Illustration for article titled Even Image Sensors Are Getting a Subscription and That Sucks

عکس: مایکل کوتاه (گتی)

اشتراک لزوما هر چیزی جدید وقتی که می آید به اسباب بازی. اگر شما سرمایه گذاری در یک خانه هوشمند به خصوص یکی با دوربین های دیجیتال شما احتمالا آشنا با مفهوم. اما بیش از دو سال گذشته آن را تبدیل به حتی واضح تر است که شرکت در حال مشاهده و اشتراک به عنوان عملا آینده—و آن را بمکد.

تبلیغات

سونی جدیدترین لوازم الکترونیکی مصرفی شرکت ژرف اندیشی را تغییر دهید. با توجه به رویترز گزارشسونی در حال برنامه ریزی در راه اندازی یک سرویس اشتراک برای آن سنسور تصویر. شما ممکن است فکر می کنم “چیست ؟ چرا من در مورد مراقبت از اشتراک به صورت هوشمند تصویر سنسور?”

تبلیغات

در ابتدا کمی در پس زمینه. ماه گذشته سونی اعلام کرد که آن را تا به حال ایجاد شده در جهان-اول: دو تصویر سنسور مجهز به هوش مصنوعی است. مزایای یکپارچه سازی هوش مصنوعی در یک سنسور تصویر با توجه به Sony حداقل این است که شما دریافت سریعتر خصوصی تر و ارزان تر AI دوربین به عنوان آن را حذف نیاز به پردازش داده ها در ابر. این چیزی است که شما هنوز هم نیاز به برخی از سیستم برای تجزیه و تحلیل داده ها. بنابراین سونی ایده در اینجا این است که آن را می توانید فروش و یا نرم افزار سرویس اشتراک یا هزینه های صدور پروانه نتیجه ساخت نرم افزار تجزیه و تحلیل داده ها یک جریان درآمد جدید.

در یک کلام این مسائل یکی از دلایل اصلی. در یک مصاحبه با رادیو فردا سونی اجرایی Hideki Somemiya رندانه است که در محدوده زمانی معین نرم افزار اشتراک “را به شکل یک بازار بزرگتر از پتانسیل رشد حسگر بازار خود را از نظر ارزش.” معنی سونی می بیند دلار به دست آورده از طریق اشتراک به عنوان یک ثبات بیشتر در گاو پول نقد از فروش سخت افزار بسیار چیز Sony ساخته شده است تا نام خود را در. به عادلانه باشد آن را یک مدت طولانی در حالی که قبل از این پتانسیل سنسور تصویر سرویس اشتراک به طور مستقیم اثرات مصرف کنندگان کیف پول. آن را بیشتر احتمال دارد آمار شرکت برای اولین بار از طریق دوربین های امنیتی و بیشتر برنامه های کاربردی صنعتی. (یک مثال داده شده است که دوربین های امنیتی فیلم می تواند پردازش با نرم افزار به اطمینان حاصل شود که کارگران در حال پوشیدن تجهیزات ایمنی مناسب.) اما باید آن را ثابت کند موفق برای سونی که هزینه می تواند در نهایت پخته شده را به گوشی های هوشمند, قرص, و یا هر چیزی را با یک دوربین.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

این نیست محدود به سونی. آن چیزی که ما در حال شروع به دیدن به طور فزاینده ای به تصویب رسید صنعت گسترده. در ماه اکتبر گذشته Sonos بسیار بی سر و صدا نورد از آن فلکس سرویس اشتراک در هلند. این اجازه می دهد تا یک تعداد محدودی از خانه به اصل اجاره آن هزینه بلندگو برای هزینه ماهانه. در ماه مه چشمک ناگهان گفت: مشتریان است که آن را تعویض اجباری $5 مدل اشتراکباعث به کاربران برای متهم کردن این شرکت از اخاذی. چند هفته بعد, محبوب ترین ها, دوچرخه سواری, برنامه Strava آن اشاره کرد در حال حرکت بود محبوب قبلا رایگان امکانات پشت یک اشتراک به عنوان به خوبی.

شرکت های بزرگتر نیز نیستند ایمنی بدن. اپل مانند سونی همراه شده است با سخت افزار برای سنین و در عین حال یک کل رویداد در ماه مارس گذشته محور در اطراف یک سری از اشتراک جدید مبتنی بر خدمات است. مایکروسافت آن دسترسی به همه اشتراک بسته های نرم افزاری برای کنسول ایکس باکس و سطح محصولات. گوگل شده تان شدیدا از خدمات اشتراک در حالی که در حال حاضر با Stadia Pro, موسیقی یوتیوبو Google Play تصویب به نام چند. حتی خارج شده و در حال آماده سازی برای راه اندازی یک سرویس اشتراک رقیب به Amazon Prime.

تبلیغات

این اطلاعیه آمده است در میگذرد و drabs, بنابراین می توان آن را تعجب آور نیست که چقدر اشباع اشتراک ها تا روز تصادفی شما در صورتحساب کارت اعتباری خود را و فریاد. اما روشن است که این مدل اشتراک فقط در حال رشد قوی تر است. و وجود دارد یک دلیل مشروع در پشت آن: یک زمان سخت افزار خرید—حتی واقعا گران آنهایی که نیست به اندازه کافی برای نگه داشتن شرکت های شناور هنگامی که آنها نیز باید به سرمایه گذاری در حال انجام سرورها و پشتیبانی از مشتری.

حداقل شده است وجود دارد بسیاری از خوب رایگان و یا کم هزینه جایگزین و یا محرومیت از آن است که توانایی به در تکیه “گنگ” اسباب بازی و یا پرداخت برای محصولات/نرم افزار در صف مقابل با یک بار خرید. اما رفتن به جلو ؟ مفهوم مالکیت و محصولات فیزیکی در حال مرگ بوده اند در حالی که وجود دارد برخی از مزایای واقعی به اشتراک اقتصاد است. یعنی راحتی و کاهش فیزیکی درهم و برهمی. اما توانایی انتخاب کردن از اشتراک و یا تصمیم می گیرید که ترکیبی از اشتراک شما می خواهید به طور فزاینده ای ناپدید—و با آن آزادی برای استفاده از خریدهای خود را با این حال شما را مشاهده کنید مناسب برای این مدت طولانی شما را مشاهده کنید مناسب.

تبلیغات

به زودی, شما ممکن است خود را ندارد و تنها چیزی که در زندگی شما بود آن لباس را بپوشید, این یخچال در خانه خود کامپیوتر بر روی میز خود و یا تلفن خود را در جیب شما. شما نمی توانید آزادانه ظروف سرباز یا مسافر تا لباس که شما اجاره با مصونیت از مجازات. اعطای وام یک کتاب الکترونیکی یا یک کپی دیجیتال از یک فیلم و یا بازی به دوستان این است که سخت تر از یک کتاب فیزیکی یا دیسک. با تبادل نظر و خدمات شما توسط شرایط استفاده از خدمات موافقت نامه است که می تواند تغییر بدون ورودی خود را و سمت چپ گه نهر با چند گزینه در صورتی که تغییر چیزی است که شما با آن موافق. طول می کشد تا قدرت از دست مصرف کنندگان قرار می دهد و آن را به دست شرکت های که ممکن است برای آمرزش بخواهید اول و اجازه بعد. و بدون پادمان در محل که یک انت آینده ما کورکورانه و با میل و رغبت برخورد به.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net