خرید رپورتاژ

MEYRIN, SWITZERLAND - SEPTEMBER 14: A part of the 14.000 tone CMS detector is seen during the Open Days at the CERN particle physics research facility on September 14, 2019 in Meyrin, Switzerland. The 27km-long Large Hadron Collider is currently shut down for maintenance, which has created an opportunity to offer access to the public. CERN, the European Organization for Nuclear Research, is the world's largest laboratory for research into particle physics. (Photo by Ronald Patrick/Getty Images)
رونالد پاتریک via Getty Images

سرن تایید کرده است قصد دارد برای ساخت یک دلار به 23 میلیارد دلار فوق العاده-برخورد 100 متر در دور (62 مایل) که این زمان 27 کیلومتر 16 teraelectron ولت (TeV) برخورددهنده بزرگ هادرون (LHC) نگاه کوچک در مقایسه با. به اصطلاح آینده دایره برخورد (FCC) خواهد سر و صدا ذرات همراه با بیش از 100 TeV از انرژی برای ایجاد بسیاری از گریزان هیگز bosons اول شناسایی شده توسط سرن در سال 2012. این “هیگز کارخانه” خواهد بود که کلید به کمک فیزیکدانان اطلاعات بیشتر در مورد ماده تاریک و اسرار دیگری از مدل استاندارد فیزیک است.

“چنین دستگاه تولید مقادیر فراوان از هیگز bosons در یک محیط تمیز را چشمگیر پیشرفت در نقشه برداری متنوع و انفعالات از بوزون هیگز با ذرات دیگر و [اجازه] اندازه گیری دقت بسیار بالا” در سرن شورای نوشت: در آزادی مطبوعات.

در یک استراتژی توسعه های جدید کاغذ, CERN تاکید کرد که آن زمان اولویت است برای تکمیل “با درخشش” ارتقا از زمان LHC با بالا میدان ابررسانا NbSn آهن ربا. این امر ایجاد چند بار برخورد بیشتر از LHC هم اکنون می توانید افزایش شانس دیدن هیگز bosons و دیگر نادر ذرات.

آینده برخورد خواهد بود ساخته شده در دو مرحله است. اولین تکرار خواهد سر و صدا الکترون و پوزیترون با هم برای به حداکثر رساندن تولید هیگز bosons به طوری که دانشمندان می توانید اطلاعات دقیق تر در ذرات. نسخه دوم خواهد بود 100 TeV پروتون-پروتون در برخورد دهنده طراحی شده است برای تولید ذرات جدید که می تواند در گسترش و یا حتی جایگزین مدل استاندارد.

هدف این است که برای شروع ساخت و ساز جدید تونل توسط 2038 اما وجود یک مانع: پول. پروژه جدید است که آنقدر گران است که سرن نیاز به دنبال کمک های مالی در خارج از آن کشور عضو اتحادیه اروپا در سازمان ملل. به جای آن ممکن است نیاز به ایجاد یک سازمان جهانی است که شامل آمریکا و چین و ژاپن است.

این می تواند یک فروش سخت به ویژه به عنوان جدید برخورد نمی خواهد که به عنوان روشن به عنوان یک هدف LHC انجام داد. اما فیزیک ذرات و مدل استاندارد هستند در یک محل که در آن استفاده از علم است که نیاز به اعتبار ديگر ، “ما می دانیم که تنها راه برای پیدا کردن پاسخ است که توسط آزمایش و تنها مکان برای پیدا کردن آنها است که در آن ما شده اند قادر به نگاه در عین حال” انگلستان فیزیکدان تارا قیچی گفت: طبیعت.

در این مقاله: فوق العاده برخورد, مدل استاندارد ذرات سرن بزرگ هادرون, بوزون هیگز, اخبار فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im