت زوکربرگ گفت: شرکت خواهد ممنوعیت تبعیض در پرداخت تبلیغات بر روی پلت فرم و شروع به سرکوب مضر پست توسط چهره های عمومی است.

زوکربرگ نشان داد که تغییرات در یک ویدئو و پست در Facebook, که در آن مدیر عامل شرکت گفت که شبکه های اجتماعی را “منع گسترده تر دسته از نفرت محتوای تبلیغات است.”

“ما در حال گسترش تبلیغات ما سیاست منع ادعا می کند که مردم از خاص و نژاد و قومیت ، ملیت ، وابستگی مذهبی و کاست و گرایش جنسی ، هویت جنسی و یا وضعیت مهاجرت یک تهدید فیزیکی و ایمنی و بهداشت و یا بقای دیگران است. ما نیز در حال گسترش سیاست های ما برای حفاظت بهتر از مهاجران, مهاجران, پناهندگان و پناهجویان از تبلیغات نشان می دهد این گروه ها پست تر و یا ابراز تحقیر اخراج و یا انزجار کارگردانی در آنها است.”

زوکربرگ همچنین گفت که Facebook را شروع به برچسب زدن مطالب در سمت چپ بر روی پلت فرم حتی اگر آنها را نقض اعتدال سیاست های زمانی که آنها تلقی ارزش خبری دارند. مدیر عامل شرکت اما روشن است که وجود خواهد داشت هیچ معافیت برای پست های که تحریک خشونت و یا سرکوب رای گیری — این محتوا را به پایین گرفته شود و حتی زمانی که گفت: یک سیاستمدار و یا مقام دولتی.

تغییرات دیگر در آینده به Facebook شامل ایجاد یک رای گیری مرکز اطلاعات است که به اشتراک گذاری اطلاعات در رای گیری و اقدامات بیشتری برای مبارزه با سرکوب رای دهندگان چنین به عنوان سریع حذف ادعاهای دروغین در مورد شرایط رای دهی در 72 ساعت قبل از روز انتخابات و ممنوعیت پست که به دروغ ادعا می کنند یخ عوامل بازرسی مهاجرت مقالات.

Facebook تبلیغ تحریم

تغییرات را دنبال کنید Facebook, بزرگترین, تبلیغات, تحریم, با توجه به, چگونه آن را به کار گرفته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پست در مورد مینیاپولیس اعتراضات را برانگیخت با قتل جورج فلوید که مسدود شده بود و برچسب در توییتر برای “ستایش خشونت است.” در آن زمان, Facebook حاضر به برچسب یا همان حذف پست در مغلوب ساختن پیشی جستن Facebook صفحه. زوکربرگ شخصا در دفاع از این تصمیم در موارد متعدد.

این کمپین که به طور رسمی با عنوان توقف نفرت برای سود مطالبات برای شبکه های اجتماعی به “آدرس نژاد پرستی در سراسر سیستم عامل خود را.”

Unilever و Verizon در میان برندهای عمده ای که کشیده تبلیغات از شبکه های اجتماعی از پیوستن بستنی ساز, Ben & jerry’s, تولید, شرکت ماگنولیا تصاویر و خرده فروشان Eddie Bauer, REI, Patagonia و شمالی در میان بسیاری دیگر.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im