خرید رپورتاژ

RENTON, WA - APRIL 29: Boeing 737 MAX airplanes are pictured near the company's factory on April 29, 2020 in Renton, Washington. Boeing announced during an earnings call today that it would lay off 15 percent of its commercial-airplanes division workforce amid the fallout from the coronavirus pandemic. (Photo by Stephen Brashear/Getty Images)
استفان Brashear/گتی ایماژ

بوئینگ مشکل 737 Max گزارش شده است که نزدیک به یک کلید دور از تست پرواز. رادیو فردا و BBC News منابع درک بوئینگ و FAA با توجه به شروع یک روز مجموعه ای از پرواز تست های ایمنی برای, هواپیمای, در ژوئن 29th. این هواپیما خدمه را اجرا خواهد کرد یک رشته از “متد اسکریپت” سناریو به معنای فشار (امیدوارم ثابت) MCAS ضد غرفه تکنولوژی به محدودیت های خود را با توجه به سلامت.

اگر هیچ مسائل وجود دارد FAA مدیر (و سابق خلبان جنگنده) استیو Dickson ظاهرا رفتن روی یک پرواز هفته بعد شخصا به بررسی 737 حداکثر ایمنی. FAA ممکن است اجازه نمی دهد 737 Max برای از سرگیری پروازهای مسافری تا سپتامبر است.

هیچ تضمینی وجود ندارد آزمون هموار خواهد شد. بوئینگ تا به حال به عقب راندن 737 Max بازگشت به ماه با توجه به نرم افزار اشکالات که برخی از آنها می آیند از نقص است که مربوط به رفتار است که منجر به تصادفات منجر به مرگ. حتی پس از آن پیشرفت برای یک هواپیما که مبتنی شده برای بیش از یک سال است.

هر گونه بازگشت به آسمان خواهد بود تلخ و شیرین ، مسافرت هوایی شده است طرح میتوانست با توجه به COVID-19 همه گیر ترک بسیاری از شرکت های هواپیمایی برای لغو پروازها به زمین هواپیما و شغل را کاهش دهد. بوئینگ در حال حاضر یخ زده 737 حداکثر تولید در پایان سال 2019. 737 Max ممکن است همه روشن و بدون بسیاری از مایل حامل چه رسد به مسافران است.

در این مقاله: بوئینگ 737 مکس بویینگ 737 MAX, هواپیما, ایمنی در سفر, حمل و نقل, FAA, پرواز, MCAS, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im