خرید رپورتاژ

Ranking member of the House Permanent Select Committee on Intelligence Devin Nunes listens as Ambassador Kurt Volker, former special envoy to Ukraine, and Tim Morrison, a former official at the National Security Council, testify before the House Intelligence Committee on Capitol Hill in Washington, DC on November 19, 2019. (Photo by SHAWN THEW / POOL / AFP) (Photo by SHAWN THEW/POOL/AFP via Getty Images)
شاون THEW via Getty Images

توییتر نبرد قانونی با تشکر. Devin Nunes بیش از یک تقلید مسخره امیز گاو حساب شده است. رسانه های اجتماعی شرکت “ایمنی” از کالیفرنیا در کنگره ادعا افترا قاضی در این مورد نوشت: در حکم گزارش فرزنو زنبور عسل.

Nunes شکایت کرد و این شرکت در سال گذشته بیش از اظهارات دو طنز حساب توییتر @DevinCow و @DevinNunesMom. او همچنین شکایت حساب دارندگان (هر چند توییتر کاهش یافته است و برای شناسایی آنها) همراه با استراتژیست سیاسی لیز Mair. به عنوان فرزنو زنبور عسل , یادداشت قاضی حکم تنها به ادعا علیه توییتر و تحت تاثیر قرار نمی Nunes’ پرونده Mair یا فرد حساب توییتر.

در حکم قاضی گفت: توییتر محافظت شده است توسط بخش 230 قانون ارتباطات نجابت که می گوید: تکنولوژی سیستم عامل نمی تواند در قبال آنچه که کاربران می گویند.

در بیانیه ای در توییتر ستایش حاکم است. “توییتر به شدت معتقد است که دادگاه تصمیم درست امروز برای رد ادعای مطرح شده توسط کنگره Nunes,” یک سخنگوی شرکت گفت. “توییتر اجرا توییتر قوانین بی طرفانه برای هر کسی که با استفاده از خدمات ما در سراسر جهان صرف نظر از پس زمینه خود را و یا وابستگی سیاسی. ما به طور مداوم بهبود تلاش های ما برای خدمت به مردم گفتگو و ادامه خواهد داد به طور شفاف با مردم است.”

در این مقاله: توییتر, اینترنت, Devin Nunes, بخش 230, رسانه های اجتماعی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de