Illustration for article titled Does Your Blood Type Affect Your Risk of Covid-19?

عکس: گتی ایماژ

جذاب مطالعه منتشر شده در هفته گذشته یک ارتباط بین covid-19 شدت و با داشتن نوع یک خون; نوع O خون از سوی دیگر در ارتباط بود به کاهش احتمال بیماری شدید. اما این بعید است که هر گونه ارتباط بالقوه بین covid-19 و نوع خون خواهد شد بسیار مناسب برای فرد به طور متوسط.

تبلیغات

مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند که نزدیک به 2000 به شدت بیمار covid-19 بيمار در اسپانیا و ایتالیا است. محققان در نگاه این افراد در کد ژنتیکی در آنچه شناخته شده به عنوان یک genomewide انجمن مطالعه و یا GWAS. آنها در مقایسه با ژنتیک خود به ژنتیک مشابه گروه کنترل به دنبال هر گونه تفاوت که می تواند موجه تاثیر کسی در معرض خطر ابتلا به عفونت و یا داشتن یک مورد جدی تر.

آنها در نهایت در بر داشت دو ممکن است مناطق ژن و چند تغییرات ژنتیکی مرتبط با covid-19. یک منطقه به نظر می رسد نقش مهمی در پاسخ ایمنی بدن به عفونت و نیز متصل به آنزیم تبدیل کننده آنژیوتانسین 2 (ACE2) پروتئین تولید شده توسط سطح بسیاری از سلول های. که باعث می شود مقدار زیادی از حس توجه به این که coronavirus آلوده سلول های ما را از طریق گیرنده برای ACE2.

تبلیغات

آنها همچنین دریافتند ارتباط بین covid-19 و یک منطقه از ژن هایی است که تحت تاثیر نوع خون ما. و زمانی که آنها در نگاه خود بيماران آنها در بر داشت یک حذف لینک نیز وجود دارد. مردم با یک نوع خون مشخص شد که 45 درصد بیشتر در معرض خطر انقباض شدید covid-19 نسبت به غیر نوع بیماران در حالی که مردم با نوع خون O به نظر می رسید به 35 درصد کاهش خطر عفونت شدید نسبت به عدم O انواع. در حالی که کسانی که درصد ممکن است صدای بزرگ آن باقی مانده است درست است که بسیاری از افرادی که قرارداد coronavirus را نمی خواهد تبدیل به بیمار به اندازه کافی به نیاز به بستری شدن در بیمارستان بدون در نظر گرفتن نوع خون.

یافته نیست محتمل به عنوان نوع خون و ژنتیک در حال حاضر مشکوک به ما تاثیر می گذارد خطر ابتلا به درد و رنج از تمام انواع شرایط پزشکی. محققان گذاشته فرضیه های متعددی برای چه نوع خون می تواند بر ما آسیب پذیری به عفونت از جمله عوارض آن در پروتئین است که کمک به تنظیم لخته شدن (شدید covid-19 شناخته شده است به علت سنگین لخته شدن خون).

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

اما چند محدودیت های مهم در اینجا با توجه به اریک Gehrie استادیار پاتولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی است که مدیر پزشکی بیمارستان جانز هاپکینز بانک خون.

حق کردن خفاش است که هیچ یک مطالعه یافته ها باید به عنوان حرف آخر در مورد یک موضوع. این به نظر می رسد برای اولین بار اصلی منتشر شده GWAS تحقیقات از نوع خود و مطالعات مشابه در گروه های مختلف از مردم می باید به تایید لینک های ژنتیکی در اینجا یافت نشد.

تبلیغات

Gehrie اشاره کرد که نویسندگان نکته را به حساب عوامل دیگر که ممکن است در توضیح ارتباط بین گروه خونی و covid-19 شدت به آنها به آسانی پذیرفت.

“اگر معلوم شد که بیشتر افرادی که نوع یک در مطالعه حال برخی از دیگر عوامل خطر برای coronavirus مانند آنها ضعف سيستم ايمنی و سپس این روش را نمی قادر خواهد بود به جلو است که اطلاعات در” Gehrie گفت: Gizmodo. “و من در انتقاد از مطالعه آنها انجام یک کار برجسته در جمع آوری این همه اطلاعات در سراسر جهان در کوتاه مدت. اما ماهیت این نوع از تحقیقات است که این قطعی نیست; آن را فرضیه-تولید.”

