خرید رپورتاژ

Daugthers of the Dust
Kino بین المللی/Hbo

در پاسخ به قتل Ahmaud Arbery جورج فلوید تونی McDade و Breonna تیلور و همچنین نامتناسب تلفات COVID-19 تا به حال در جوامع رنگ ملاک مجموعه اعلام کرد چند مرحله مصرف آن را برای مبارزه با نژادپرستی نظاممند. برای شروع معیار برنامه های بلند paywall در انتخاب عناوین از فیلمسازان و مستند پرتره از تجربه.

عناوین جریان خواهد شد به صورت رایگان در معیار جدید, جریان, خدمات, که در دسترس است بر روی چندین سیستم عامل از جمله تلویزیون اپل, آمازون, آتش, Roku, iOS و اندیشه.

برخی از این عناوین عبارتند از دختران از گرد و غبار (اولین فیلم سینمایی با یک زن سیاه و سفید توزیع شده در تئاتر در ایالات متحده), Maya Angelou را در دلتاشرلی کلارک پرتره جیسون, اگنس Varda را سیاه و پلنگ و کاتلین کالینز’ از دست دادن زمین, harper’s bazaar uk , گزارش. معیار خواهد شد به اشتراک گذاری کار توسط هر دو در اوایل پیشگامان آمریکایی آفریقایی تبار سینما و فیلمسازان معاصر.

“ما همچنین متعهد به بررسی نقش ما در بازی ایده کانن سازند که صدای دریافت بالا و کسانی را که به تصمیم می گیرید چه داستان می گفت” رئیس جمهور پیتر بکر و مدیر عامل شرکت Jonathan Turell نوشت: در نامه ای به معیار جامعه است.

معیار ایجاد کرده است یک کارمند هدایت صندوق با اولیه $25,000 سهم به حمایت سازمان مبارزه با نژاد پرستی در امریکا از جمله وثیقه بودجه, جامعه, گروه دفاع قانونی وجوه و گروه های حمایت از پرداختن به پلیس اصلاحات. معیار متعهد شده است برای کمک اضافی $5,000 ماهانه به این علل است.

“ما در حمایت از معترضان که به خیابان آمده اند به تقاضای عدالت و ما سهم خود امیدوار است. ما متعهد به مبارزه با سیستمیک نژادپرستی” بکر و Turell نوشت.

در این مقاله: معیار مجموعه criterioncollection, سیاه, زندگی, ماده, سیاه, از فیلم سازان, فیلم های مستند, جریان, رایگان, paywall, مایا آنجلو, دختران, گرد و خاک, نژاد پرستی, صندوق, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im