خرید رپورتاژ

A screenshot from Crash Bandicoot 4: It's About Time
اکتیویژن/Toys For Bob

سه سال پس از اکتیویژن احیا Crash Bandicoot با به روز رسانی نسخه های اصلی سه بازی نارنجی مخلوق است با اول خود را با نام تجاری جدید ماجراجویی از سال 2008. Crash Bandicoot 4: it’s About Time (دریافت آن؟) عاقبت به طور مستقیم که در پلی استیشن 1 سه گانه صرف نظر کردن از خشم قشر و همه از دیگر اصلی سری بازی های پس از آن.

چند دلیل وجود دارد برای که. برای یک چیز, “the N. عاقل سه گانه است و تازه ترین در ذهن همه است بنابراین در ادامه که احساس بسیار آلی” پل یان مدیر ارشد خلاق افسر و co-استودیو منجر به توسعه اسباب بازی برای باب گفت: Engadget در مصاحبه. The Activision متعلق به استودیو به کار گرفته شده به خوبی دریافت Spyro پرسیده سه گانه و بنادر Crash Bandicoot N. عاقل سه گانه.

سقوط 4 میدارد برخی از زمان پس از حوادث Crash Bandicoot: Warped. چند دهه پس از نئو کورتکس, Dr. N. Tropy و Uka Uka گرفتار شده بودند در یک سیاره دور خائنانی موفق به فرار اما ترک یک سوراخ غول پیکر در فضا-زمان پارچه. آنها سعی خواهیم کرد یک بار دیگر به حکومت multiverse اما برخی جفت marsupials خواهد شد که چیزی برای گفتن در مورد آن.

سقوط (و زنده) را در واقع تا به حال یک بیت از یک تجدید حیات در طول چند سال گذشته با توجه به سه گانه و Crash Team Racing remasters و همچنین به عنوان یک cameo در بازی Uncharted 4. اما همه کسانی که حتی تعجب ظاهر در یک ناتان دریک بازی ریشه در ’90s. مکانیک گیم پلی سطح طراحی و سیستم عامل گرافیکی قدرت آمده اند راه طولانی از آن زمان تا اسباب بازی برای باب رو یک بیت از یک چالش در آوردن حق رای دادن تا به تاریخ در حالی که حفظ ماهیت سقوط.

اولین تریلر الهام بخش اعتماد به نفس است که توسعه در مسیر درست است. آن را با پر جنب و جوش و تیز اما تصاویری که فورا قابل تشخیص Crash Bandicoot DNA است که در همه جا از marsupials خود را به دایناسور تعقیب دنباله. بسیاری از نشانه سقوط در حال حاضر از جمله جعبه پهن در سراسر هر دوره تخیلی تنظیمات سطح و جنگ و رئیس-یکی از آنها به نظر می رسد به یک بیت از الهام از قهرمان گیتار.

فراتر از آشنایی گسترده تر از سه بازی اول تصمیم به سقوط 4 مستقیم عاقبت به کسانی است که تا حد زیادی در مورد رفتن به سری اصلی — platforming — و دوباره انرژی که برای مخاطبان مدرن است.

“آنچه واقعا مجموعه سقوط از هم جدا در خود گیم پلی کلاسیک با دقت platforming و” یان گفت. “برخی از دنباله بررسی جهات مختلف برای سقوط” مانند تمرکز بیشتر بر مبارزه و اکتشاف. اما اسباب بازی برای باب می خواستم برای اطمینان تنگ, چالش platforming و در قلب تصادف 4 گیم پلی.

“هنگامی که ما فکر می کنم در مورد جریان خطرات و سیستم عامل است که آمده راه خود را, آن را تقریبا ریتمیک در طبیعت” یان گفت. “هنگامی که شما بازی را از طریق برخی از این سطوح و شروع به درک که ریتم شما می توانید به یک حالت جریان است. این چیزی است که ما می خواهیم برای حمل به جلو در ساخت این درست است عاقبت آینده از سه بازی اول.”

