خرید رپورتاژ

'Doom Eternal' DLC teaser
id نرم افزار/Bethesda

هر آنچه شما فکر می کنم عذاب ابدی در حال حاضر id و Bethesda مصمم به ادویه آن را به جلو رفتن. آنها در اشاره به آنچه در آینده برای جهنمی تیرانداز شروع با یک پیش نمایش از این بازی را برای اولین بار به روز رسانی رایگان. به سادگی با عنوان Update 1 آزادی را نیشگون گرفتن و کشیدن هسته مکانیک در تعدادی از راه هایی از جمله “قدرت شیاطین” که پرتاب کلمات به تک بازیکن بازی. اگر یک دیو کشته شدن یک بازیکن در حالت داستان عذاب پرتاب که موجودی به شخص دیگری بازی با به روز رسانی آمار. شما ممکن است تعجب بی ادب در وسط یک به ظاهر عادی, سطح, اگر چه شما دریافت پاداش لوازم و تجربه امتیاز اگر شما انتقام همکار خود بازیکن.

به روز رسانی 1 را نیز اصلاح چند نفره Battlemode با Denuvo anticheat ها, حفاظت, به روز شده, آموزش پله درست برای بازیکنان که رسیده ایم کلاه و مرگ گزارش به شما کمک کند در وسط یک مبارزه است. و اگر شما irked توسط برخی از گیم پلی در داستان بازی شما خواهید بود خوشحالم که می دانم که وجود خواهد داشت ترفند به “تعادل نگرانی و نارضایتی.”

این شرکت همچنین به طعنه آن اولین DLC عنوان بخشی از سال اول فصل عبور. وجود ارزش کمی بر روی صفحه نمایش علاوه بر این برخی از هنر محیطی (شما دنبال آن هستید در یک تصویر بالا) اما روشن است که این کمپین جدید شما را به یک طیف گسترده ای از مناطق. شما ممکن است مجبور به نوبه خود به چند نفره به نگه داشتن چیزهای تازه.

در این مقاله: عذاب ابدی, عذاب, Bethesda, Id, نرم افزار, بازی, فیلم, بازی, به روز رسانی, DLC, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im