Illustration for article titled Big Oil Is Scared Shitless

عکس: گتی

بزرگ نفت تا دهه را صرف تکمیل هنر از دروغ گفتن و به دنبال یک استراتژی برای تقسیم پس از آن را می توانید در ادامه آن آلاینده راه. آن شده است یک مدل موفق است که اجرا را به یک دیوار آجری است که در جدید آب و هوا جنبش است.

تبلیغات

به طور فزاینده ای متنوع و عصبانی ائتلاف با انجام مزخرف. اما صنعت سوخت فسیلی را ناامید تلاش برای ساخت بخش نیست متوقف شده است. در واقع آنها تنها رشد بیشتر از جان گذشته.

در روز پنج شنبه, E&E اخبار منتشر وحشی داستان یک کاراگاه روابط عمومی کمپین تشویق روزنامه نگاران به نگاه چگونه گروه های زیست محیطی است که باید مورد حمایت و تظاهرات علیه خشونت پلیس همچنین حمایت از “سیاست آن خواهد صدمه دیده جوامع اقلیت.” مبارزات انتخاباتی آغاز شده بود توسط یک شرکت با پیوند های عمیق برای نفت و ناخواسته دخیل شورون به عنوان حامی. تلاش نشان می دهد که ما رسیده ایم پرتاب-گه-در-یک-دیوار-و-دیدن-چه-چوب فاز بزرگ نفتی جويد.

تبلیغات

در مختصر, E&E اخبار دریافت یک ایمیل از CRC مشاوران a low-profile روابط عمومی ساز و برگ است که پشتیبانی از محافظه کار و علل و شرکت هایکه در آن شرکت در زمان یک هسته از حقیقت (که سنتی گروه های زیست محیطی هستند اغلب سفید) و سپس چرخید و آن را به نشان می دهد سبز قرارداد جدید طراحی شده است که برای صدمه زدن به اقلیت ها. آه و گروه های زیست محیطی که از آن حمایت شد تقلب. این شامل نقل قول ها از دو حزب محافظه کار: Ken بلکول سابق اوهایو وزیر امور خارجه و تهمت کمپین مشاور و جرثقیل Hollie سابق آگهی های اجرایی اجرا می شود که یک سازمان غیر انتفاعی که E&E News مفید به یادداشت های خود را به حال مالیات معاف وضعیت لغو “از آنجا که آن را بارها و بارها موفق به فایل های مورد نیاز گزارش سالانه.” این ایمیل همچنین شامل یک خط در پایان: “اگر شما ترجیح می دهند که دریافت ارتباطات آینده از شورون به ما اطلاع دهید با کلیک کردن در اینجا.”

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

اوه.

شورون را تکذیب کرد مشارکت با کمپین و CRC مشاوران chalked آن را به یک “خطا مذهبی.” اما E&E صحبت با نائومی Oreskes یک استاد دانشگاه هاروارد است که عمیقا مورد مطالعه قرار انکار آب و هوا راهکار که گفت: “شورون را اثر انگشت به نظر می رسد در این است.” و آن را قطعا به دنبال یک الگوی بزرگ نفت و حامیان آن تلاش به یکی از دو اهرم حمایت از جوامع و یا درایو یک قطعه با استفاده از مسائل اجتماعی. Hollie گروه قطع تبلیغات هدف قرار دادن جوامع سیاه. شرکت هایی مانند شورون باید پرداخت خدمات لب به عدالت اجتماعی در حالی که محصولات خود را به معنای واقعی کلمه خطر زندگی مردم آنها ظاهرا ایستاده در همبستگی با. آنها حتی سعی فاسد جوانان جنبش آب و هوا و متلاشی شدن آن است.

