Illustration for article titled Clear Skies Are a Cover-Up for India’s Fossil Fuel Expansion

عکس: گتی

با آسمان آبی در دهلی نو و هیمالیا peeking از پنجاب دود شما می خواهم برای روشن فکر covid-19 سهوا تمیز کردن آلودگی خفه بخش هایی از هند و جهان سوم بزرگترین تولید کننده و خانه را به آن آلوده ترین شهرهای. در عوض در ماه های منتهی به هند را مستند نارندرا نخست وزیر بود و مشغول باز کردن سوخت های فسیلی گسترش در خانه و خارج از کشور.

تبلیغات

در ژانویه 26, چهار روز قبل از هند گزارش اول خود را coronavirus مورد رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro شد مهمان افتخاری در هند روز جمهوری رژه. هند در حال حاضر واردات بسیاری از آن نفت خام از خاورمیانه است و به دنبال آن تنوع واردات است.

“ما باید به سه برابر مصرف انرژی ما برای سازگاری با دنیای… من خواهد دست خود را نگه دارید و ببینید که شما لازم نیست در صورت هر گونه مشکل” R. K. Singh, هند قدرت وزیر گفت: به Bolsonaro و جمع برزیل سرمایه گذاران.

تبلیغات

یک ماه بعد Namaste تهمت جلب 100000 نفر در مودی در ایالت گجرات. و یک بار دیگر سوخت های فسیلی از یک موضوع بزرگ.

“پس از من در زمان ما صادرات به هند را تقریبا از بین رفته تا 60 درصد و صادرات با کیفیت بالا American انرژی–با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم—500 درصد است. که بزرگ است” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

در میان موافقت نامه مودی و مغلوب ساختن پیشی جستن را تکان داد این بود اکسون را مقابله با نفت به راه اندازی خطوط لوله به ارائه بیشتر آمریکایی های فسیلی گاز و نفت توسط راه آهن و جاده و آبراه به بخش هایی از هند هستند که ارتباط فیزیکی خطوط لوله. در بهمن ماه سال گذشته هند نفت مهر و موم شده یک قرارداد بلند مدت به خرید بیشتر آمریکایی خام. هند در حال حاضر پنجمین بالا وارد ایالات متحده فسیلی گاز و چهارم بالا وارد کننده نفت خام.

تبلیغات

متعدد جهانی در پروژه های انرژی که در شمارش رشد هند داستان آویزان در تعادل: روس نفت را تصاحب اسار انرژی کل را سرمایه گذاری مشترک با Adaniگاز و انرژی خورشیدی کسب و کار BP و اعتماد به خرده فروشی و حمل و نقل هوایی سوخت سرمایه گذاری مشترک و عربستان آرامکو و ADNOC سرمایه گذاری در بزرگترین پالایشگاه نفت در میان تعداد انگشت شماری از پروژه های پیشنهادی و یا آغاز شده در سال های اخیر است. در حال حاضر همه ممکن است در معرض خطر در یک راه یا دیگری. استاندارد & ضعیف است که پروژه های هند و اندونزی را در رشد 1.8 درصد “که قبلا غیر قابل تصور اعداد به صورت دو با سرعت بالا اقتصاد.”

به دلیل آن تغذیه نزدیک به دو سوم از هند قدرت نیاز زغال سنگ در جبهه داخلی است که هنوز هم حلال. حدود 70 درصد از هند زغال سنگ واقع شده است و در کشورهای که در آن در طول تاریخ به حاشیه رانده شده جوامع بومی زندگی جوامع هستند که به ندرت آگاهانه و یا مشورت زمانی که اراضی و جنگل ها نابود برای معادن روباز است که نیاز به مقدار زیادی از زمین و تولید حجم انبوهی از آلودگی است. معدن زغال سنگ حمل و نقل و بنادر و قدرت نسل در میان صنایع که معاف از هند مستند محدودیت. زغال سنگ هند بزرگترین زغال سنگ تولید کننده ممکن است پوشیدن ماسک بر روی آن آرم توییتر. اما این گزارش رکورد تولید در سه ماه گذشته و همچنان به مسابقه نسبت به حفر 710 میلیون تن زغال سنگ در سال جاری به یک هدف تعیین شده توسط دولت مودی.

تبلیغات

“آنها احتمالا قادر به معدن سریع تر از همیشه قبل از با هیچ یک از ما قادر به متوقف کردن آنها” Manjeet Yadav یکی از معدن زغال سنگ شهر کوربا گفت Earther.

