مارک زوکربرگ می گوید که Facebook اتحاد سیلی 50 میلیون برچسب های هشدار دهنده بر مشکوک مطالب فرود بر روی سایت های شبکه های اجتماعی پس از شروع شیوع کروناویروس.

شگفت آور شکل برجسته به حدی است که رسانه های اجتماعی شرکت ها در حال مبارزه با اطلاعات غلط در سایت های خود را در طول بیماری همه گیر.

به Facebook از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت نشان داد این رقم در روز سه شنبه در ظاهر در CBS اخبار شب با نورا o’donnell که در آن او در مورد این شرکت کار می کنند برای مقابله با اطلاعات نادرست بر روی پلت فرم.

“وجود دارد مضر و اطلاعات غلط است که این نوع از چیزی که مردم در مورد خطر فیزیکی,” زوکربرگ گفت o’donnell. “بنابراین اگر شما در حال گفتن کسی که اجتماعی فاصله کار نمی کند یا آن چیزی است که ثابت می شود یک درمان هنگامی که آن را ندارد, ما می خواهم به نگاهی که خدمات ما به طور کامل.

“وجود دارد دیگر اطلاعات غلط است که به طور کلی به علت آسیب فیزیکی آن را فقط چیزهای که اشتباه است. ما می خواهیم به آن را متوقف کند از رفتن ویروسی وجود دارد و ما با این واقعیت مستقل-چکرز است که رهبری به ما نشان میدهد حدود 50 میلیون برچسب های هشدار دهنده بر روی محتوا است که مردم دیده اند.”

در Facebook, رئیس, گفت تیم او معتقد است که برچسب های هشدار دهنده موثر هستند “چرا که 95% از زمان, وقتی کسی را می بیند یک قطعه از محتوا با برچسب هشدار دهنده آنها نیست از طریق کلیک کنید به آن.”

بالا اخیر-مشخصات حادثه با توجه به اطلاعات غلط در آن سایت رخ داده است در اوایل این ماه که Facebook حذف Plandemic ویروسی توطئه برای نقض سیاست های خود. اما این اقدام تنها پس از کلیپ متصلب بود تا 1.8 میلیون انداز از جمله 17,000 نظرات و تقریبا 150,000 سهام.

در تلویزیون, چت زوکربرگ همچنین در مورد صحبت Facebook مغازه ها یک ابزار جدید است که قادر می سازد کسب و کار کوچک صاحبان برای ایجاد یک نمای آنلاین به صورت رایگان.

“Facebook مغازه ها اجازه می دهد تا کسب و کار کوچک به راحتی راه اندازی یک فروشگاه داخل برنامه های ما … و از آن خواهد شد بسیار سریع تجربه برای افرادی که به کشف محصولات خود را و قادر به خرید مستقیم,” او گفت:.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de