مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk و برق خودرو تولید کننده جدید Cybertruck خواهد ساخت راه خود را به گاراژ جی لنو.

میزبانی توسط افسانه امشب نشان می دهد میزبان Jay Leno گاراژ ویترین شور و شوق خود را برای اتومبیل. آن منتشر شد یک تریلر جدید برای قسمت بعدی که نشان می دهد اطلاعات جدید در مورد Cybertruck.

در حالی که لنو که در پشت چرخ از Cybertruck او می پرسد مشک چه تغییراتی اعمال خواهد شد الکتریکی وانت پس از آن می رسد تولید. با توجه به مشک Cybertruck هنوز “5% بیش از حد بزرگ” که بدان معنی است که این نسبت از وسیله نقلیه لنو رانندگی خواهد بود کاهش می یابد که در صد به “را متناسب با آن در حالت عادی گاراژ.”

مشک همچنین تصریح کرد که Cybertruck خواهد شد مجهز به زره پوش های شیشه ای در حالی که این خودرو ساخته خواهد شد با 30x نورد سرد فولاد ضد زنگ است که آن را ضد گلوله.

در یک جداگانه تریلر مشک گفت که جدید تسلا روداستر خواهد آمد با یک گزینه برای SpaceX موشک پیشرانه. سرد گاز پیشرانه استفاده خواهد شد و “فوق العاده بالا-فشار هوای فشرده” به جای موشک سوخت با thruster اصلی پنهان در پشت پلاک.

این Cybertruck با قیمت با شروع از $39,000 است انتظار می رود برای شروع تولید حداقل تا اواخر سال 2021 در حالی که نسل دوم اسب سواری با قیمت با شروع از $200,000 شده است با تاخیر از اولیه آن در سال 2020 انتشار.

قسمت بعدی از جی لنو گاراژ رول خواهد شد در 10 p. m. ET جمعه, مارس 27.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de