در نور مایکروسافت تصمیم به پیوستن به نیروهای با Facebook بازی Facebook به دست آورد متعدد توسعه دهندگان بازی از جمله Ready at Dawn را کسب روز دوشنبه و Sanzar بازی در ماه فوریه که سیگنال می تواند انحصار معامله است.

مایکروسافت تعطیل جریان پلت فرم میکسر روز دوشنبه در حمایت از همکاری با Facebook. حرکت می فرستد برخی از سیگنال های قابل توجهی در مورد چگونه این دو عمل با هم در سال به آمده است.

هر پتانسیل تحولات در Facebook و مایکروسافت همکاری به عنوان نسل بعدی کنسول ها ممکن است نشان می دهد یک تنگ تر پیوند بین رسانه های اجتماعی و رسانه های تعاملی. وجود ندارد بسیاری از جزئیات در مورد ایکس باکس سری X کتابخانه از برنامه های هر چند نمی توان آن را یک سورپرایز بزرگ برای دیدن پیچیده تر Facebook app. حتی در حال حاضر, Facebook است, مایکروسافت, نرم افزار ممکن است عمده facelifts در ایکس باکس و مایکروسافت دیگر دستگاه های.

Facebook به دست آورد و آماده در سپیده دم روز دوشنبه با توجه به Oculus وبلاگ همانطور که قبلا ذکر شد. توسعه مشغول به کار در Oculus پلت فرم بازی ها, تنهاست, اکو, اکو مبارزه و اکو آرنا بر روی کامپیوتر. این شرکت در حال حاضر مشغول کار بر روی تنهاست اکو دوم.

Ready at Dawn متعدد توسعه یافته پلی استیشن پلت فرم اختصاصی در گذشته است. این شامل پلی استیشن قابل حمل عناوین Daxter, God of War: Chains of Olympusو خدای جنگ: روح اسپارتا. بیشتر Ready at Dawn طراحی شده در حالت: 1886 در پلی استیشن 4.

این ناشناس چه مدت این قرارداد بین Microsoft و Facebook است و کار می کند اما زمان آماده در سحر را کسب کنجکاو است. آن را ممکن است یک تصادف صرف و Facebook و Ready at Dawn آماده بودند به مهر و موم معامله ، اما جالب است که این کسب رخ می دهد در بعد از Microsoft و Facebook رسمی مشارکت کنند.

یک سخنگو گفت روندهای دیجیتال “زمان از این اطلاعیه نشان دهنده آینده مشارکت” هر چند Ready at Dawn را “همچنان به ساخت بازی شگفت انگیز تجربه” با Facebook و Oculus’ پشتیبانی می کند.

علاوه بر این Facebook به دست آورد Sanzar بازی در اوایل سال 2020 است. Sanzar بازی است که توسعه دهنده در پشت حیله گر کوپر حق رای دادن در سیستم عامل های پلی استیشن و همچنین Spyro پرسیده سه گانه. توسعه های اخیر عنوان شد عسگرد Wrath برای Oculus Rift.

Sanzar بازی کسب شد کمی کمتر به تازگی پس از آن به احتمال زیاد نامربوط. اما در حال حاضر که تکنولوژی و رسانه های اجتماعی غول ملحق شده اند نیروهای توسعه بازی می تواند تحت تاثیر این همکاری است.

هیچ چیز فراتر از آن Microsoft و Facebook برای مشارکت اعلام شده است و در عین حال از جمله آزمایشی بازی توسعه. اما رویکرد تعاونی خواهد بود چیزی است که ارزش تماشای.

به روز شده در 24 ژوئن 2020: بیانیه اضافه شده از یک Facebook سخنگو.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im