سالانه 4 جولای فروش در حال حاضر در جریان ارائه یکی از بهترین فرصت ها در طول تابستان به ربودن تا چانه زنی های بزرگ بر روی همه انواع از فن آوری کننده موضوعات. اگر بخشی از استقلال خود را روز هفته شامل برخی از معامله-شکار و شما به طور خاص بعد از 4 جولای اپل دیده بان فروش, سپس شما را در شانس هستید ما گرد کرده ام تا بهترین 4th جولای اپل دیده بان در معاملات حق در اینجا با تخفیف به حال در آخرین اپل و سری 5 و همچنین به عنوان آخرین نسل از مدل های که شما می توانید ذخیره و حتی بیشتر.

بهترین های امروز 4 جولای اپل دیده بان در معاملات

  • اپل دیده بان سری 3 (38mm GPS)$179شد $199
  • اپل دیده بان سری 3 (42mm GPS)$209بود $229
  • اپل دیده بان سری 5 (40mm GPS)$299شد $399
  • Apple Watch Nike+ سری 4 (40mm GPS)$245شد $349
  • اپل دیده بان سری 5 (44mm GPS)380 دلاربود $429
  • اپل دیده بان سری 5 (44mm تلفن همراه + GPS)$429بود $529

چگونه به انتخاب یک شرکت اپل

دیده بان اپل تنها محبوب ترین پوشیدنی هوشمند در بازار امروز (چنان محبوب است که اپل در حال حاضر یکی از بزرگترین ساعت ساز در جهان) است و در حال حاضر در آن نسل پنجم. با این حال اپل همچنان به پشتیبانی و فروش دو نسل از این ساعت هوشمند به این معنی است که شما سه مدل را انتخاب کنید از امروز: 2017 اپل دیده بان سری 3 2018 سری 4 و آخرین 2019 سری 5. هر سه بسته چشمگیر مجموعه تناسب اندام-ویژگی های ردیابی بلوتوث اتصال ساخته شده است در GPS و مقاومت در برابر آب و گزینه ای برای تلفن همراه اتصال LTE را به عنوان یک ارتقا دهید.

اگر شما به دنبال برای بهترین از بسیاری (و مایل به پرداخت هزینه برای آن) و سپس سازمان دیده بان اپل سری 5 انتخاب آسان است. آن را بیشتر جلا اپل با دوام نداشته و قابل توجه ترین مجموعه ای از ویژگی های و حتی اگر آن را نمی آمد با هر گونه ارتقاء در طول سری 4; که گفت:, شده اند وجود دارد برخی از فوق العاده اپل دیده بان در معاملات این سال که آورده اند هزینه از سری 5 را به درون همان قیمت پایه به عنوان سری 4.

اگر شما می خواهید برخی از ارتقاء است که این مدل های اخیر بیش از سری 3 — یعنی بطور قابل توجهی سریع تر از پردازنده های کمی بزرگتر از صفحه نمایش و ساخته شده است در ضربان قلب — سپس شما واقعا نمی تواند به اشتباه با هر سری 4 یا سری 5. توجه داشته باشید که سری 5 دارای یک صفحه نمایش یکی از ویژگی های خوب که شامل نمی شد با سری 4. اپل دیده بان سری 5 است که بسیار گران تر از سری 4 به لطف آخرین اپل دیده بان در معاملات ما شاهد بوده ام بنابراین ما تنها توصیه سرچشمه برای چهارمین نسل از مدل اگر شما پیدا کردن یک واقعا خوب معامله در یک.

اگر بودجه شما (و یا به سادگی نمی خواهید به صرف بیش از $300 در یک ساعت هوشمند) و سپس سازمان دیده بان اپل سری 3 باقی می ماند یک پوشیدنی در سال 2020 و ارائه می دهد یک تن از ارزش. این به طور منظم می تواند برای $200 یا کمتر و اگر شما مایل به رها کردن برخی از ویژگی های مانند ساخته شده است در نمایشگر ضربان قلب سری 3 هنوز هم عملکرد به زیبایی به عنوان یک ردیاب تناسب اندام و روزمره هوشمند پوشیدنی. و مانند مدل های جدیدتر اپل سازمان دیده بان سری 3 می آید استاندارد با GPS و شما نیز باید گزینه ای را برای ارتقاء به LTE با قابلیت مدل است که اجازه می دهد تا شما را به استفاده از آن بر روی شبکه تلفن همراه.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de