خرید رپورتاژ

A screenshot from Call of Duty: WWII
Sledgehammer Games/Activision

شاید در ذهن است که بسیاری از PS4 بازیکنان به دنبال راه های بیشتری برای کشتن زمان تا آخرین از ما, قسمت دوم در نهایت قطره ماه آینده سونی است که انتشار آن بعد رایگان PS Plus عنوان کمی زود است. و آن را یک بسیار بزرگ — مشترکین می تواند مانع ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم بدون هیچ هزینه اضافی شروع فردا.

این شرکت گرفتار برخی از توپخانه ضد هوایی برای آن ممکن است صف Cities: Skylines و Farming Simulator 19, بنابراین اضافه کردن یک عنوان بزرگ را به مخلوط ممکن است سیر برخی از منتقدان از آخرین زمان در اطراف. این اولین بازی ندای وظیفه به یک PS Plus freebie یا نه. سونی با توجه به دور Black Ops III و جنگ های مدرن Remastered بیش از چند سال گذشته.

سونی معمولا برای برطرف کردن آن رایگان PS Plus بازی در اولین جمعه از ماه پس از آخرین علاوه بر ورود یک هفته زودتر از معمول است. CoD: جنگ جهانی دوم نمی تواند تنها freebie در ماه ژوئن. سونی را فاش کند بقیه ماه را تخته اواخر این هفته.

در این مقاله: sony, ps4, پلی استیشن 4, playstation4, ندای وظیفه, callofduty, ندای وظیفه جنگ جهانی دوم callofdutyww2, callofdutywwii, ps plus, psplus, پلی استیشن پلاس, playstationplus, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de