خرید رپورتاژ

بیش از سال گذشته دیده ایم کاملا چند تاشو مدل های تلفن — بین کهکشان, برابر, جدید موتورولا Razr و Huawei Mate X علاقه مصرف کنندگان به حال چند راه برای دیدن آنچه که سر و صدا بود. این سامسونگ Galaxy Z تلنگر که واقعا برنده بیش ارشد موبایل ویرایشگر کریس Velazco. با آن مناسب و معقول عمر باتری قدرتمند عملکرد و جامد دوربین تلنگر چه مدل های دیگر نمی تواند: این یک بحث خوب برای تاشو, فاکتور شکل. که گفت:, آن را هنوز هم دارای همان اشکالاتی به عنوان بسیاری از رقبای خود از جمله قیمت بالا نقطه شکننده ساخت و برنامه های که نمی استفاده کامل از غیر معمول و سخت افزار.

اگر شما در زمان یک فرصت در تلنگر ما واقعا کنجکاو به شنیدن چگونه شما آن را می خواهم. خارجی صفحه نمایش بیش از حد کوچک است ؟ این دستگاه در معرض ابتلا به خراش و یا خراش? چگونه به خوبی آن را به جیب خود ؟ و چگونه آن را پشته تا به غیر تاشو گوشی های هوشمند? به ما بگویید که تمام جزئیات در یک بررسی کاربر بر روی Galaxy Z تلنگر صفحه محصول و ترک نمی هر چیزی! نه تنها انجام بررسی های خود را کمک به اطلاع خوانندگان همکار خود را, اما بهترین آنهایی که ممکن است در آینده کاربر بررسی خلاصه مقالات.

نوشتن یک بررسی برای سامسونگ Galaxy Z تلنگر


توجه داشته باشید: به طور معمول نظرات در این پست تا سر در را به روی Galaxy Z تلنگر صفحه محصول به کمک افکار و نظرات خود را!

در این مقاله: calltoaction, thebuyersguide, userreview, userreviews, بررسی کاربر, کاربر, نقد و بررسی سامسونگ Galaxy Z, تلنگر, سامسونگ گلکسی, ویژگی, دنده,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im