Don’t worry, they’re back.

نگران نباشید آنها.
عکس: پارامونت

آیا شما واقعا فکر می کنم Christopher McQuarrie بود تا دو ماموریت: غیر ممکن است فیلم و بازگرداندن ربکا فرگوسن, Ving Rhames and Vanessa Kirby? به خوبی تایید همه فرضیات در یک پادکست جدید نویسنده و کارگردان گذشته دو ماموریت فیلم گفت: هر سه بازیگران را در واقع reprising نقش خود را در آینده دنباله.

تبلیغات

که فقط شروع شد از آنچه McQuarrie نشان داد در ماموریت: غیر ممکن-مضمون پادکست نور tاو فیوز. او پیوست بازیگران, Simon Pegg, Hayley Atwell و آهنگساز Lorne Balfe همه آنها نشان داد یک بیت اطلاعات بیشتر در مورد کمک های خود را به ماموریت غیر ممکن 7 و 8که به تازگی شروع فیلمبرداری قبل از covid-19 همه گیر تعطیل تولید.

برای شروع, همه چیز شده اند که عجیب و غریب اگر Balfe که آیا این نمره برای عضویتدر پادکست و…بخشی از این دو فیلم است. بنابراین McQuarrie رسمی ساخته شده. Balfe باز خواهد گشت به صورت دو بعدی فیلم.

تبلیغات

McQuarrie همچنین تایید کرد که Pegg شخصیت, Benji که می باید به طور قابل توجهی پیچیده تر arc این زمان در اطراف. او سپس در مورد آن فکر کرد و متوجه شد که بسیاری از شخصیت های مناسب که شرح آن را حس می کند. او دو فیلم برای پر کردن بعد از همه.

همانطور که برای بازیگران جدیدترین علاوه بر این, بازی های برگزار شده توسط Atwell, McQuarrie به نام شخصیت او “نیروی طبیعت” است که اجرا می شود در برابر دیگر اعضای بازیگران و آنها را به چالش. Atwell همچنین گفت: چیزی در مورد چاقو مبارزه با. بنابراین یا او را یک رهبر جدید در صندوق بین المللی پول و یا یک تبه کار. و یا هر دو. و یا چیزی است که ما فکر نکرده هنوز.

در نهایت McQuarrie طعنه که ممکن است حداقل یک مطلب عمده بازیگران که عضو نشده است ساخته شده رسمی نشده است.

تبلیغات

اوه و تام کروز کاراکتر اتان هانت می میرد. شوخی! فقط چک کردن برای دیدن اگر شما هنوز هم توجه کنید.

شما می توانید تمام این اطلاعات و بیشتر اگر شما سر را به نور فیوز پادکست. ماموریت غیر ممکن 7 و 8 هنوز هم از لحاظ فنی تعیین شده برای انتشار در ماه نوامبر سال 2021 و 2022 نوامبر.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im