یک مستقر در کالیفرنیا راه اندازی شده جدید هواپیماهای بدون سرنشین نرم افزار قادر به نظارت بر درجه اجتماعی فاصله و صورت-ماسک پوشیدن اتفاق می افتد در زمان واقعی در هر مکان داده شده.

تاسیس در سال 2015 حریم هوایی سیستم های اصلی کسب و کار با تمرکز بر ایجاد نرم افزار برای هواپیماهای بدون سرنشین تشخیص کمک به مکان هایی مانند فرودگاه ها و استادیوم ها برای نظارت بر آسمان خود را برای rogue هواپیماهای بدون سرنشین وارد حریم هوایی محدود. اما آن ارائه آخرین مانیتور مردم نمی هواپیماهای بدون سرنشین است و می تواند کمک به تعدادی از کشورها در سراسر ایالات متحده به عنوان آنها سعی می کنند برای مهار شیوع کروناویروس رویترز گزارش.

این نرم افزار با استفاده از هوش مصنوعی برای درک زمان واقعی فیلم گرفته شده توسط هواپیماهای بدون سرنشین است. اگر این نقاط تعداد زیادی از مردم جمع شده بودند با هم احتمالا از موازین اجتماعی فاصله توصیه های آن را به طور خودکار می فرستد هشدار به مقامات که سپس می توانید تصمیم بگیرید که چگونه به پاسخ.

این سیستم همچنین می توانید شناسایی که آیا یا نه کسی پوشیده است در صورت پوشش است که برخی از کشورها توصیه شده است استفاده از مردم به عنوان بخشی از تلاش ها برای جلوگیری از گسترش ویروس.

این نرم افزار ندارد به مربوط به یک هواپیمای بدون سرنشین. آن را همچنین می توانید کار با جریانهای ویدیو از زمین های مبتنی بر دوربین ها هر چند کنترل از راه دور ماشین پرواز بدیهی است که اپراتور می دهد انعطاف پذیری بیشتر در حالی که همچنین کاهش زمان راه اندازی.

در حالی که این ایده از یک هواپیمای بدون سرنشین با استفاده از نرم افزار ویژه طراحی شده برای نظارت بر جمعیت رفتار خواهد ناآرام کسانی که نگران حریم خصوصی, حریم هوایی اشاره می کند که سیستم خود خودداری از استفاده از تشخیص چهره و نمی ارسال تصاویر و یا ویدئو از مردم به اپراتور. اطلاعات است که به جای گذشت در متن فرم با تمام اطلاعات لازم از جمله تعداد زیادی از مردم شلوغ با هم و یا درصد پوشیدن چهره و پوشش تحویل ایمن به مشتری.

اما تلاش برای استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین به دلایل مشابه در طول همه گیر نیست و همیشه کار می کرد. اخیر طرح در وست پورت به استقرار یک به اصطلاح “همه گیر هواپیماهای بدون سرنشین” بود که نرم افزار قادر به تشخیص تخلفات اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و همچنین اگر کسی بود نمایش پتانسیل coronavirus علائم رها شده بود توسط مقامات زیر شکایت از تعدادی از ساکنان.

و در الیزابت نیوجرسی پلیس مواجه انتقاد پس از آن شروع به استفاده از بلندگو مجهز به هواپیماهای بدون سرنشین به انفجار پیام مردم به بازگشت به خانه های خود را در هنگام خاموش کردن سفارشات در محل در مارس سال 2020 است.

روندهای دیجیتال رسیده به حریم هوایی سیستم برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار خود را و ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله زمانی که ما گوش به عقب.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im