بسته به نوع که شما بخواهید Verizon یا AT&T اولین ارائه دهنده اینترنت در کشور به ارائه 5G. در حالی که ورایزون بود و در واقع برای اولین بار به استفاده از فن آوری های مانند mmWave — که پایه و اساس درست 5G فن آوری های AT&T برای اولین بار به استقرار چیزی به نام 5G E بود که فقط souped تا LTE و بیشتر از یک شگرد بازاریابی از هر چیز دیگری. AT&T است نقل مکان کرد و دور از آن است (با تشکر از طرح دعوی در دادگاه با حداکثر سرعت دویدن). آن است که در حال حاضر با تمرکز بر درست 5G که در دسترس است در یک تعداد انگشت شماری از مناطق.

AT&T خواهد بود در حال توسعه 5G از طریق سه “هسته 5G ستون.” کسانی که ستون شامل تلفن همراه 5G ثابت 5G و لبه محاسبات — تمام خواهد شد که نقش مهمی در 5G توسعه به عنوان زمان می رود.

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد AT&T را 5G rollout.

AT&T 5G در دسترس: شهرستانها عمده ایالات متحده

mapbox placeholder

موبایل 5G

به ما که قبلا ذکر 5G در حال حاضر در دسترس در 190 مناطق شهری در سراسر کشور است. این بخش خاص از AT&T برنامه های شامل آن کم و midband طیف منابع. بر خلاف T-Mobile است که با استفاده از 600MHz برای آن کم باند 5G AT&T است که با استفاده از آن منابع در سراسر 850MHz. در حالی که در نظریه T-موبایل از فرکانس های پایین تر را بهتر پوشش تفاوت معناداری وجود ندارد — و AT&T قادر به پوشش یک بیت از قلمرو آن است.

5G+

AT&T اشاره به آن mmWave استقرار به عنوان 5G+. تا کنون شرکت نورد است این خدمات به حدود سه ده شهرستانها و مناطق سراسر کشور است. لیست کرده ایم این در جدول زیر. لطفا توجه داشته باشید که این rollout است که تنها برای “قطعات” از شهرهای ذکر شده بنابراین شما ممکن است قادر به پیدا کردن 5 گرم+ همه جا حتی اگر AT&T مستقر فن آوری که در آن شما زندگی می کنند.

آریزونا ققنوس
کالیفرنیا لس آنجلس, منلو پارک, اوکلند, Redwood City, San Bruno, San Diego San Francisco, San Jose, غرب هالیوود
فلوریدا جکسون میامی Miami Gardens, Fl
گرجستان آتلانتا
ایندیانا ایندیاناپولیس
کنتاکی لویی
لوئیزیانا New Orleans
مریلند Baltimore, Ocean City
میشیگان دیترویت
کارولینای شمالی شارلوت رالی
نوادا لاس وگاس
نیویورک شهر نیویورک
اوهایو کلیولند
اوکلاهما شهر اوکلاهما
پنسیلوانیا پادشاه پروس فیلادلفیا
تنسی نشویل
تگزاس Austin, دالاس, هوستون, San Antonio, وکو

5G در مقابل 5G E

همانطور که قبل از ذکر AT&T در بر داشت خود را در آب داغ بیش از آن در تصمیم گیری برای نام تجاری جدید تعریف خاصی 4G گوشی به عنوان “5G E” گوشی های. این شرکت معتقد است که بسیاری از فن آوری های عمیقا مرتبط سریعتر 5G شبکه در حال حاضر یکپارچه شرکت های موجود در شبکه 4G.

حتی دیگر حامل ها در آغوش مورد 5G E — با حداکثر سرعت دویدن شکایت کرد AT&T بیش از 5G E نام تجاری با این استدلال که آن را گمراه کننده و که آن را نشانی از آسیب به دیگر حامل چرا که بسیاری از مصرف کنندگان نمی دانند که 5G E نیست “واقعی” 5G.

واقعیت آن است که 5G E است که در واقع LTE پیشرفته. و اگر شما در این شبه 5G شبکه وجود دارد یک دست انداز سرعت آن از شبکه های LTE یکی از سریع ترین در کشور — فقط آگاه باشید آن چیزی که واقعی نیست.

شبکه

به ارائه سریعترین سرعت و با کمترین تاخیر AT&T را در ابتدا استقرار آن 5G شبکه در یک میلیمتر موج طیف (mmWave). در حالی که mmWave می تواند ارائه سریعترین خدمات 5G آن را قابل اعتماد ترین.

متاسفانه mmWave را پوشش نمی دهد یک منطقه بزرگ و نسبتا فقیر ، بیش از چند سال آینده AT&T خواهد ساخت آن 5G شبکه در سراسر کشور با سلول های کوچک و استقرار خدمات در بیشتر دلچسب طیف باند. تا اجرای کامل این سرویس را کول خود را قوی شبکه LTE.

AT&T می گوید: بیشتر مشتریان در حال گرفتن سرعت حدود 400Mbps در بخش هایی از آن 5G شبکه در حال حاضر زندگی می کنند. این شرکت می گوید این مشاهده با سرعت 1.5 گیگابیت در ثانیه است که بسیار چشمگیر است و زندگی می کند تا به آنچه که ما انتظار می رود برای دیدن از 5G در نهایت.

ثابت 5G

همراه با Verizon, AT&T قرار بود یکی از اولین حامل به رول ثابت 5G. در اواخر سال 2018 همه چیز تغییر کرده است. حامل مستقر ثابت LTE در شهروندان باند طیف رادیویی (CBRS) در سال 2019 و مهاجرت به 5G پوشش بعد.

5G سخت افزار

AT&T دارای کمترین تعداد 5G-آماده گوشی از هر یک از حامل. آن را حمل به تمام محبوب ترین مدل ها از سمت راست در حال حاضر. در اینجا لیست از دستگاه های موجود.

  • LG V60 ال جی 5G900 دلار ($30.00/ماه)
  • Samsung Galaxy S20 5G$1,000 ($33.33/ماه)
  • Samsung Galaxy S20 Plus 5G$1,200 ($40.00/ماه)
  • Samsung Galaxy Note10 به همراه 5G$1,300 ($43.34/ماه)
  • Samsung Galaxy S20 فوق العاده 5G$1,400 ($46.67/ماه)

به روز شده در مارس 6, 2020: به روز شده 5G+ شهر, لیست جدید دستگاه های 5G

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im