Illustration for article titled Facebook Purges Nearly 200 Accounts Linked to Hate Groups and Schemes to Infiltrate Protests

عکس: جاستین سالیوان (گتی ایماژ)

Facebook به پاکسازی نزدیک به 200 حساب بر روی آن سیستم عامل رسانه های اجتماعی در ارتباط با برتری گروه که برخی از اعضای تحت فشار قرار دادند برای گرفتن سلاح های خود را و سقوط تظاهرات علیه خشونت پلیس با توجه به تعطیلات آخر هفته آسوشیتد پرس گزارش.

تبلیغات

شما می خواهم فکر می کنم هر ادم سفیه و احمق را در نظر بگیرید این یک cut-and-dry مورد نژادپرستان نقض Facebook شرایط استفاده از خدمات ممنوع است که کاربران از تحریک به خشونت در سیستم عامل خود را (مگر اینکه شما رئیس جمهور است). اما من هیچ شکی نیست که برخی از مردمی که در واشنگتن در حال حاضر شروع به طرح ریزی بیش از چگونه به چرخش این به نمونه دیگری از این شرکت قرار است ضد محافظه کار تعصب.

تبلیغات

روز جمعه Facebook مقامات تایید به AP که از آن حذف شده “حدود” 190 Facebook و Instagram حساب مربوط به دو بدنام گروه نفرت شده و با لگد کردن سیستم عامل—افتخار پسران و آمریکا گارد. بر اساس این گزارش مقامات در حال حاضر نظارت بر این حساب به عنوان یک پیشرو به در نظر گرفتن آنها را زمانی که آنها شروع به ساخت نوشته های توطئه چگونه به نفوذ جریان اعتراضات باعث قتل جورج فلوید 46 ساله در مینیاپولیس, توسط افسر پلیس سفید ماه گذشته.

“ما دیدیم که این گروه شد برنامه ریزی برای تجمع حامیان و اعضای جسمی رفتن به تظاهرات و در برخی موارد در حال آماده شدن برای رفتن با سلاح” برایان فیشمن, Facebook مدیر مبارزه با تروریسم و خطرناک سیاست سازمان گفت: خروجی.

Facebook نمی دهد هر گونه اطلاعات اضافی در مورد کاربران مکان و یا چگونه آنها برنامه ریزی برای اخلال در تظاهرات. این شرکت دوم پاکسازی نژادپرستانه حساب های این هفته; شنبه Facebook اعلام کرد که تا به حال برداشته و یک “مشت” از حساب مرتبط به سفید supremacists که تا به حال شده است در تلاش برای به هم بزنید تا درام آنلاین توسط نما به عنوان اعضای جنبش ضد فاشیستی.

هر چند اتهامات آنها نیست برگزار شد تا تحت نظارترئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر محافظه کاران شده اند ناله در مورد نگرانی از Facebook ضد محافظه کار تعصب برای سال ادعا که شبکه های اجتماعی و امثال آن به طور نامتناسبی سانسور جناح راست کاربران و محتوا. شدت, شرکت رسانه های اجتماعی می گویند که ظاهرا سرکوب محتوا و حساب که منتقدان نقطه به نقطه هستند پرچم برای نقض پلت فرم شرایط استفاده و قوانین مورد آزار و اذیت و تبعیض و نه با توجه به هر موضع سیاسی.

تبلیغات

به تازگی هر چند Facebook را زیر آتش آمده از هر دو منتقدان و کارکنان خود پس از مارک زوکربرگ مدیر عامل حاضر به حذف تهمت التهابی پست در مورد تظاهرات. زوکربرگ پس از محاکمه به پرچین این تصمیم بحث برانگیز با اواخر شب Facebook پست جمعه که وعده داده شده است که در حال حرکت رو به جلو Facebook قصد دارد به بررسی سیاست های خود در مورد دولت استفاده از نیروی سرکوب رای دهندگان محتوا و اعتدال و همچنین بحث در مورد ارائه وسط زمین گزینه برای ستیز پست مشابه به محتوای هشدار توییتر سیلی بر رئیس جمهور نظرات.

در پست Facebook مدیر عامل شرکت نیز به صراحت مشخص شده حمایت خود را از ادامه تظاهرات. “به اعضای ما جامعه سیاه و سفید: من با شما ایستاده. زندگی شما مهم است. Black lives matter,” او نوشت.

تبلیغات

در اواخر بهتر از هرگز گمان می کنم. هر چند این احساسات را تحت الشعاع قرار توسط Facebook را ادامه داده و اصرار بر کشیدن پای خود را به آدرس چرکین افراط گرایی و اطلاعات غلط در بخش سوخت توسط خود سیستم عامل الگوریتم.

تبلیغات

دیروز, Facebook اعلام کرد که آن را متوقف به طور فعال ترویج “Boogaloo” جنبشیک الگوی رفتاری پر از مبارزات انتخاباتی مبتنی بر این ایده است که آمریکایی ها نیاز به آماده شدن برای یک evitable دوم جنگ داخلی شده است که پشتیبانی توسط راست شبه نظامیان, در میان دیگران.

نه ممنوعیتذهن شما. هیچ جای بوت حامیان جنبش که به دست آورده حرکت در میان سفید supremacists و استفاده شده است به عنوان پاره ای برای یک رویا پردازی “مسابقه جنگ”, Facebook وعده داده است که آن را دیگر نمی خواهد بی درنگ کاربران از همراه گروه برای پیوستن به Boogaloo گروه در جایی که خشونت تماس به اقدام—به خصوص در رابطه با ادامه تظاهرات—در حال تبدیل شدن به یک مشکل جدی است.

تبلیغات

اما حداقل آنها حداقل. پس بیایید شنیدن از دور تشویق برای سفید حد وسط!

به دنبال راه هایی برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند ؟ اتمام این لیست منابع توسط خواهر ما سایت Lifehacker راه هایی برای درگیر شدن.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im