وجود دارد بسیاری از cryptocurrencies خارج وجود دارد, اما تعجب بسیاری از مردم هنگامی که Facebook عناوین ساخته شده با اعلام خاص خود را دارد. ترازو در دسترس است برای خرید پس از 2019 اما بسیاری از مردم هنوز هم مطمئن نیستید که آیا آنها باید نگاهی به شیرجه رفتن و خرید سهام.

خوشبختانه ما جلوتر رفته و انجام بسیاری از تحقیقات برای شما. بیشتر بخوانید درباره چگونه برج میزان در مقایسه با محبوب ارز مانند بیت کوین.

در دسترس بودن و تاریخچه

بیت کوین سفید, مقاله در اصل منتشر شد در سال 2008 با اولین بیت کوین استخراج در سال 2009. امروز شما می توانید خرید و فروش و تجارت بیت کوین در انواع مختلف مبادلات و با میلیون ها نفر از افراد خصوصی در سراسر جهان است.

Facebook منتشر شده از کاغذ سفید برای آن ترازو cryptocurrency در سال 2019 اما هنوز به انتشار پول خود را و یا شبکه به آن را. این پیش بینی شده است که ترازو در دسترس تبدیل خواهد شد در سال 2020 هر چند آن را دریافت کرده است قابل توجه مقاومت مواجه از نمایندگان مجلس و سازمان.

قدرت خرید

شاید starkest تفاوت بین بیت کوین و ترازو است که در آن شما می توانید با استفاده از دو cryptocurrencies. در این نقطه در زمان ترازو نشده است به طور رسمی منتشر شد پس از آن قادر به استفاده می شود در همه. هنگامی که آن را منتشر شده است هر چند شاید در سال 2020 از آن خواهد شد یک پول دیجیتال است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای خرید و معاملات در Facebook, WhatsApp و Facebook خواص. دیگر حمایت از وب سایت خواهد شد به طور بالقوه آمده در هیئت مدیره که در آن زمان به احتمال زیاد اعضای ترازو انجمن اما هنوز به تایید شود.

بیت کوین از سوی دیگر می تواند توسط هر کسی در هر نقطه در جهان به طور کامل مستقل از هر سازمان و یا پلت فرم. اگر دو نفر باید بیت کوین در مربوطه خود را کیف پول می توانید آنها را ارسال cryptocurrency به یک دیگر با مصونیت از مجازات به عنوان طولانی به عنوان کسی که وجود دارد به اعتبار معامله از طریق استخراج از معادن. معاملات اتفاق می افتد در مبادلات از طریق مستقیم تجارت وب سایت و یا حتی در مقادیر زیاد با کل کیف پول در یک عمل است که به طور معمول شناخته شده به عنوان بیش از شمارنده.

جایی که Facebook در نهایت کنترل که در آن و چگونه از ترازو استفاده می شود, بیت کوین تقریبا به طور کامل مقرراتزدایی. که چه چیزی باعث آن را مفید برای ransomware باج خواهی و خرید مواد مخدر در وب تاریک در میان هزاران مشروع تر استفاده می کند.

توسعه دهندگان

Facebook تنها توسعه دهنده ترازو برای بیش از یک سال است اما پس از cryptocurrency را اعلام Facebook را باز کرد تا زمینه فن آوری در پشت آن برج میزان Blockchain به جهان آن را به طور کامل منبع باز است. شما می توانید یک نگاهی به این کد در حال حاضر در GitHub. Facebook ادعا می کند که آن امید بسیاری از توسعه دهندگان را گسترش خواهد ترازو قابلیت های در طول سال های آینده.

بیت کوین را توسعه نیست کاملا متفاوت. این برای اولین بار توسعه یافته توسط pseudonymous ساتوشی ناکاموتو قبل از اینکه دست به بنیاد بیت کوین. آن کد منبع باز است و همچنین با هر تعداد از توسعه دهندگان مستقل کار بر روی آن در هر زمان کمک به کار بر روی مسائل مربوط به آن با مقیاس پذیری امنیت و حفظ حریم خصوصی.

در حالی که این نسبتا مسیرهای مشابه به این نقطه Facebook ادامه خواهد داد به منظور توسعه ترازو و پس از آن کنترل این سیستم عامل که از آن استفاده می شود و انتظار داریم که به یک عمده می گویند در هر برج میزان پیشرفت مورد استفاده در آنها است. به عنوان یک رانندگی از اعضای این گروه است که مدیریت ترازو را بیشتر توسعه بیش از حد (پایین را ببینید) به نظر می رسد احتمال وجود دارد که آن را بیشتر می گویند در چگونه آن را تکامل می یابد از هر سازمان با بیت کوین.

برج میزان ارتباط و گره

bitcoin stock
ویاچسلاو Prokofyev/TASS/گتی ایماژ

یک شعار هسته بیت کوین از زمان آغاز آن بوده است که آن را غیر متمرکز. هیچ سازمان یا فردی می تواند تغییر معاملات بیتکوین و نه می تواند آنها را تغییر دهد کیف پول و یا جلوگیری از هر کسی از استفاده از آن. دلیلش این است که بیت کوین blockchain به طور کامل غیر متمرکز با هزاران گره های گسترش در سراسر جهان کمک به اعتبار معاملات. هیچ پیش نیاز برای تبدیل شدن به یک گره صرفه جویی برای داشتن کامپیوتر سخت افزار مورد نیاز برای ذخیره blockchain و یک اتصال شبکه برای به روز رسانی آن است.

برای تغییر بیت کوین blockchain شما نیاز به کنترل بیش از 51 درصد از تمام قدرت محاسباتی در blockchain. با توجه به تمام مراکز داده خاص Bitcoin تجهیزات معدن در سراسر جهان وجود دارد شما می خواهم نیاز به میلیاردها دلار از محاسبات تجهیزات و حتی سعی کنید.

