Patrick Ness in 2016.

پاتریک نس در سال 2016.
عکس: کریگ Barritt (گتی ایماژ)

با Luca Guadagnino, مدیر تماس با من با نام شما و Suspiriaمتصل به عنوان به خوبی.

تبلیغات

به گزارش خبرنگار هالیوود, بودناین YA نویسنده پشت کتاب هرج و مرج راه رفتن و یک هیولا تماس در حال کار با Luca Guadagnino برای تولید یک اقتباس جدید ویلیام گولدینگ را خداوند از مگس. 1954 رمان است که از لحاظ فنی sci-fi و شاید کمی از فانتزی هم با توجه به تفسیر ویژگی های بازماندگان از سقوط هواپیما در خلوت جنگل جزیره است. بازماندگان همه پسران خوشگل, ساخت کوچک از تمدن و سپس جزئیات کتاب که تمدن گوری, وحشیانه, سقوط. این تند و زننده بدبینانه مسائل رساله در رفتارهای غیر انسانی از انسان های مرده و خوک برخی از مسیح استعاره و بسیاری از دانش آموزان میانه تلاش برای قتل هر یک از دیگر.

با توجه به THR این سازگاری در حال توسعه توسط برادران وارنر را چوب بسیار نزدیک به نسخه اصلی داستان بنابراین انتظار نداریم که هر گونه تغییرات بزرگ یا نوآوری در اینجا به خیلی مفهوم آشنا است. بودن و Guadagnino هر دو به خوبی تزئین شده در زمینه های خود را با تماس من را با نام یک ضربه عظیم بودن و داشتن برنده مدال کارنگی برای نوشتن خود را از هیولا از مردان و هیولا تماس. تصدی خود در فیلم شده است بیشتر مخلوط شده است. او نوشت: فیلمنامه برای اقتباس از هیولا تماسبود که نسبتا خوبی دریافت کرده است. اما اقتباس از هرج و مرج راه رفتن کمتر بود… مطلوب است. این فیلم با بازی تام هلند و دیزی ریدلی شد بنا به گزارش “unreleasable“در حالت اصلی خود و دستخوش گسترده reshoots در حال حاضر قرار است برای آزادی در 2021.

هیچ کلمه ای در عین حال در زمانی که این نسخه از پروردگار مگس ممکن است هدف قرار دادن تولید یا انتشار, اما در اینجا امید آن است که شانس بهتر از هرج و مرج راه رفتن. و یا بچه ها در ارباب مگس.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de