اگر شما مکرر جاده tripper یک سرمایه گذاری عالی است خوب dash cam. این دوربین ها به طور مداوم ضبط آنچه در جریان است در مقابل شما و در برخی از موارد آنچه که در پشت سر شما (و یا حتی در داخل ماشین خود را). این دستگاه می تواند یک نعمت غیر مترقبه در صورت تصادف — ارائه به شما (و خود را از شرکت های بیمه) مدارک لازم در رویداد ناگوار تصادف.

اگر شما یک راننده rideshare یک dash cam است به همان اندازه مهم و لوازم جانبی. در این رویداد یک حادثه داخل اتومبیل خود را, شما قادر خواهید بود برای تامین بارگذاری یا Lyft شواهد از آنچه اتفاق افتاده است — و در برخی موارد این مانع سایه مسافران از تلاش برای فایل ادعاهای دروغین علیه شما است که می تواند شما غیر فعال شده است. برخی از رانندگان می گویند که آنها احساس امنیت فوق العاده با dash cam داخل ماشین خود را از مسافران می دانم که آنها در حال ثبت در همه زمان ها.

ما به مونتاژ برخی از بهترین dash cam معاملات زیر همراه با برخی از راهنمایی در مورد چگونه به انتخاب مناسب dash cam.

امروز بهترین dash cam معاملات

  • WIMIUS 1080p داش دوربین45 دلار (نجات $55)
  • Garmin Dash Cam Mini — $84 (نجات $46)
  • AUKEY 4K Dash Cam$90 (نجات $20)
  • Anker Roav دو Dash Cam Duo $110 (نجات $20)
  • Garmin Dash Cam 65$160 (نجات $90)

چگونه به انتخاب یک dash cam

که dash cam شما انتخاب می کنید بستگی به نیازهای شما. هر dash cam را به وضوح به شما frontside نظر از آنچه که پیش از شما — ارزان ترین ارائه این دیدگاه است. بیشتر دوربین های گران قیمت خواهد شد یا شما را با ارائه یک نمای داخل اتومبیل خود را و یا یک دوربین ثانویه است که شما می توانید محل خود را در شیشه عقب برای دیدن پشت ماشین خود را.

در حالی که نمای جلویی-تنها دوربین های ارزان تر هستند ما توصیه می کنند دوربین های که ارائه یا داخلی یا یکدفعه دوربین به عنوان به خوبی. به یاد داشته باشید حوادث همیشه نمی افتد و در مقابل از شما — گاهی اوقات شما از پشت ضربه. Rideshare رانندگان باید در انتخاب یک دوربین است که ارائه می دهد یک نظر داخلی نیز از آنجا که در این رویداد یک حادثه شما می خواهید شواهد از آنچه در جریان است در داخل خودرو نیز هست.

ما همچنین می خواهم به توصیه یک دوربین با دید در شب قابلیت های هر دو در داخل و خارج. در شب ارزان تر داش کم نمی ارائه جزئیات شما نیاز به ایجاد فیلم مفید است. دوباره برای rideshare رانندگان دید در شب داخل ترجیح داده می شود — بسیاری از ما رانندگی در شب به طوری که قادر به دیدن آنچه در جریان است در داخل خودرو به وضوح در تاریکی مفید است.

تا آنجا که به وضوح می رود دنبال یک دوربین با رزولوشن حداقل 1080p. شما همچنین می خواهید به نگاهی به برخی از فیلم های نمونه اول (بسیاری از داش کم باید بررسی بر روی یوتیوب که شامل این). برخی از دوربین های بهتر از دیگران است. در حالی که وجود دارد 4K داش دوربین در حال حاضر در دسترس در اکثر موارد شما به احتمال زیاد قادر به حل و فصل 1080p بدون از دست دادن مقدار وضوح تصویر.

فراموش داش کم پایین تر بیمه ؟

هیچ. تا آنجا که ما می دانیم در حال حاضر هیچ شرکت های بیمه ارائه هر گونه تخفیف برای نصب dash cam داخل ماشین خود را. اما داشتن یک dash cam نصب شده می تواند در حفظ نرخ بهره در دراز مدت است. در بسیاری از مطالبات بیمه برای تصادفات آنچه اتفاق می افتد می تواند به سرعت تبدیل شدن به یک مورد از “او گفت: او گفت:.” بدون شواهد تصویری شما می توانید خودتان را تا حدی در گسل برای حادثه که ممکن است تقصیر شما. همه در همه ، Dash cam تصویری می تواند کمک به نگه داشتن خود را در نرخ پایین تر از شما باید یک تصویری از آنچه اتفاق افتاده است در این حادثه.

فراموش داش دوربین دارای دید در شب?

اکثریت میانی و بالاتر پایان فاصله کم خواهد شد که دید در شب — و حتی برخی از ارزان دوربین بیش از حد. آنچه ما را به احتیاط است نه همه شب چشم انداز ایجاد شده است برابر است. ما دیده ایم قابل توجهی تنوع در کیفیت دید در شب فیلم بین داش کم — حتی آنهایی که از قیمت مشابه. نگاهی به برخی از زمان قبل از اینکه شما خرید به نگاه بیش از نمونه night-vision فیلم, بنابراین شما می توانید بهترین بنگ برای جفتک انداختن خود را.

فراموش داش کم ضبط صدا ؟

برخی فراموش و برخی ندارند — اگر چه اکثریت قریب به اتفاق خواهد کرد. آیا به یاد داشته باشید که صدای ضبط شده را از داخل وسیله نقلیه خود را و نه در خارج. به عنوان یک نتیجه هر چیزی اتفاق می افتد در خارج از ماشین است که شما ممکن است می خواهم برای شنیدن نمی خواهد به عنوان قابل شنیدن به عنوان آنچه که در داخل خودرو. اگر شما یک راننده rideshare ما قطعا توصیه به خرید یک خط تیره که با می کند, با این حال.

فراموش داش کم نیاز به وصل ،

در حالی که برخی از داش دوربین شارژ می شود و اجرا بدون که همیشه وصل توصیه ما این است که خود را dash cam به طور مداوم متصل به یک منبع قدرت است. آخرین چیزی که شما می خواهید در طول یک حادثه است برای پیدا کردن خود را dash cam باتری زد.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de