Afterlife will tackle the legacy of Egon in more ways than one.

زندگی پس از مرگ را مقابله با میراث ایگون در بیشتر راه بیش از یک.
تصویر: تصاویر سونی

صبح اخلال گراناگر اخبار در مورد فیلم های آینده و تلویزیون شما قرار نیست به می دانم که شما پیدا کردن آن را در اینجا.

لانا شاهرخ خواهد جت به مریخ در HBO Max جدید sci-fi رام-com. جهانی برنامه ای برای آوردن چرخان بازگشت. یکی دیگر از انگشتان یک موجود مرموز در آواتار دنباله. به علاوه یک نگاه در یک عاقبت به یک منطقه گرگ و میش کلاسیک و عذاب گشت آن دیسکو در یک کلیپ جدید. من اخلال گران!

تبلیغات

Illustration for article titled Dan Aykroyd Says iGhostbusters: Afterlife/i Will Honorably Represent Harold Ramis

ب

با توجه به THRیک هوش مصنوعی به نام اریکا برنامه ریزی شده “در اصول روش بازیگری” ستاره خواهد شد در ب, “یک 70 میلیون دلار فیلم علمی تخیلی” تولید شده توسط Bondit سرمایه, رسانه, مبارک, ماه,محصولات و ده ده رسانه های جهانی. بر اساس یک داستان توسط visual effects supervisor اریک Pham, Tarek Zohdy و سام Khoze, b به شرح زیر است “یک دانشمند که کشف خطرات مرتبط با برنامه آفريد تا به انسان کامل DNA و کمک می کند تا هوش مصنوعی زن او طراحی شده (اریکا) برای فرار.”

تبلیغات


Moonshot

THR گزارش لانا شاهرخ ستاره خواهد شد در Moonshot “یک rom-com با sci-fi پیچ و تاب” از نویسنده حداکثر Taxe و تولید کننده Greg Berlanti در حال حاضر در حال توسعه در HBO حداکثر. داستان مربوط به یک “متمرکز شده و دکمههای تا دانشجو” نام سوفی (شاهرخ) که sneaks داخل یک شاتل فضایی به مریخ با یک “بسیار متفاوت” همکار “سفارش به ایران خود را با دیگران قابل توجه است.”

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون


گرگینه

انواع گزارش Riki Lindhome جیمی Tatro, و اواخر Robert Forster ستاره خواهد شد در این Werewolfیک فیلم جدید از آزمون بتا‘s جیم کامینگز (نه این Darkwing Duck صدای بازیگر) در حال حاضر در تولید است. در فیلم “ترور مدتها یک شهر کوه کوچک به عنوان اجساد کشف شده بعد از هر یک ماه کامل. از دست دادن خواب, بالا بردن یک دختر نوجوان و مراقبت از خود بیمار پدر افسر مارشال (با بازی کامینگز خود) تلاش برای یادآوری خود را وجود دارد هیچ چیز مانند werewolves.”

تبلیغات


فراست

واگرا‘s نیل برگر مستقیم, یک فیلم اقتباسی از تابستان یخ, یک داستان کوتاه توسط بلیک دولا شدن است که در آن یک بازی VR طراح “جهان برای همیشه تغییر زمانی که یکی از شخصیت های غیر بازیکن شروع می شود اقدام از برنامه نویسی است.” [انواع]

تبلیغات


چرخان

Joseph Kosinski (Top Gun: Maverick) در حال حاضر در مذاکرات مستقیم یک بازسازی از سال 1996, فیلم فاجعه نوجوانی در جهانی تصاویر. با توجه به تنوعتولید کننده فرانک مارشال “در حال حاضر دیدار با نویسندگان به قلم اسکریپت.”

تبلیغات


تپه ها چشم را برای شما

Eli Craig (تاکر و دیل در مقابل Evil) را با لينک مستقيم تپه ها چشم را برای شماجدید و ترسناک-کمدی در Netflix بکشد از نویسنده دیوید Stieve (پشت نقاب). در آزادی مطبوعات, Craig توصیف این پروژه به عنوان “منحصر به فرد underdog داستان عشق با نوع خم می ترساند و بسیاری از می خندد.” [مهلت]

تبلیغات


Evil Dead Rise

در مصاحبه اخیر خود با Diabolique Magazine, Bruce Campbell اظهار داشت: بعد از فیلم شیطان مرده حق رای دادن است با عنوان شیطان مرده ظهور (و نه شیطان مرده در حال حاضر همانطور که قبلا گزارش شده) خواهد شد و نمی توان در یک کابین در جنگل.