در مارس 5, Yadav درگیر شد در اعتراض به غرفه اعزام زغال سنگ از Gevraیکی از آسیا بزرگترین معادن همراه با هزاران نفر از مردم محلی مانند او را که از دست داده ایم زمین های خود را به باطل و بدون گرفتن شغل و جبران خسارت آنها به علت. از آنجا که 2014 مودی دولت را تضعیف کرده است قوانین به طوری که افرادی مثل Manjeet زندگی در نزدیکی گسترش معادن زغال سنگ نمی خواهد نیاز به مشورت شود. در عین حال هند محیط زیست وزارت است که هنوز هم تقریبا رفتن به محل کار به اعطای معادن زغال سنگ 30 سال اجاره بر اساس یک ارائه پاورپوینت و تک Google Earth نقشه فایل.

تبلیغات

در 30 آوریل دو جدید معادن که توسط معدن مغول Adani خاموش کردم روی زمین. معادن اختصاص داده شده به یک شرکت دولتی و طرف قرارداد به Adani به اجرا قبلا با آن مواجه ناگهانی از تظاهرات از جوامع بومی است که تا به حفاظت از جنگل های انبوه که در آن معادن در حال تحقیر شده میبیند به حفر می شود تا برای نسل های. بیش از 100 ، 000 درختان در حال axed برای معادن به ضرر Munda و Gond Adivasis که تکیه بر این جنگل ها برای مواد غذایی و سوخت و معیشت خود را. یکی دیگر از معدن زغال سنگ پیشنهاد در دفتر ثبت دعاوی حقوقی را از طریق قلب از یک فیل را حفظ کند.

تبلیغات

شرکت هایی مانند زغال سنگ هند می گویند که اجتماعی فاصله است نگهداری شده در دفاتر خود و که آنها توزیع شده 330,000 ماسک. اما مردم محلی گفت Earther ماسک ها تنها در حال توزیع به دفتر شرکت کارگران در برگ مستعمرات نه کارگران در خط مقدم و یا جوامع زندگی می کنند که در کنار معادن زندگی می کنند که با آلودگی هوا در هر روز است.

“آیا شما از لحاظ اجتماعی فاصله در یک معدن زیرزمینی?” یکی از کارگران گفت: Earther دریافت کرده است که بدون تجهیزات حفاظتی.

تبلیغات

همه این اتفاق می افتد حتی به عنوان هند نیاز به زغال سنگ کاهش یافته است و شتاب. قدرت واقعی تقاضا در هند کاهش یافته عظیم 30 درصد و مصرف برق کاهش یافته و به سطح گذشته دیده می شود از پنج سال پیشبه عنوان صنایع است که هنوز هم در حال اجرا مواجه حمل و نقل موانع در هند مستند و کارگران که می خواهم مهاجرت از مناطق داخلی کشور تلاش برای ایجاد راه خود را در بازگشت به خانه. نیروگاه را بیش از اندازه کافی زغال سنگ در دست خود و در هیچ جای دیگری به آن را ذخیره کنید. برخی از زغال سنگ بنادر نیز به لبه پر شده. در آغاز این ماه حدود 800,000 تن از آفریقای جنوبی دروغ زغال سنگ در هند کلید شرقی بندر Krishnapatnam. که در آن بیش از حد ذغال سنگ سهام خواهد شد ذخیره می شود حدس و گمان است. کارکنان هشدار می دهند که وجود یک خطر واقعی از سهام زغال سنگ catching fire باعث حتی بیشتر آلودگی های تنفسی بیماری همه گیر.

هند خاکستر سدهای در حال اجرا از فضا برای ذخیره زغال سنگ و زباله. شش بدن کشیده شد از خاکستر ذغال سنگ که در آن اعتماد فوق العاده قدرت مگا پروژه خاکستر سد شکسته. سمی خاکستر دوغاب آب گرفتگی مزارع تا نه کیلومتری پایین دست. این سومین خاکستر نقض در یک سال است که زغال سنگ شهر سینگرولی دیده است. هیچ شرکت مقامات مواجه شده اند بازداشت به تاریخ.

تبلیغات

“چه کسی به شما در رسیدن به در زمان حوادث تحت مستند? اگر کالا را به حمل و نقل پس از آن چند بار در روز ؟ بهداشت و ایمنی همه چیز است که مرتبط است بسته” Kanchi Kohli, یک فعال محیط زیست و پژوهشگر گفت: Earther. او گفت: وجود دارد هیچ وضوح در مورد چگونه هند را کنترل آلودگی تخته های در حال اجرای صنعت انطباق هند به قوانین زیست محیطی و یا چگونه آنها در حال نظارت بر تولید گازهای گلخانه ای و ایمنی.

تخته اغلب نازک کارکنان چک حداقل و صنعت اغلب در عمل بدون اجازه و یا موشکافی در حالی که مقامات دنبال راه های دیگر. پیشتر در ماه مه یک نشت گاز از جنوب کره ای کارخانه پتروشیمی به کشته شدن 12 نفر در شرق شهرستان بندر ویساکاپاتنام: این گیاه یافت می شود و عامل بدون محیط زیست گواهی عدم سوء پیشینه برای نزدیک به دو دهه است.

