خرید رپورتاژ

BOCA CHICA, TX - SEPTEMBER 28: Space enthusiasts look at a prototype of SpaceX's Starship spacecraft at the company's Texas launch facility on September 28, 2019 in Boca Chica near Brownsville, Texas. The Starship spacecraft is a massive vehicle meant to take people to the Moon, Mars, and beyond. (Photo by Loren Elliott/Getty Images)
لورن الیوت/گتی ایماژ

انتظار نداریم که SpaceX به اسراف توجه بیشتری در خدمه اژدها در حال حاضر که آن را راه اندازی کرده است مردم را به مدار. CNBC گفت: آن را به حال به دست آمده ایمیل از Elon Musk درخواست کارکنان برای درمان کشتی فضایی به عنوان “بالا SpaceX اولویت” هل دادن آنها را به “به طور چشمگیری و بلافاصله” سرعت پیشرفت در فوق سنگین موشک. در مورد تنها دیگر تمرکز هر چه می توانید “کاهش Dragon[‘s] بازگشت خطر” مشک گفت.

کشتی فضایی است که به منظور در نهایت تبدیل به SpaceX برو به موشک. آن را نمی خواهد تنها قدرت کافی برای فضای گردشگری و راه دور سفر اما نشان دهنده واقعا یک موشک قابل استفاده مجدد با زمان چرخش سریع است که spaceflight بیشتر در دسترس است. این موشک نشان دهنده آینده شرکت — رشته انفجار و دیگر موانع موثر مجموعه شرکت گسترده تر جاه طلبی.

ارائه ایمیل دقیق است این به این معنا نیست SpaceX خواهد غفلت پروژه های موجود است. خدمه اژدها ممکن است تقبل قایق از آب عبور مردم را به ایستگاه فضایی بین المللی, اما هنوز برای ورود به سرویس های منظم. شما ممکن است, اما دیدن آنها به سرعت در حال محو شدن پس زمینه به عنوان SpaceX هرچه انرژی خود را به گل سرسبد آن پروژه است.

در این مقاله: SpaceX, فضا, Spaceflight elon musk, کشتی فضایی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im