تبلیغات

همچنین سابقه پزشکی و تحقیقات مربوط به نوع خون به نظر Gehrie گفت. مطالعات مرتبط برخی از انواع خون به خطر بیشتر ابتلا به ده ها بیماری ها و شرایط پزشکی که از محدوده بسیار جدی مانند حملات قلبی به دنیوی مانند نیش پشه. اما زمانی که شما نگاه عمیق تر به این اتصالات آنها خیلی مهم نیست در این طرح بزرگ از دیگر چیزهایی است که کسی در معرض ابتلا به بیمار شدن.

“همه می دانند که صرف نظر از نوع خون شما هر کسی می تواند به توسعه بیماری عروق کرونر. و صرف نظر از نوع خون شما کسی را می توان توسط یک پشه گاز گرفته,” Gehrie گفت:. “بنابراین در حال حاضر ما باید این اطلاعات را گفت که بر اساس نوع خون شما ممکن است یک تفاوت در خطر ابتلا به کوروناویروس. و من فقط می گویند در ادامه با احتیاط شدید.”

تبلیغات

در حال حاضر ما نمی دانیم که چقدر یک فرد نوع خون منجر به خطر ابتلا به بیماری های جدی از coronavirus. Otاو شناخته شده و عوامل خطر مانند سن و از قبل موجود مشکلات سلامتی مانند دیابت نوع 2 به احتمال زیاد خواهد شد در ادامه به موضوع خیلی بیشتر از نوع خون از جمله به پزشکان در درمان این بیماران است.

“این یک تیتر است اما از نظر علمی, اگر یکی از همکاران من در اتاق اورژانس بودند به من تماس بگیرید و می گویند,” هی, ما در مورد به intubate کسی اما پس از آن ما متوجه خون خود گروه بود O. ما باید هنوز هم آن را انجام دهید؟’ من می خواهم مانند ” تو دیوانه ای. شما فقط کاملا دیوانه‘” Gehrie گفت.

تبلیغات

همان منطق در مورد ژنتیک یافته در جدید پژوهش. یک فرد خطر ژنتیکی برای هر بیماری کاملا مهم برای مطالعه, اما بسیاری از زمان آن محدودتر در مقایسه به دیگر غیر ژنتیکی عوامل خطر. برای مثال برخی از افراد بیشتر مستعد ژنتیکی برای توسعه دیابت, اما جزء ژنتیکی خود را در خطر کوچک است در مقایسه با چیزهایی مانند رژیم غذایی و ورزش است. در مورد covid-19 بودن ژنتیکی “خوش شانس” است که احتمالا رفتن به توجه به مراتب کمتر از سادگی اجتناب از شلوغ فضاهای اگر شما امیدوار به جلوگیری از عفونت جدی.

نویسندگان این مطالعه جدید به نظر نمی رسد که شامل هر گونه خطر مطلق تخمین می زند. اما یافته های اولیه از یک مطالعه در اوایل سال جاری با استفاده از 23andMe اطلاعات ارائه برخی از زمینه های مرتبط. در نمونه 1.3 درصد از مردم با نوع خون O تا به حال آزمایش مثبت برای covid-19—صرف 0.2 درصد تفاوت از مردم با نوع B و یا AB خون. از مردم با یک نوع خون 1.4 درصد آزمایش مثبت که به نظر می رسد تا حدودی در تضاد با NEJM داده اما در نهایت ممکن است به معنی هر چیزی یا.

تبلیغات

هیچ یک از این بدان معنی است که نوع خون یا ژنتیک نمی توان مناطق مهم covid-19 پژوهش. این فقط بدان معنی است که شما نباید خودتان را در نظر بگیرید محکوم چون شما باید نوع خون شما قطعا نباید فکر می کنم که شما غیر قابل نفوذ از آنجا که شما باید نوع O خون.

برای Gehrie خواسته است که مردم بیشتر در رابطه با واقعی فوری مشکل مربوط به نوع خون است که بدتر با این بیماری همه گیر: اهدای خون.

تبلیغات

“بزرگترین مسئله ما با انواع خون در حال حاضر این است که ما بسیار کوتاه از خون و ما به معنای واقعی کلمه انصراف پایین در هر بشکه موجودی عاقل,” او گفت:. “بنابراین من امیدوارم که افرادی که واجد شرایط هستند را در نظر اهدا به دلیل سرطان سلول داسی شکل بیماری پیوند مغز استخوان و غیره—آن چیز اهمیتی نمی دهند که covid-19 در جریان است. و افرادی که به این بیماری هنوز هم آنها را داشته باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de