خرید رپورتاژ

This picture shows an Ariane 5 rocket carrying two telecommunications satellites, SKY Perfect JSAT Corporations JCSAT-17 and GEO-KOMPSAT-2B for the Korea Aerospace Research Institute (KARI), lifting off from its launchpad in Kourou, at the European Space Center in French Guiana, on February 18, 2020.  (Photo by jody amiet / AFP) (Photo by JODY AMIET/AFP via Getty Images)
جودی AMIET/خبرگزاری گتی ایماژ

مدرن مسابقه فضایی گرم و اتحادیه اروپا آگاه است که آن را نیاز به نگه داشتن سرعت. فضا رئیس تیری برتون گفته رادیو فردا در مصاحبه ای که اتحادیه اروپا شتاب گرفته است برنامه های خود را در نور از پیشرفت سریع توسط شرکت های خصوصی مانند اسپیس ایکس و همچنین چین موفقیت. آن را در حال حرکت به کارگیری از آن گالیله ناوبری ماهواره پیش رو توسط سه سال 2024 خواهد شد و با استفاده از بودجه خود را برای اولین بار به حمایت از موشک قابل استفاده مجدد و فناوری راه اندازی است. اتحادیه اروپا همچنین جعل €1 میلیارد مقابله با Arianespace برای تحریک نوآوری و پیشنهاد €1 میلیارد فضایی اروپا و صندوق مسابقات پرورش راه اندازی است.

برتون همچنین امیدوار به راه اندازی یک پان-اروپایی ماهواره ای شبکه های پهن باند و همچنین به عنوان یک سیستم برای جلوگیری از برخورد با ماهواره ها و موارد دیگر در مدار.

ممکن است دلیل خوبی به عجله بسر می رسانید. اتحادیه اروپا شده است هل دادن برای استقلال از کشورهای دیگر’ سیستم های فضایی و آن را دشوار است با آهسته تر و غیر قابل استفاده مجدد راه اندازی موشک و تکیه بر آمریکا’ GPS ماهواره ای صورت فلکی. اینکه آیا یا نه آن را می توانید موضوع دیگری است. اتحادیه اروپا هنوز هم دست و پنجه نرم کردن با واقعیت های همه گیر و هیچ تضمینی وجود ندارد spaceflight دریافت خواهد کرد, زیادی-به اندازه کافی بودجه در زمانی که بسیاری از چیزهای دیگر که نیاز به توجه فوری است.

در این مقاله: اتحادیه اروپا, اتحادیه اروپا, فضا, پروازهای فضایی گالیله, SpaceX, چین, علم, ماهواره, موشک, arianespace, اخبار, دنده فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de