Illustration for article titled Boston Dynamics Robodog Roams New Zealand Countryside with a New Purpose: Sheep Herding

عکس: Rocos – ربات عملیات پلت فرم (یوتیوب)

کانین مراقب باشید: ظاهرا ما انسان ها نیست و تنها کسانی که نیاز به نگرانی در مورد ما اجتناب ناپذیر robot overlords جای ما.

تبلیغات

این هفته نیوزیلند نرم افزار شرکت Rocos اعلام همکاری با بوستون دینامیک به دومی معروف سگ روباتیک/four-legged, کابوس, ماشین جدید فرفره: گاو گوسفند.

تبلیغات

Rocos متخصص در توسعه نرم افزار برای کنترل از راه دور ربات عملیات و گفت: آن ابر پلت فرم را قادر خواهد ساخت تا نقطه یک خط از روبات ها به اندازه کافی زیرک به گذشتن از زمین های خشن در حالی که به اندازه کافی قوی برای کشیدن یک کامیون مانند یک سگ با سورتمه حمل کردن (و یا گاهی اوقات آدم وحشی)—برای جبران فشار از کمبود کارگر ناشی از شیوع کروناویروس و کمک به تولید مواد غذایی در کشور کارآمد تر.

“مجهز به کامپیوتر مانند گرما LIDAR و گاز و با وضوح بالا دوربین سنسور نقطه هدایت ناهموار محیط برای ضبط داده ها در زمان واقعی” این شرکت گفت: در آخرین پست وبلاگ. “در کشاورزی و کشاورزان می توانند دسترسی به اطلاعات دقیق تر و به روز عملکرد تخمین می زند. این فراهم می کند دسترسی به یک بخش جدید از اتوماسیون و امن تر و کارآمد کسب و کار.”

در همراه فیلمکه شما می توانید در زیر نقطه trots در مورد گیاهی hilltops و چوپان یک گله گوسفند هرگز هیچ انسان و یا شر در بینایی بسیار تصویر برخی از cyperpunk معنوی ،

(شما در یک نقطه در این ویدئو نقطه به نظر می رسد lounging در زمین حرکت آن اندام رباتیک در اطراف آفتابی پچ که اگر کشش آن خسته عضلات پس از یک روز کار سخت است. یا شاید من فقط طرح ریزی. در تمام likeliness آن احتمالا فقط سقوط کرد و Rocos می خواستم به نشان می دهد که یک تلو تلو خوردن می تواند به توقف این همه زمین robomutt.)

تبلیغات

به عنوان سرگرم کننده به عنوان تصویری است که به عنوان یک اثبات مفهوم Rocos و بوستون دینامیک به نظر می رسد در راستای مکمل و نه به طور کامل supplanting سنتی سگ گله. هر چند نقطه را بدون آن مزایای منحصر به فرد: در طول اوایل تست Rocos گفت بوستون دینامیک تیم بود و قادر به حرکت قبلا ناشناخته زمین در نیوزیلند همه از راحتی از خود ایالات متحده ، این آخرین نمونه از چگونه agritech در حال حاضر در حال رشد نفوذ شده است fastracked در میان سویه از تقریبا بی نظیر covid-19 بحران است.

تبلیغات

“سن خودمختار روبات است بر ما” گفت: Rocos مدیر عامل دیوید Inggs در شرکت پست وبلاگ. “مشتریان ما در حال افزایش خود انسان حقوقی واجد شرایط به طور خودکار فرآیندهای فیزیکی که اغلب کسل کننده, کثیف, یا خطرناک است.”

بوستون دینامیک است و به همین ترتیب بوده است انشعاب به پزشکی از راه دور در ماه های اخیر به دلیل شیوع استقرار نقطه در بیمارستان محلی برای دیدن اگر آن را می توانید بخشی در کاهش سلامت کارگران در خطر قرار گرفتن در معرض. خود را robodog ساخته شده بود و برای خرید در دسترس در سال گذشته در مورد شما به چند هزار دلار به سوختگی و یک گله گوسفند که نیاز به یک herdin’.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de