خرید رپورتاژ

Facebook adds video calls to Workplace with Workplace Rooms.

Facebook

هفته گذشته Facebook راه اندازی مسنجر اتاق یک سرویس چت ویدئویی و بالقوه زوم رقیب. در حال حاضر Facebook آوردن چت تصویری به محل کار خود را شل جایگزین. امروز این شرکت معرفی محل کار, اتاق یک “جلسه مجازی فضا” که در آن کاربران می توانند میزبان تماس های تصویری تا 50 نفر.

وجود دارد هیچ محدودیتی در چه مدت این جلسات می شود و شما نمی نیاز به یک محل حساب برای پیوستن به یک تماس. محل کار کاربران می توانند ایجاد تماس تصویری لینک از محل کار, چت, گروه, اخبار, تغذیه و یا پورتال و به اشتراک گذاری آنها را در یک چت, ارسال ایمیل و یا متن. این ویژگی نیز ارائه می دهد به اشتراک گذاری صفحه نمایش برای همکاری آسان و شما می توانید قفل کردن یک اتاق برای جلوگیری از دیگران از پیوستن به آن — نه “zoombombing” در اینجا. شما همچنین می توانید حذف شرکت کنندگان در صورت لزوم.

این حرکت نشان می دهد که Facebook می خواهد به رقابت با زوم در هر دو صورت رسمی و غیررسمی تنظیمات. این هم یکی دیگر از حفاری در شل که اضافه مایکروسافت تیم های تصویری گزینه تماس در ماه گذشته. با توجه به Facebook محل کار پنج میلیون کاربران پرداخت می شود, افزایش دو میلیون از اکتبر و گروه های کار — یک نوع از Facebook برای همکاران-دارای بیش از 20 میلیون کاربر فعال ماهانه پس از فقط شش ماه.

مثل همه چت تصویری, خدمات, محل کار, اتاق خواهد شد که برای به دست آوردن اعتماد کاربران به ویژه پس از Facebook را در رشته حفظ حریم خصوصی اشتباهات و زوم اخیر مبارزات با امنیت. برای آنچه در آن ارزش, Facebook می گوید یک لینک جدید تولید خواهد شد هر بار که شما ایجاد یک اتاق جدید و لینک های منقضی خواهد شد.

در این مقاله: facebook محل کار, محل کار, اتاق, تصویری, تماس, تماس تصویری, از راه دور, کار, زوم, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de