خرید رپورتاژ

INDIO, CALIFORNIA - APRIL 19: BLACKPINK performs during 2019 Coachella Valley Music And Arts Festival on April 19, 2019 in Indio, California. (Photo by Timothy Norris/Getty Images for Coachella)
تیموتی نوریس/گتی ایماژ برای Coachella

BTS’ یوتیوب بینندگان رکورد شکسته شده است بیش از یک سال و بعد از آن — اگر چه آن ممکن است تعجب شما را به شنیدن که موفق به feat. انواع گزارش می دهد که K-pop band Blackpink موفق به شکستن رکورد بیشترین بازدید در 24 ساعت racking تا 82.4 میلیون بازدید برای جدید خود را “چگونه شما می خواهم که” موزیک ویدئو مقابل BTS’ 74.6 میلیون برای “پسر بچه با عشق.” آن را نیز ممکن است سریع به 100 میلیون انداز داشتن به دست آمده از 94 میلیون نفر در 30 ساعت (آن را در حدود 104 میلیون همانطور که از نوشتن این مقاله).

Blackpink برگزار شد رکورد یک هفته قبل از BTS با “کشتن این عشق” اما آمد که در بخشی از طریق نمایش آگهی. یوتیوب متوقف شمارش تبلیغات جهت نمایش در ماه سپتامبر گذشته پس از این گروه موفقیت نزدیک تر منعکس کننده واقعی بینندگان.

افزایش نیست و کاملا شگفت آور که حتی با محاسبه تغییر در ذهن است. طرفداران K-pop بسیار فعال هستند آنلاین به خصوص برای megastars مانند Blackpink و مداوم و همه گیر را افزایش می دهد شانس است که مردم را در داخل, تماشای ویدیو های از موسیقی. با که گفت: قابل توجه است که در آن زمان به عنوان طولانی به عنوان آن را برای یوتیوب رکورد به دست را تغییر دهید. که لزوما به معنای یوتیوب تقاضا plateaued اما این فاصله نشان می دهد که ممکن است که بسیار سخت تر برای یک ویدیو و تبدیل به یک موفقیت فوری.

در این مقاله: YouTube, اینترنت, جریان, K-Pop, Music, Google, اخبار, دنده, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.