برج میزان به مراتب بیشتر متمرکز. در حالی که آن را کاملا به عنوان کنترل به عنوان چیزی شبیه به موج دار شدن و آن XRP راستا برج میزان خواهد بود موفق توسط ترازو انجمن مجموعه ای از شرکت ها از انواع صنایع خواهد شد که همه می گویند در جریان آن توسعه و بهره برداری است. آنها به پرداخت 10 میلیون دلار برای هر شخص وجود داشته باشد و Facebook و گفت: آنها همه را به یک رای در مسائل مربوط به ترازو را تکامل. این برنامه به 100 نفر تا پایان سال است.

کسانی که عضو همچنین می توانید اجرای گره در صورتی که مایل هر چند برای شروع با Facebook انتظار می رود که برای اجرای اکثر آنها. که بدان معنی است که با یک روش ساده, رای, اعضای انجمن می تواند بلوک معاملات بازنویسی blockchain و یا حتی متوقف کردن آن به طور موقت اگر آنها را به دست آورد اکثریت در انجمن.

که فوق العاده است برای کمک به بلوک فعالیت های جنایی در ترازو شبکه و می تواند کمک به بازگشت هر سرقت ترازو به صاحب اصلی اما آن را می دهد Facebook و انجمن خیلی بیشتر از قدرت بیش از cryptocurrency از هر چیز هر بیت کوین گره می تواند داشته باشد.

چه آنها ارزش

طرح اصلی با ترازو استفاده از سبد های مختلف جهانی فیات ارز به عنوان پشتوانه برای برج میزان ارزش موجب ایجاد ثبات در آن و جلوگیری از فرار نوسانات در ارزش. روشن نیست در صورتی که هنوز این طرح هر چند که با توجه به FinanceFwd, Facebook نیز با توجه به پشتوانه ترازو با فردی پایدار سکه که به نوبه خود وابسته به جهان واقعی ارزش های فردی ارزها بود که پوند انگلیس و دلار آمریکا.

در مقایسه وجود دارد این است که هیچ پشتوانه بیت کوین دیگر از آنچه که مردم در حال حاضر به پرداخت برای آن است. به همین دلیل می توان آن را تجربه چنین نوسانات در ارزش و چرا بعد از نصف رویداد در سال 2020 می تواند موجب اختلال به عنوان معدن به طور موقت نگه دارید به بیت کوین خود را به جای فروش به کمک باد از ارزش به روند سود دوباره.

اعتماد و حفظ حریم خصوصی

تا آنجا که برخی ممکن است مشتری جلب کردن بیت کوین به عنوان یک خصوصی ناشناس cryptocurrency آن نیست. آن را نیمه ناشناس با هیچ راهی برای اثبات کسی که صاحب کارش حساب یا کیف پول, اما معاملات می توان ردیابی بسیار عمومی blockchain. به همین دلیل کسانی که به دنبال فوق العاده حریم خصوصی و ناشناس ماندن استفاده تمبلرس برای بیشتر obfuscate فعالیت های خود را.

Altcoins مانند Monero پیشنهاد خیلی بیشتر امنیتی قدرتمند برای حفظ حریم خصوصی و آگاه است.

ترازو اما ناشناخته در این زمینه است. Facebook گفته است که آن را شرکت تابعه Calibra مدیریت ترازو برای Facebook کاربران و پیشنهاد شده است که Calibra نمی خواهد به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات کاربر. وجود خواهد داشت یک دوست یاب تابع با ترازو هر چند که افزایش برخی از نگرانی های حریم خصوصی.

برخی نگرانی Facebook مکرر حریم خصوصی gaffs در طول سال و اغلب خصمانه موضع نسبت به حرمت از اطلاعات شخصی بیش از حد. نگرانی وجود دارد که Facebook می تواند اهرم ترازو خرید و معاملات بیشتر درآمد خود را از فروش اطلاعات شخصی کاربران و یا به تبلیغات و حتی بیشتر هدف قرار دادند.

در حالی که بیت کوین ممکن است کامل در آن حریم خصوصی حمایت خود را از فقدان یک نقطه منحصر به فرد از نظارت کند و آن را به مراتب ساده تر اعتماد برای بسیاری از.

مقررات

بیت کوین بسیار سخت است برای تنظیم. شرکت ها و دولت ها می تواند در و خاموش رمپ به صورت بیت کوین سرمایه گذاری و سرمایه گذاری دشوار است اما تا زمانی که گره ها وجود داشته باشد جایی در جهان بیت کوین می تواند معامله. این می تواند معامله به صورت نقدی برای کالا و خدمات و همه شیوه ای از کالاها که نمی شد با متمرکز بانکی سازمان. این امر عملا غیر ممکن است برای متوقف کردن بیت کوین از استفاده به طور کامل و یا حتی تنظیم آن به طور موثر.

برج میزان از سوی دیگر باعث به هم بزنید در جهانی دولت روز اعلام شد و آن کاغذ سفید نشان داد. اگر چه هیچ مقررات هنوز قرار داده شده در آن دولت در حال حاضر مشتاق به آن را بررسی کند و هشدار داده اند ممکن است آنها تنظیم آن در آینده است. همچنین ممکن است تلاش در مالیات, در صورت امکان.

پس از ترازو نسبتا متمرکز cryptocurrency آن را کاملا مناسب برای تنظیم در این رفتار. در حالی که آن را هنوز هم می تواند یک فن آوری مانع دولت ها می توانید وزن خود را در برابر Facebook اگر آنها نمی مانند چه چیزی اتفاق می افتد. نه چندان با بیت کوین.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de