نام رسمی این است که شیطان مرده افزایش یابد. ما در حال گرفتن یک پیش نویس جدید ، من فکر نمی کنم هر چیزی اتفاق خواهد افتاد تا 2021. کامل با مته سوراخ کردن های آینده ما بسیار هیجان زده در مورد آن. یک کل جدید ballgame. بیشتر کابین در جنگل.

تبلیغات


Ghostbusters: زندگی پس از مرگ

اواخر Harold Ramis است “بسیار افتخار نمایندگی” در Ghostbusters: Afterlifeبا توجه به Dan Aykroyd در مصاحبه اخیر خود با سرگرمی هفتگی.

که شکل گیری بدون که مرد ایستاده در سمت راست وجود دارد بر روی خط با ما خیلی جدی تنظیم است. او خواهد بود بسیار خوب نشان داده شده در فیلم جدید, من می توانم به شما بگویم که. او بسیار كارش نشان داده شده است.

تبلیغات


کتاب خون

Brannon Braga, و ست مک فارلین را کتاب خون سازگاری—بازیگران اندی مک کوئین, Freda Foh شن, Nicholas Campbell, Anna Friel, بریت رابرتسون, Rafi Gavron و Yul Vazquez—در حال حاضر برنامه ریزی شده برای اکتبر سال 2020 انتشار در Hulu. [مهلت]

تبلیغات


آواتار 2-5

تولید کننده Jon Landau به اشتراک گذاشته شده یک عملکرد جدید گرفتن عکس نشان می دهد قهرمانان ما خواهد شد سوار سوار آبزی بیگانگان در برخی از نقطه در…آواتار 2 تا 5? سخت به می گویند که این است که زمانی که آنها در حال تمام شدن فیلم برداری در یک بار.

تبلیغات


بره

خونین-نفرت انگیز است و ما در نگاه اول Noomi Rapace در برهیک فیلم جدید در مورد یک جفت ایسلندی گوسفند کشاورزان که کشف یک نیمه انسان/نیم گوسفند در شب کریسمس.

تبلیغات

Illustration for article titled Dan Aykroyd Says iGhostbusters: Afterlife/i Will Honorably Represent Harold Ramis


Antebellum

بین المللی تریلر Antebellum است کمی واضح تر در مورد این فیلم داستان.


Benny شما را دوست دارد

یک مرد متنبه برای پوشیدن Goonies t-پیراهن به کار می آموزد کودکی خود را حیوان پر شده است wreaking خونین انتقام از دشمنان خود را در این تریلر برای بنی شما را دوست دارد.


Belzebuth

یک عامل خاص و یک کشیش بررسی ارتباط بین یک رشته از قتل و باستانی شیطان در تریلر برای Belzebuthبازیگران توبین بل و جقوین کسیو.


پسران

مراسم ویژه جریان این جمعه را نشان می دهد پسران’ فصل دو برتر تاریخ.

تبلیغات


The Twilight Zone

خونین-نفرت انگیز است عکس از Osgood پرکینز “شما همچنین ممکن است مانند عاقبت به منطقه گرگ و میش کلاسیک “خدمت به انسان” بازیگران Gretchen Mol.

تبلیغات

Illustration for article titled Dan Aykroyd Says iGhostbusters: Afterlife/i Will Honorably Represent Harold Ramis

Illustration for article titled Dan Aykroyd Says iGhostbusters: Afterlife/i Will Honorably Represent Harold Ramis

تبلیغات

Illustration for article titled Dan Aykroyd Says iGhostbusters: Afterlife/i Will Honorably Represent Harold Ramis


Muppets در حال حاضر

یک تریلر جدید برای دیزنی+ سری Muppets در حال حاضر شامل ظاهر توسط چوپان زن, بنت, Linda Cardellini, و بیشتر.


عذاب گشت

در نهایت دکتر Tyme حمل و نقل عذاب گشت به یک زیرفضا غلتک دیسکو در یک کلیپ از قسمت دوم از فصل دو. سه قسمت جریان امروز در DC جهان و HBO حداکثر.


بنر هنر جیم کوک.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de