Illustration for article titled Disneys iStar Wars: Rise of the Resistance/i Now Has an Official Virtual Ride

حتی اگر پارک شد باز وجود دارد هیچ گفتن زمانی که شما می خواهم به سوار Star Wars: Rise of the مقاومت. سوار افتتاح شد در اوایل سال جاری, و راست تا دیزنی لند و دیزنی جهان بسته به علت covid-19آن داغ ترین بلیط در پارک هابا طرفداران پس از رسیدن به راه قبل از باز کردن امن نقطه خود را در خط.

تبلیغات

به علاوه اجازه می دهد تا چهره آن است. نه هر کس فقط می توانید انتخاب کنید تا و رفتن به دیزنی اگر آنها می خواهند. بنابراین مقدار زیادی و تعداد زیادی از مردم تا به حال تجربه نشده چه احتمالا دیزنی نوآورانه ترین و بلند پروازانه سوار تا کنون. هر چند plenty از کاربران youtube فیلم برداری فیلم در سه ماه سوار شد باز دیزنی در حال حاضر منتشر شده خود را مجازی سوار بازآفرینی Star Wars: Rise of the مقاومت. منتی یکی از بهترین به نظر می رسد شما می توانید از سوار شدن به ویژه پس از آن طول می کشد یک 15-به علاوه دقیقه تجربه و ویرایش آن را به سه از بهترین دقیقه اخلال گران و تمام. آن را چک کنید.

چند چیز به نقطه در اینجا به عنوان در این fine, fine, مقالهاگر من می گویند تا خودم.

تبلیغات

  • این ویدیو پرش به اولین اتاق که در آن شما را ملاقات ری.
  • آن را نیز توضیح نمی حمل و نقل می شود که دستگیر شده توسط ناوشکن ستاره دارای تجارب متعدد در آن را به عنوان به خوبی. (خواندن و تماشای یک ویدیو در مورد که در مقاله ما.)
  • بازداشت همراه ذکر است نتواند به توجه داشته باشید که Hux و Kylo رن در وجود دارد.
  • در 1:18 شما می بینید که این سوار است آنچه من به نام “کاوشگر Droid مسیر“است که یکی از دو کمی با نسخه های مختلف.
  • در 1:31 زمانی که در-در متن است که در نگاه در سمت چپ. شما ببینید یکی از مخفی فین animatronics.
  • در 1:35 هر چند بلوک متن آن شما می توانید ببینید داخل در در. آن دو لحظه در حال برجسته برتر “کاوشگر Droid مسیر است.”
  • در 1:48 نگاه کنید در گوشه بالا سمت راست از قاب برای دیدن Kylo و Hux animatronics.
  • 1:55 توسط احتمالا بخش مورد علاقه من از سوار شدن. آن زمانی که “ری تم” توسط جان ویلیامز نمایشنامه و شما واقعا احساس می کنید مثل شما در جنگ ستارگان.
  • در 2:24 بین دو انفجار در سمت چپ شما می توانید تصادفی مخفی در حمل و نقل نشستن وجود دارد برای برخی از دلیل.
  • در 2:43 طی نهایی Kylo رن برخورد سازمان دیده بان روی صفحه نمایش در سمت راست. انفجار وجود دارد و اگر شما به دنبال کراوات باقی مانده آن چیزی است که باعث سوراخ در سوار شدن. این است که احتمالا بهترین عید پاک egg در کل سوار.

بنابراین در حالی که این فیلم احتمالا نشان می دهد تنها حدود 80 درصد کل تجربه پرش برخی از کندتر اولیه بخشآن را واقعا نشان می دهد بهترین بیت از چهار-دقیقه “واقعی” سوار است که فرار از ناوشکن ستاره. بسیار چیزهای سرد.

وجود دارد هیچ کلمه ای در زمانی که دیزنی لند و یا والت دیزنی جهان را بازگشایی ارائه کهکشان لبه بازدید کنندگان فرصتی برای در افزایش مقاومت دست اول. بut اگر شما بروید در نهایتدر حال حاضر شما می دانید چه باید به دنبال.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuulvis.netshrtco.detny.im