Facebook تیره حالت آغاز شده نورد از برای دستگاه های iOS بیش از یک ماه پس از ویژگی های رفت و زنده شبکه های اجتماعی را نسخه دسکتاپ.

Facebook تأييد SocialMediaToday که تاریک حالت در حال حاضر در دسترس برای شبکه اجتماعی, برنامه iOS, اما در حال حاضر تنها به صورت “درصد کمی از کاربران در سطح جهان است.”

تایید می آید و پس از گزارش از برخی از کاربران که آنها شروع به دیدن تیره گزینه حالت تحت تنظیمات و حریم خصوصی منو از Facebook نرم افزار. یکی از کاربران که به اشتراک گذاشته چه Facebook برنامه به نظر می رسد زمانی که این ویژگی فعال است @NotFridayCraig.

علاوه بر این از حالت تیره به شبکه های اجتماعی را در iOS برنامه همراه پس از اجرای از ویژگی های WhatsApp و مسنجر در ماه مارس به دنبال Facebook دسکتاپ طراحی مجدد است. طراحی مجدد نه تنها اضافه شده تاریک در حالت, اما همچنین بهبود ناوبری در سرعت بارگذاری صفحه اصلی و ایجاد حوادث, صفحات, گروه ها و تبلیغات.

معلوم نیست چقدر طول دستگاه iOS صاحبان باید صبر کنید قبل از اینکه آنها به دست آوردن دسترسی به تیره حالت خود به Facebook apps. روندهای دیجیتال رسیده به Facebook برای یک بازه زمانی در اجرای و ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله ما به محض شنیدن.

Facebook معکوس دوره

Facebook, مدیر عامل شرکت, مارک زوکربرگ در عمده برگشت نشان داد که این شبکه اجتماعی خواهد شد, ممنوعیت تبعیض در پرداخت تبلیغات بر روی پلت فرم خواهد شد و همچنین شروع به برچسب زدن مطالب است که در سمت چپ تا حتی اگر آنها را نقض اعتدال سیاست های زمانی که آنها تلقی ارزش خبری دارند.

حرکت زیر Facebook, بزرگترین, تبلیغات, تحریم, با توجه به, چگونه آن را به کار گرفته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پست در مورد مینیاپولیس اعتراضات را برانگیخت با قتل جورج فلوید.

ویراستاران’ توصیه های