تبلیغات

بخش های مانند قدرت حرارتی که در حال حاضر در بدهی ممکن است سال ها به بازیابی با استناد به ضرر و زیان به عنوان قدرت تقاضا قطره. هند به بانک های مبارزه با بد وام از بخش زغال سنگ برای سال در حال حاضر در مواجهه با چشم انداز حتی بیشتر دارایی تاکید کرد. انرژیهای تجدید پذیر—کوچکترین بخشی از هند ترکیب انرژی—بعید است که نقدینگی به آب و هوا لغو قدرت قراردادهای خرید. این مودی دولت ممکن است سست دسته سه تایی برای انرژی های تجدید پذیر گیاهان برای شروع عملیات و خواسته است که افتخار خود می پردازد. اما کارشناسان تخمین می زنند 3 گیگاوات از انرژی خورشیدی و باد پروژه ها برگزار می شود تا به دلیل covid-19 مستند.

در ضمن بزرگ برق آبی پروژه های است که تعداد نسبت به هند را غیر فسیلی سوخت ظرفیت ها میله میله بود greenlit. این سد در حال برنامه ریزی بر روی یک انشعاب از براهماپوترا یک رودخانه مرزی است که بنگلادش بوتان و چین بستگی دارد. این منطقه نیز یک کانون تنوع زیستی در هند و چین مرز که به Idu Mishmi قبیله و 75 در سطح جهانی گونه های در معرض خطر از جمله در معرض خطر ببر. این Idu Mishmi در نظر گرفتن 52 ببر از Dibang دره خود را به خون برادران و داستان خود را یکی از جامعه حفاظت از محیط زیست. دولت حرکت می کند به گسترش آبی در حساس هیمالیا منطقه در حال ملاقات با گسترده مخالفان—البته آنلاین—از قبیله خواهد شد که آواره یکهو و همچنین حفاظت از دانشمندان که به نگرانی در مورد از دست رفتن تنوع زیستی و زلزله و یخبندان دریاچه ترکیدن.

تبلیغات

هند کربن تولید گازهای گلخانه ای ممکن است کاهش یافته است برای اولین بار در چهار دهه اخير با توجه به تجزیه و تحلیل متخصص در بیش از کربن مختصر. اما سناریو برای چه اتفاقی می افتد بعد از این مستند بسیار خوش بینانه به نظر می رسد با توجه به دولت هند پاسخ سیاست پس از.

از کجا می خواهد این همه انرژی برود ؟

در سپتامبر گذشته هند وزیر دارایی Nirmala Sitharaman در زمان برخی از گرما برای سرزنش حال بارگذاری-نقطه millennials برای سقوط فروش خودرو. اما تولید ناخالص داخلی شماره در حال حاضر شده است در حال سقوط پس از 2017: اقتصادی هند و تقاضای انرژی کاهش سرعت در حال حاضر به خوبی در راه قبل از اینکه این ویروس به اینجا رسیدیم.

تبلیغات

“بدون زرق و برق قدرت تقاضا ممکن است برای همیشه لطفا برای آخرین” انرژی خبرنگار Shreya Jai گفت Earther.

این اثرات می تواند قابل مقایسه با زمان مودی junked هند ارز یک شبه. Covid-19 می کند این رشد اقتصادی پایین بیشتر اما همچنین می تواند یک فرصت برای کشور به بررسی انرژی خود را انتخاب رفع آن آلودگی هوا, بحران و حل و فصل درگیری های زیست محیطی با توجه به اینکه این منطقه است که در میان بیشتر در معرض اثرات تغییر آب و هوا. آن را نیز تست این کشور روابط سیاسی با بقیه جهان است.

تبلیغات

چه انرژی مسیر خواهد هند را انتخاب کنید در حال حاضر که آن را می توانید از طریق رقیق?

به روز شده 5/29/20, 1:45 p. m.: این پست به روز شده است برای حذف یک مرجع به Mukesh Ambani داشتن قدرت تکیه. برادرش آنیل می کند.

تبلیغات

به روز رسانی 5/29/2020, 3:46 بعد از ظهر: این پست به روز شده است با روشن شدن زبان در مورد آنچه که در طول عمر از اثرات اقتصادی.

Aruna چاندراسکار روزنامه نگار مستقل از هند در حال حاضر در آکسفورد محیط زیست تغییر موسسه. او می نویسد و فکر می کند بسیاری در مورد زمین و انرژی و عوام و عدالت زیست محیطی برای جوامع در معرض خطر در ما سریع-گرمایش جهانی.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de