Crash Bandicoot 4: It's About Time

اکتیویژن/Toys For Bob

یکی از مسائل اصلی برخی از مردم (از جمله این نویسنده) تا به حال با N. عاقل سه گانه بود که platforming و اغلب احساس ناعادلانه است. نیابتی سند چشم انداز توسعه در پشت بازسازی در واقع ساخته شده این بازی حتی سخت تر از این در حال حاضر دشوار اصل توسط به روز رسانی پریدن مکانیک و تشخیص برخورد. اسباب بازی برای باب به حال نسبتا تخته سنگ سفید ، برای یک چیز, تصادف 4 با استفاده از غیرواقعی به جای نیابتی خود کیمیاگری موتور و آن را “ساخته شده است از زمین تا برای یک بازی جدید” یان گفت.

“نه تنها ما در تلاش برای حفظ آنچه که سقوط احساس است وجود دارد بسیاری از پیشرفت های که ما می خواهیم برای اضافه کردن نظر خود را زمان بندی و دقت در چه چیزهایی telegraphed و چگونه این ارتباط که به این بازیکن,” او اضافه شده است.

شما می توانید انتظار می رود مقدار زیادی از دیگر مکانیک جدید به بازی در اطراف با. چهار کوانتومی ماسک شما به دنبال در طول بازی سبب قدرت بیشتر بر تصادف و کوکو. با زمان, ماسک, آنها قادر خواهید بود به سرعت عمل فقط به اندازه کافی به آنها اجازه می دهد به حرکت در غیر این صورت موانع صعب العبور و یا منفجر مرگبار نیترو جعبه و جهش دور قبل از انفجار آنها را می کشد. این بازی کاملا به معنای واقعی کلمه در مورد زمان.

جاذبه ماسک چه آن را می گوید در برچسب بیش از حد به عنوان شما قادر خواهید بود به هاپ به پشت بام و راه رفتن در قسمت زیرین سیستم عامل است. اطلاعات بیشتر در مورد دو نفر دیگر ماسک آشکار خواهد شد بعد.

این همه نیست, اگر چه به عنوان سقوط و کوکو می توانید فایل های فشرده از طریق سطوح بر روی ریل اجرا در امتداد دیوار و نوسانی با استفاده از طناب. وجود دارد برخی دیگر از شخصیت های قابل پخش به عنوان به خوبی-اگر شما تماشای تریلر با یک چشم نزدیک شما نقطه که نئو کورتکس یکی از اونا.

Coco in Crash Bandicoot 4: It's About Time

اکتیویژن/Toys For Bob

یکی از راه های دیگر که در آن اسباب بازی برای باب نوسازی تصادف با یک دوم مرکزی حالت بازی. وجود دارد آشنا صدایی یکپارچهسازی با سیستمعامل حالت که در آن شما شروع با تعداد محدودی از زندگی است و می تواند کسب درآمد بیشتر با جمع آوری 1-تا یا 100 Wumpa میوه. اما زمانی که زندگی خود را اجرا و آن را بیش از بازی و شما از دست دادن پیشرفت است.

جدید حالت مدرن, ارائه متفاوت, شاید, بیشتر آمرزنده چالش است. اگر چه شما باید زندگی بی نهایت بازی شما تعداد دفعات مشاهده که چگونه بسیاری از بار تصادف می میرد در هر مرحله. وجود دارد می تواند انگیزه ای برای تسخیر هر سطح در زندگی به عنوان چند که ممکن است. اگر شما در رسیدن به پایان قبل از اینکه شما آمار مرگ حتمی شمارش شما کسب درآمد یک گوهر پاک. “این تعادل از طریق آن ما معتقدم که ما می توانیم این بازی بیشتر در دسترس و سهل العبور و بدون آبیاری پایین که کلاسیک سقوط دقت platforming و گیم پلی” یان گفت.

Crash Bandicoot 4: این مورد هم در آینده برای PS4 و Xbox One در اکتبر 2nd, و آن را هزینه $59.99. در دسترس در سیستم عامل های دیگر نامشخص است هر چند این تریلر نشان می دهد آن را حداقل از آمدن به ایکس باکس سری X.

در این مقاله: xboxone, ps4, xbox one, اکتیویژن, crash bandicoot 4, پلی استیشن 4, اسباب بازی برای باب toysforbob, playstation4, crash bandicoot 4 آن در مورد زمان, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im