تبلیغات

صرف نظر از شورون دخالت و مرا ببخش برای باقی مانده بسیار شک و تردید خود را انکار—این همه چیز CRC مشاوران اقدام باور نکردنی احمق و تنبل است. سبز جدید مقابله به صراحت شامل زبان دلالت آن هدف است (تأکید اضافه شده):

“برای ترویج عدالت و حقوق صاحبان سهام توسط, توقف زمان, جلوگیری از آینده و تعمیر تاریخی ظلم و ستم از مردمان بومی از رنگ جوامعمهاجر جوامع deindustrialized جوامع بدون جمعیت جوامع روستایی فقیر و کم درآمد و کارگران و زنان و افراد مسن به unhoused افراد معلول و جوانان است.”

تبلیغات

صنعت سوخت فسیلی در ضمن نامتناسب سموم سیاه و قهوه ای و جوامع را ساخت پالایشگاه وجود دارد و یا تأمین خودرو در بزرگراه است که از طریق آن محله. خواستار جنبش زیست محیطی به عنوان تا حد زیادی اجرا شده توسط مردم سفید نیز ریاکارانه. شورون 16-شخص رهبری اجرایی تیم است 14 سفید و دو زن که یکی از آنها سیاه و سفید است.

تمام تلاش خود را برای استفاده از مبارزه برای آینده ای عاری از آب و هوا و خشونت های پلیس برای ایجاد بخش است فراتر از ناپسندیده. آن را بسیار آسان به سوات پایین این تلخه من حتی نمی تواند احساس معمول شادی از انجام این کار. اما آشکار بخشی است که به طور فزاینده ای با صدای تلپ افتادن عرق-تحت پوشش تلاش توسط سوخت های فسیلی ماشین به شناور باقی می ماند. واقعیت این است که بزرگ نفت و نمایندگان مجلس و گروه های مانند CRC مشاوران که در اجرا دخالت برای چند میلیارد دلاری شرکت های از دست دادن دست. جهان به سادگی نمی تواند با کندن و سوزاندن بیشتر روغن, پایان داستان.

تبلیغات

که شده است برای مدتی در حال حاضر, اما آنچه گم شده است فریم این واقعیت به عنوان یک دادگستری موضوع است. تغییر آب و هوا به طور نامتناسبی لطمه می زند و مردم فقیر و جوامع رنگ فقط به عنوان نیروهای دیگر که حفظ وضع موجود (مثل پلیس) انجام دهد. جدید جنبش آب و هوا خواهد به upend همه از آن و ساخت بهتر و امن تر جهان با فرصت برای همه است. که کل قضیه از سبز جدید مقابله و آن را طنین انداز گسترده نوار ، جنبش برای پایان دادن به خشونت های پلیس به دنبال یک شبیه مسیر garnering گسترده حمایت عمومی. در حالی که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار را به انجام وجود دارد, نشانه های این دو جنبش در حال پیدا کردن زمینه های مشترک در بخش چرا که آنها عصبانی در مورد سیستم های با هم تداخل دارند از ظلم و ستم. آن را نه یک تصادف بزرگراه پالایشگاه و پلیس نشان می دهد تا به طور نامتناسبی در سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع است.

تبلیغات

آب و هوا انکار جنبش را تنها امید برای نجات خود—و یا حداقل نگه داشتن زمان خوب برای رفتن آن کمی طولانی است به درایو یک گوه بین این دو جنبش و یا پرتاب آنها را البته. در علاوه بر این به CRC مشاور را ایمیل قانونگذاران جمهوریخواه کنگره و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تازگی به استناد حقوق مدنی به بع بع کردن در مورد بانک های دیگر بودجه قطب شمال حفاری.

این تلاش ممکن است با طنین Tucker Carlson و braindead راست-کنار (روزانه سیم برداشت یک نقل قول از CRC مشاوران ایمیل). اما صنعت سوخت فسیلی دهکدهای از دست های عمومی از جمله آمریکایی های سیاه و سفید که ییل نظرسنجی نشان می دهدکه حمایت از اقدام آب و هوا از سفید آمریکایی است. چگونه رو به رشد جنبش گسترده عدالت تکامل می یابد این است که هنوز هم بسیار در شار. اما شما می توانید لعنت به خوبی بت بزرگ نفت تا حد زیادی به ترس و راه آن ضربه شلاق خواهد تنها تر از جان گذشته.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de